Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:06 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:06 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Pn gru 14, 2015 9:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 11:12 am
Posty: 48
Witam

mam problem z tym odbiornikiem...... podłanczam ESC do ch2, serwo do ch1 i przewodzik do bindowania ca ch3/bind.

jak odpalam esc odbiornik mryga na czerwono, przytrzymuje "bind" na nadajniku i wlanczam. Swiatełko zapala sie ciągłym czerwonym. Znaczy to ze nawiązał połącznie. Wszystko wygląda OK.

Puszczam BIND na nadajniku i wyłanczam go, wyłanczam ESC i wyciągam spinke BIND z CH3.

włanczam nadajnik i wlanczam model a lampka znów mryga na czerwono, tak jak bym miał ją bindować....... tak jak by nie zapamiętało tych ustawień.

Za kazdym razem jak wlanczam ESC czy z spinką na CH3 czy nie zawsze mryga czerwona diodka i nic nie działa......

POMOCY

Dzięki

_________________
Reely Aggressor konwersja na BL ---> Trackstar waterproof 120A + Trackstar 1900KV + TQi z TSM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 15, 2015 5:14 am 
Offline

Dołączył(a): So cze 29, 2013 7:59 pm
Posty: 166
sprawdź czy na pewno wszystko robisz dobrze. Tutaj masz filmik
https://www.youtube.com/watch?v=mVDJDHCGwQ4
posiadam apkę HK-GT2 i HK-T6A i nie mam z nimi najmniejszego problemu bindowałem odbiorniki 3 i 6 ch naprzemiennie bez problemów.

Pamiętaj
1. dajesz zworkę
2. dajesz zasilania do odbiornika odbiorniku i dioda zaczyna miga
3. wciskasz na aparaturze bind i włączasz jej zasilanie (dioda na odbiorniku powinna przestać migać i świecić się na stałe)
4. wyłączasz zasilanie odbiornika
5 wyłączasz aparaturę
6. wyciągasz zworę z odbiornika (przed włączeniem ponownie zasilania)
7. włączasz apkę
8. włączasz zasilanie do odbiornika i powinno się skomunikować

pamiętaj że jak po zbindowaniu i wyłączeniu zasilania z odbiornika nie wyciągniesz zworki i włączysz ponownie zasilanie odbiornika to połączenie (zbindowanie) nie zadziała i na nowo musisz bindować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt gru 15, 2015 6:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn sty 13, 2014 11:12 am
Posty: 48
widziałem ten filmik..... robiłem wszystko jak piszesz....

do momentu az dioda przestaje migać i zapala się na stałe wszystko jest jak na filmie i myśle ze OK.

ale wyłanczam i po wyciągnięciu pina do bindowania wlaczam i znów mryga..... tak samo jak by był wstawiony pin do bindowania....... lunb jak by odbiornik nie zapamiętał tego nadajnika....

nawet jak nacisne BIND na pilocie i go włacze to przestaje mrygać (tak samo jak by był pin wpięty)

za kazdym razem co bym nie podłanczał do odbiornika czy baterie czy ESC czy wpinam pin czy nie zawsze MRYGA

i tu jest problem :( tak jak by zawsze chciał sie bindować.....

Czyżbym kupił uszkodzony odbiornik ? (na aukcji było zaznaczone ze NOWY i tak też wygląda)

_________________
Reely Aggressor konwersja na BL ---> Trackstar waterproof 120A + Trackstar 1900KV + TQi z TSM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:06 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL