Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:51 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:51 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: Luzy na wale
PostNapisane: N paź 17, 2010 12:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2010 1:40 pm
Posty: 6
Witam wszystkich to moj pierwszy post.Zaczalem skladac model zaznacze ze to moja pierwsza spalinowka kupilem podwozie silnik(chce to poznac od poczatku) model to Himoto RXT1 cos jak VRX1.Najpierw kupilem podwozie,wymienilem niektore elementy jak amortyzatory,kupilem rozniez silnik SH 28 4,6.Po wmontowaniu silnika,( i nawet bez silnika tak sie dzialo ) podcza obrotu tylnymi kolami kiedy model lezy na podstawce kola nie obracaja sie jednoczesnie( tzn ze w moin 2 modelu elektryku w momencie kiedy krece jednm kolem to obracaja sie wszystkie 4 ) a tu tylne kola zaczynaja ruszac a po 0,5cm do 1cm, dolaczaja sie przednie.Moje pytanie to czy tak ma byc czy jest jakas przyczyna np kubki czy cos z dyfrem .Tak jak mowie to moj pierwszy model i dopiero zaczynam takze prosze o pomoc

Z gory dzikuje za wszystkie odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 17, 2010 7:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
To normalne luzy , też tak mam w Hpi Savage 3.5. Nie ma się co martwić :wink:

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 17, 2010 7:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2010 1:40 pm
Posty: 6
Dzieki wielkie a myslalem ze cos tam nie chalo.A jeszce jedno pytanie.Czy jak obracamy kolami na sucho z wmontowanym silniekiem to nic sie chyba nie ma prawa stac??Czy raczej jest to nie wskazane??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N paź 17, 2010 9:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 06, 2009 12:50 pm
Posty: 904
Nic się nie stanie :)

_________________
Jestem z Katowic - jeśli ktoś ma jakiś problem z rc ( Elektryki. Na silnikach nitro się nie znam , ale w podwoziu chętnie pomogę ) Zapraszam do mnie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 18, 2010 8:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 23, 2007 11:40 am
Posty: 2616
Lokalizacja: Warszawa
Nic się nie dzieje, po to jest sprzęgło :)
A co do tego luzu z kołami to sprawdź stan półosiek i kielichów. Jak mają duży luz to postaraj się je wymienić.

_________________
Mugen Seiki MBX6|SH PT2009-XB|Hitec|AKA|Merlin Advance|Spektrum DX3R
Team RCWróblik


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 25, 2010 3:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2010 1:40 pm
Posty: 6
ok dzieki wielkie chlopaki za pomoc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:51 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL