PPA napisał(a):
Witam od niedawna (2 tygodnie) jestem szczesliwym posiadaczem Bonzera mam juz pakiet 3850NiMh ale wciaz seryjna ladowarke i prad ladowania 500mAh jest troche za maly jak dlamnie

wiec planuje kupic ta ladowarke
http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=574 (dobra ona jest??) narazie wystarczy mi prad ladowania 4A (zawsze lepiej niz 500mAh nie??) ale do tego potrzebuje zasilacza 11-15V hmm teraz jaki kupic?? moge kupic
ten zasilacz ale kosztuje on ponad 160zł albo moge kupic jakis przerobiony komputerowy zasilacz na zasilacz do ladowarki (albo ewentualnie samemu przerobic) co wy otym myslicie?? co wybrac??
[EDIT@]
mam jeszcze jedno pytanie nie zwiazane z tematem ale coz
czy silnik
http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=698 moge wsadzic do bonzera i czy bedzie zauwazalna poprawa osiagow modelu?? a wsadze go odrazu na 23 zebnej zebatce??
Dołóż 50 zł i weś lepiej tą:
http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=1163
Możliwość wyboru prądu ładowania, wolne ładowanie, rozładowywanie [dla NiCD, dla NiMH nie bo ładowarka rozładowywuje do za małego napięcia, musiałbyś siedzieć z miernikiem
Zasilacz możesz kupić na tym forum, ludzie mają oferty w dziale "Sprzedam", cena najtańszego zasilacza to około 50 zł, moim zdaniem bardziej się opłaca.
Co do ostatniego, jeździłem na tym silniki Stinger tylko w modelu torowym i powiem tyle: przegrzałem go

Ale z mojej winy, na tą dziurę zamontowałem radiator

Ale ogólnie lepszy, gdybyś chciał startować On-Roadem w 540 to polecam Saturna, ale jak tak pojeździć i to nie On-Roadem to silnik ok będzie.