Dołączył(a): So sie 16, 2008 11:40 am Posty: 879 Lokalizacja: Olsztyn
|
|
polacze jak?szeregowo?rownolegle?W obu przypadkach wzrosnie masa modelu co jest niepozadane.Szeregowo to spalisz elektronike,rownolegle powinno byc dobrze.Martwisc moze tylko rozna pojemnosc pakietow.Nie wiem czy sie nei uszkdzi jeden z nich bo w koncu jeden szybciej sie wyczerpie.
_________________ Taxxas E-maxx 3905 Mamba Monster Max 2200kv 6s2p a123 Spektrum dx3s Hitec hrs-5995tg Robitronic Mntis wlasna konwersja na brushless foty==>http://picasaweb.google.com/dubik.dubik/KonwersjaRobitronicMantis#
|
|