Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:58 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:58 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 6:19 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 07, 2013 8:57 am
Posty: 52
Witam kupiłem wlasnie regulator sidewinder v2 i nie jestem pewien czy jest wodoodporny. proszę opinie na ten temat. A jak nie jest to jak go zabezpieczyc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 6:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Co najwyżej jest bryzgoszczelny.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 7:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 07, 2013 8:57 am
Posty: 52
a jak go zabezpieczyć żeby był wodoszczelny


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lip 19, 2013 8:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 24, 2011 7:08 pm
Posty: 123
Witam,
https://www.youtube.com/watch?v=LUSmKAvHyEk na filmie użyty jest plasti dip - liquid tape trochę drogi, v66 http://allegro.pl/due-ci-wloski-lakier- ... 02272.html i też daje radę... Radiatora tylko nie maluj :D
Pozdrawiam Daniel


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lip 21, 2013 7:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2012 10:44 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Suwałki
nie radze używać V66 już raz się pożegnałem z regulatorem przez to gówno...
Jak już cos to tylko plasti dip

A tak swoją drogą to troche wpadłeś, bo wyszedł jakis czas temu sidewinder v3, który jest właśnie waterproof http://www.castlecreations.com/products/sidewinder3.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:58 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL