Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm

Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 7:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
GEX napisał(a):
No to nie rozumiem dlaczego ludzie maja o nich tak zle zdanie :?


a znasz powiedzenie "kiepskiej tańcownicy ..."

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 8:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
znaaaam ;) Noo tak w sumie racja... No model jestem juz wlasciwie zdecydowany ale musze najpierw sprzedac wszytko :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 8:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N maja 14, 2006 7:58 pm
Posty: 26
Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
Gr4N4c1K napisał(a):

ladowarke i pakiety to mozesz sobie zostawic... bo czym zasilisz roto jak nie pakietem 7,2V


Jakie roto, w SS 4,6? :)

Mumin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 8:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 06, 2004 3:23 pm
Posty: 1499
Lokalizacja: Kraków
roto mozna dokupic ;)
Ja sprzedalem swojego czasu ladowarke i 2 pakiety i teraz zaluje!

Normalnie w savagu masz szarpanke.

EDIT: w savie 3.5 i 4.6


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 9:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 11:00 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Wa-wa
Mumin napisał(a):
Gr4N4c1K napisał(a):

ladowarke i pakiety to mozesz sobie zostawic... bo czym zasilisz roto jak nie pakietem 7,2V


Jakie roto, w SS 4,6? :)

Mumin


patent zamiast szarpanki do K-6 pasuje idealnie... nawet nie potrzeba "specjalnych" rotostartow 2x 540 z dwoma pakietami jak niektorzy fachowcy sugeruja.... fakt, nowy silnik latwiej zapalic szarpanka... szarpanka daje wieksze wyczucie zalania silnika... ale tak po 2-3L mozna przejsc na roto... :)

pozdrawiam

_________________
Błażej Gr4N4c1K Zagozda - GTR Team
Stajnia:
Conrad Promotion II 25 - prezent od żony
Savage 3.5 Custom - prawie nówka
Missiler 2WD - elektryk mojej córki
GG: 1664122


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 10:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
GEX napisał(a):
No to nie rozumiem dlaczego ludzie maja o nich tak zle zdanie :?


Bo jeździć nie "łumio" :D Czepiają się, że sie wywraca - fakt na asfalcie, ale to nei model do jazdy po takiej nawierzchni. Poza asfaltem trzeba sie neiźle narobić żeby go wywrócić.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 06, 2006 10:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 6:56 am
Posty: 4091
Lokalizacja: W-wa
Wojtek Sadowski napisał(a):
GEX napisał(a):
No to nie rozumiem dlaczego ludzie maja o nich tak zle zdanie :?


Bo jeździć nie "łumio" :D Czepiają się, że sie wywraca - fakt na asfalcie


ja na asfalcie drift mały robiłem savem
trzeba odpowiednio twardośc i skok zawieszenia zamodelować.

_________________
Pozdrawiam
Tomek
RC emeryt; obecnie broń palna dużego kalibru.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 7:02 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Wojtek Sadowski napisał(a):
GEX napisał(a):
No to nie rozumiem dlaczego ludzie maja o nich tak zle zdanie :?


Bo jeździć nie "łumio" :D Czepiają się, że sie wywraca - fakt na asfalcie, ale to nei model do jazdy po takiej nawierzchni. Poza asfaltem trzeba sie neiźle narobić żeby go wywrócić.


Bez sensu jest jak ktos narzeka na monstera mowiac, ze gorzej jezdzi po torze.
Tak jakby ktos jezdzil jakims serpentem i mowil, ze to zly model bo nie moze nim w lesie poojezdzic ( po nawierzchni z korzeniami itp ).

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 4:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2004 6:25 pm
Posty: 2253
Lokalizacja: Białystok Model: HPI Hellfire SS
Piotrek-krk napisał(a):
Wojtek Sadowski napisał(a):
GEX napisał(a):
No to nie rozumiem dlaczego ludzie maja o nich tak zle zdanie :?


Bo jeździć nie "łumio" :D Czepiają się, że sie wywraca - fakt na asfalcie, ale to nei model do jazdy po takiej nawierzchni. Poza asfaltem trzeba sie neiźle narobić żeby go wywrócić.


Bez sensu jest jak ktos narzeka na monstera mowiac, ze gorzej jezdzi po torze.
Tak jakby ktos jezdzil jakims serpentem i mowil, ze to zly model bo nie moze nim w lesie poojezdzic ( po nawierzchni z korzeniami itp ).


Czy ja narzekam? Ja jestem bardzo zadowolony z tego jak savage radzi sobie w terenie. Co do asfaltu to kwestię przemilczę, bo prawie po nim nie jeżdżę, budy szkoda :P poza tym to nie autko do zabawy w tor asfaltowy.

_________________
PUSTY GARAŻ :(
GG: 2780008


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 7:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 30, 2004 11:19 pm
Posty: 1050
Lokalizacja: Warszawa............ Auto: Yokomo MR4-TC Black Edition
nie no glownie bede jezdzil w terenie i jak w wawie to na sikierkach...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 7:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 8:04 pm
Posty: 685
Lokalizacja: Warszawa
i pod Blue City :twisted:

_________________
Hellfire SS
Wielki powrót :)
plan: buggy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 11, 2006 10:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt maja 12, 2006 10:11 pm
Posty: 12
Jak sobie kupisz Sava to uważaj na wysoką trawe. Wiem było gdzieś to już na forum ale wato przypomnieć. Bo ja dziś w ferworze walki zapmniałem się i wjechałem w taką . Owineła się na przednim kole i trzeba było klepać amorki bo się pokrzywiały.

_________________
gg: 279541
SAvage 4.6 SS


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 12, 2006 12:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 18, 2005 1:34 pm
Posty: 452
Lokalizacja: Warszawa Wilanów
Ale tylko po długiej , bo na takiej ściętej można spokojnie jeżdzić :wink:


Pozdro Jasiek

_________________
Savage 4.6SS <<<- 40.715 k. 54!
kyosho Inferno MP 7.5 Sport - 500zł
Kontakt:
gg: 799914
PM
Skype: wroner94
http://picasaweb.google.com/Wroner94


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest N cze 28, 2026 10:44 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL