Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:14 pm

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:14 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
 Tytuł: Energy Power
PostNapisane: Pn maja 10, 2010 6:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Cześć!
Planuje zakpu pakietu LiPo do mojego Cyclona... moją uwagę przykuł pakiet:
1. http://www.sklep.rcmonster.pl/akumulato ... -1470.html
2. http://www.rcwroblik.pl/Pakiet+lipo+320 ... 01,i2.html
I teraz 2 podstawowe sprawy,
Warto dołożyć do 4800 mAh ? ale on jest 3p więc nie przepisowy i dość wysoki... czy może mi ktoś podać przybliżony czas jazdy na tym mniejszym pakiecie? Dr.speed 12T delta, atak 16/17T odbiór (bodajże) 80T, moduł 48p

Czy ten pakiet zda egzamin na zawodach? nie wybuchnie mi podczas biegu itp.?

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 14, 2010 11:52 am 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
a jest ograniczenie na pojemność pakietu? Bo oba mają napięcie znamionowe 7.4V

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 14, 2010 11:57 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Tu masz też kilka pakietów:
http://sklep.rcracing.pl/index.php?cPath=50_52_230


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt maja 14, 2010 6:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Nie, nie mam ograniczenia dot pojemności, jest zato że pakiet musi być 2s2p lub 2s1p

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 5:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 6:26 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Nigdzie w polskich przepisach nie ma ograniczenia pojemności pakietu LIPo. Możesz używać dowolnej konfigiracji pod jednym warunkiem limitujacym napięcie: 2S zaś 1,2,3 lub więcejP zwiększa Ci pojemność danego pakietu.
Do zawodów dopuszczone są tylko pakiety w twardej obudowie.

_________________
Chcesz rozśmieszyć Boga?
Opowiedz mu o swoich planach na przyszłość.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 31, 2010 7:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 01, 2009 7:55 pm
Posty: 988
Cytuj:
- litowe Li-Po o nominalnym napięciu 3,7 V na ogniwo i maksymalnym napięciu pakietu 7,4 V (2s1p lub 2s2p).

:roll:
A pakiet Kupiłem.

_________________
Cyclone D4|Pro-Line|Hitec|EnergyPower|Edit
Rcexs.com
Rcexs.xaa.pl - Forum Warszawskich Modelarzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 02, 2010 1:45 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Artur Domaradzki napisał(a):
Nigdzie w polskich przepisach nie ma ograniczenia pojemności pakietu LIPo. Możesz używać dowolnej konfigiracji pod jednym warunkiem limitujacym napięcie: 2S zaś 1,2,3 lub więcejP zwiększa Ci pojemność danego pakietu.
Do zawodów dopuszczone są tylko pakiety w twardej obudowie.


No właśnie nie wiedzieć dlaczego 2S3P nie jest dozwolone.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:14 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL