Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:19 am

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:19 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Wt gru 18, 2012 7:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:07 pm
Posty: 9
Witam jestem poczotkujacy na tym forum.Chciałbym kupic monstera rc moim zdaniem petrol jest lepszy od nitro ale sa nie jestem pewien w nitro duzo kosztuje paliwo i szybko sie je wyjezdza a w petrol troche taniej zalezy mi na duzym modelu mam do wykorzystania 4000ł nie wiem co z revo na poczatku tez mi sie podobał ale czytałem ze psoje sie silnik po 20l prosze poradzcie co lepsze nitro czy petrol soory za błedy ale pisze z telefonu za wszystkie odp wielkie thx!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 12:20 am 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 05, 2012 2:08 pm
Posty: 161
według mnie jak z nitro to t-maxx i revo to są bardzo dobre modele a 20 l na silnik nitro to jest dużo więc to są dobre silniki jak na począdku to według mnie tylko serwa wymienić trzeba ale jak masz 4000tyś to starczy :D i jest ogromny dostęp do cześci orginalnych i tuningowych wiec to są według mnie 2 najlepsze propozycje z monster i tym na zwykłych torach z wiarą pojezdzisz nie to co z petrolem bo na zwykły tor rc nie wlecisz pośmigać ale to zależy od ciebie jak chcesz model do zabawy na podwurku to t-maxx bo nim można fajnie poskakać a jak chcesz też więcej jezdzić na tożę to revo bo jest jż bardziej sportowym monsterem
mam nadzieje że pomogłem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 2:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:07 pm
Posty: 9
dzieki za pomoc ale jak ja bym jezdzil dzinnie 2h to troche za paliwo duzo to moze petrol? a jak revo3.3 to na ile by mi starczylo 5 l jak bym 2h dziennie jezdzil


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 3:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 05, 2012 2:08 pm
Posty: 161
2 h to bardzo dużo gdzie ty tyyle będzieszjeździł :O ja po 1h to jest max z mojego doświadczenia a szczegulnie jazda samemu lub na polu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 3:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:07 pm
Posty: 9
ale jak bende nawet jezdzil 1h to i tak paliwa sa duze koszty a benzyna troche mniejsze ale chyba kupie nitro petroli nie jest za duzo nitro to sa dobre modele mysle ze nie zepsuja sie od razu i mam pare pytan 1 jak bende jezdzil 1h dziennie to na ile wystarczy mi 5l paliwa? 2 czy jak nichcacy model wpadnie do wody to sie zepsuje? 3 mozna nim po kaluzach jezdzic? 4gdzie kupic paliwo modelarskie tylko na internecie czy w sklepie jakims tez jest? MATEUSZ.12. ty masz revo3.3 traxxas ? napiszesz mi czy warto kupic bo nie wiem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 3:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 05, 2012 2:08 pm
Posty: 161
osobiscie ja niemam ale mój kuzyn ma i śmigamy razem
mi około mój bak ma 150 i starcza na 10 min a ja mam model ansmann virus 2.0 fajny tani model ale jak masz 4000 to niema co go kupować:P a gdzie będziesz jeździł tyle czsu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 3:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 02, 2011 8:34 pm
Posty: 25
za tak cenę możesz kupić HPI baja 5b lub 5t


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 19, 2012 3:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 05, 2012 2:08 pm
Posty: 161
albo używaną ss np http://allegro.pl/hpi-baja-5b-ss-1-5-pe ... 94393.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:19 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL