Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lut 27, 2014 10:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 3:51 pm
Posty: 8
Rozwiązany

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano So lut 09, 2019 10:02 pm przez Lardza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 27, 2014 11:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 11, 2013 8:44 pm
Posty: 38
Witam kolego z tego co wynika zalałeś silnik skoro ukręciłeś pręt i wyrwałeś to ( http://www.rctrax.pl/product/hpi-1433-s ... g/?id=6611 ) bo jeśli odkręcasz świece to kreci bo gdzieś tam zachacza to musisz pierw odkręcić i zobaczyć czy jest to zapadniete w dołeczku czy wypadło. Musisz wyciągnąć silnik odkręcić nakładke rotostartu i odkręcić to naco nachodzi łożysko jednokierunkowe i tam sciągasz i widzisz to. Albo druga opcja że poszło ci łożysko jednokierunkowe i jak ściągasz świece to kręci bo mu lekko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 28, 2014 12:02 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 3:51 pm
Posty: 8
Ukręciłem to: http://www.rctrax.pl/product/hpi-87116- ... m/?id=4347

W każdym razie rozebrałem bak, pościągałem wężyki osuszyłem wszystko, odwróciłem model do góry nogami z tłumika wyleciało trochę benzyny. Poskładałem wszystko, zalałem i odpalił :) Dzięki za pomoc!

Edit:

Witam

Wczoraj pojezdzilem, wypalilem 1 bak do konca az zgasl, dzisiaj zalalem na nowo zakrecilem raz aby wezyk pociagnal paliwo i niestety dalej to samo... Wychodzi na to ze to nie wina zalanego silnika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 06, 2014 1:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 3:51 pm
Posty: 8
Przepraszam za post pod postem ale mam nadzieję że ktoś to zobaczy. Wyciągnąłem silnik odkręciłem one way w środku było trochę paliwa wysuszyłem wszystko (wydech tak samo) ta sprężynka z kawałeczkiem metalu wygląda dobrze, nie widać żeby coś się urwało. Wszystko ładnie poskładałem zalewam paliwo próbuję zaciągnąć paliwa roto startem lecz nic nie daje bo od razu przepuszcza i nawet nie chce polecieć paliwo do gaźnika. Wychodzi na to że silnik już nie jest zalany a roto start dalej nie chce kręcić. Gdzie mogę szukać dalej przyczyny? Może faktycznie ten roto start jest wadliwy?

Zauważyłem, że roto start przepuszcza w chwili gdy zaciągane jest powietrze do silnika (wtedy ma największy opór cylinder), zrobi obrót jak trzymam włączony roto start i drugą ręką pomogę jeszcze wałkowi się przekręcić...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 06, 2014 10:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 11, 2013 8:44 pm
Posty: 38
Bo masz kolego one way do wymiany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 08, 2014 9:50 am 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 13, 2013 3:51 pm
Posty: 8
Witam

W tym wypadku inne rozwiązanie. Roto start poszedł na naprawę gwarancyjną. Z wkrętarki ze sprzęgłem odpalił po 2 sekundach :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL