Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:09 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:09 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Pt sty 15, 2016 9:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 16, 2015 6:35 pm
Posty: 21
Witam.

Niedawno zakupiłem HPI E-Firestorm Flux. z regulatorem EMH-3S. Kiedyś poszedłem z modelem do parku gdy było mokro więc trochę nachlapało na regulator i wszystko było dobrze do momentu wyładowania pakietu i podmiany na naładowany. Włączam model koła się skręcają ale napęd nie zadziałał. Więc model pod pachę i do domu. W domu wysuszyłem model i napęd powrócił. Ale zaniepokojony całym zajściem napisałem do serwisu HPI maila ze zgłoszeniem problemu. Pan z serwisu kazał mi wysłać model do serwisu więc też tak uczyniłem. Po kilku dniach pan napisał "Według decyzji producenta wgrano nowe oprogramowanie do regulatora.Naprawę wykonano bezpłatnie." Ale nie dawało mi to spokoju że tylko wgrano oprogramowanie i zadzwoniłem do pana serwisanta. Okazało się ze producent zrobił zbyt czułe oprogramowanie jeśli chodzi o czułość zabezpieczeń przed zwarciem. gdy pojawi się woda w okolicy nóżek gdzie jest podłączony wentylatorek i regulator wykryje przepięcie to odłącza część regulatora odpowiadającą za napęd. I okazało się że w najnowszym oprogramowaniu dla tego regulatora zostało to poprawione. Więc w razie takiego kłopotu należy odesłać model do firmy lub nabyć kartę #101856 - FLUX RELOAD ESC PROGRAM BOX V2 i samemu sobie wgrać najnowsze oprogramowanie. I to pomaga....

Aha i bardzo duże podziękowania dla Pana Serwisanta za poświęcony mi czas i wyjaśnienie wszystkiego. Moim zdaniem bardzo dobrego człowieka mają w serwisie HPI, Cierpliwego, miłego i uczciwego, do tego wszystkiego bardzo uczynnego i pomocnego. Powiedział że jak bym miał jakieś problemy z modelem to jak tylko będzie miał czas to zawsze chętnie ze mną porozmawia. Pozdrowienia dla Pana Bogdana...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 15, 2016 10:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
To chyba pierwsza pochwała dla serwisu HPI. Dziękujemy Ci autorze postu. Dzięki Tobie teraz wiemy że jest taki pan Bohdan który w końcu coś robi w serwisie HPI :)

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 16, 2016 5:55 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 16, 2015 6:35 pm
Posty: 21
Hehe. No nie wiem jak tam jest. Ja napisałem jak było. I myślę że znalazło by się więcej pozytywnych opinii tylko się poprostu o tym nie pisze. Ale głównie chodziło mi o opisanie problemu i jego rozwiązaniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:09 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL