Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: Pt mar 28, 2014 5:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 28, 2012 9:52 pm
Posty: 46
Lokalizacja: Szczecin
Jestem posiadaczem tej kruszyny od początku roku :). Już podczas składania wiedziałem, że będą między nami zgrzyty ale po paru jazdach oswoiłem to małą bestię i póki co dogadujemy się :lol:

Pierwsze 3 jazdy na pewno nauczyły pokory ciągłe ustawianie, sprawdzanie, rozkręcanie i tak w kółko. Jak już wszystko śmigało maluch chyba poczuł się zaniedbany i dał o sobie znać, pękł Gear Diff Outdrives (#21317), po lekturze i opiniach ludzi, którzy polecali zmianę całego dyfra na ten od RC18B ja postanowiłem póki co wybrać inną drogę. Do podstawowej wersji dyfra w RC18B2 nie ma wzmocnień takie jakie są do dokupienia z Factory Team do starszego brata. Czemu nie mam pojęcia, ale nie przypadkiem nasze hobby nazywa się modelarstwem i nie zawsze trzeba wybrać tą prostszą drogę :).

Problemem było gdzie dostać na tyle cienką rurkę która otuliłaby tą część i tak dopasowaną, żeby spełniała swoją funkcję. Wszystkie rurki w marketach budowlanych były albo za grube albo żlę dopasowane. Tak spacerując po całej hali znalazłem się na dziale z przewodami i wtyczkami do TV 8)

Obrazek

Posprawdzałem, wszystko pasowało idealnie :D, chwila zabawy z dremelkiem i...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze tylko parę śrubek do odkręcenia...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu kruszyna po zabiegu

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na ile to będzie trwałe się okażę ;)

Pozdro !

_________________
Garaż
Heli: HK450 Pro
Auta: Mugen Seiki MBX7 Eco
ARC R10 2013
Team Associated RC18B2


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 29, 2014 8:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 11:00 pm
Posty: 82
Lokalizacja: Stalowa Wola
Super sprawa, sam dzisiaj będe szukał czegoś co podpasuje idealnie u mnie bo mam te niebieskie, miały pasować do mojego modelu i nie pasują. Jak sie nie uda zapisuje się na 4 sztuki. Sam odebrałem wczoraj mojego rc18b2 z naprawy i zabawa przednia

_________________
Był: Carson Thor | Himoto EXB Brushless | Jest: Team Associated RC18B2 w Karbonie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:50 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL