Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 3:28 am

Teraz jest N cze 28, 2026 3:28 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: Wt wrz 26, 2006 5:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
szukam szybkiej ladowarki nie za drogiej z podlaczaniem do gniazdka 220 V jesli takie w ogole sa.

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 26, 2006 8:07 pm 
Offline

Dołączył(a): N kwi 02, 2006 10:17 am
Posty: 124
Lokalizacja: warszawa
jest np ultramat 14 sam sie nadnia zastanawiam

_________________
TEAM AE

ASSO TC5

Kiedys był tu link , przybył zły admin i go zabral ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 26, 2006 8:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
niestety nie stać mnie na ładowarke za 320 zł. Czy taka http://rcabc.com/catalog/product_info.p ... 65cf48550e byłaby optymalna? od razu mówie ze nie bedzie mi potrzebna na zawody tylko do jazdy przy domu. Chodzi o to zeby mi w 1-2 godz naladowala pakiecik 3000 i mniejwiecej w takiej cenie jak ta ktora pokazalem. Macie jeszcze jakies propozycje?

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 26, 2006 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): So wrz 03, 2005 11:37 am
Posty: 948
Lokalizacja: Nowy Sącz
Malkavian napisał(a):
niestety nie stać mnie na ładowarke za 320 zł. Czy taka http://rcabc.com/catalog/product_info.p ... 65cf48550e byłaby optymalna? od razu mówie ze nie bedzie mi potrzebna na zawody tylko do jazdy przy domu. Chodzi o to zeby mi w 1-2 godz naladowala pakiecik 3000 i mniejwiecej w takiej cenie jak ta ktora pokazalem. Macie jeszcze jakies propozycje?

Ona jest na 12V, szybka, jak ustawisz 5A to naładuje w około godzine, może ciut więcej/mniej.

Ale warto dołożyć i kupić Duratrax IntellPeak Mini Pulse Charger (np. na Rojna.pl), ale podkreślam, one są na 12V.

_________________
Dawniej pichus

Nowy model in soon...

http://www.rcpics.net/member/Kai11


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 26, 2006 9:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
aha, a w takim razie gdzie sie podlacza takie ladowarki 12 V?

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 27, 2006 8:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 8:15 am
Posty: 409
Lokalizacja: Rzeszów
Polecam http://www.schmeissner.com.pl/sklep/ind ... prod_id=44
A podłacza się je do akumulatora samochodowego (1:1) lub do zasilaczy 12V (nie prostowników) np. zrobiony z zasilacza od komputera tu jest coś o tym http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.ph ... t=zasilacz

_________________
......Tornado Team......
www.RC.RZESZOW.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 28, 2006 5:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
czy taka ładowarka byłaby odpowiednia?

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest N cze 28, 2026 3:28 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL