Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:37 pm

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:37 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 7:55 am 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 9:22 pm
Posty: 6
Witam. Kupiłem używanego tt01. Problem taki że czasem po 30m tracę połączenie z samochodem. Aparatura i odbiornik jest oryginalny. Jaką aparaturę z odbiornikiem polecacie, żeby było dobrze i tanio.

Edit. Gdzieś czytałem że polecacie sprowadzić z HK. Czy opłaca się kupić taką w Polsce? http://allegro.pl/aparatura-hkgt2-hk-gt ... 61134.html

Pozdrawiam,
Patryk


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 9:02 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
Czy się opłaca oceń sam - taka aparatura na HK kosztuje 15 usd (plus przesyłka)

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 9:23 am 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 9:22 pm
Posty: 6
A czy jest tu jakaś osoba, która pomoże mi to sprowadzić? Jaka cena sprowadzenia jest?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 4:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 9:06 am
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań
jak ostatnio sprawdzałem to wyszło chyba 9.99USD tylko jeszcze nigdy nie wiadomo czy nie naliczą cła czasami 0- z tym jest loteria. Na dodatek kolega wprowadził Cię w błąd. Na daną chwilę tych aparatur nie ma w hobby king, na dodatek jest chyba 6 osób już oczeujących na nią a nie wiadomo ile ich przybędzie... może się okazać że np. tylko pięć i wtedy klops. Ja mimo wszystko kupiłbym na allegro z kilku powodów: jak coś nie działa to jest się do kogo zwrócić, czas dostawy to max tydzień a nie ponad miesiąc w skrajnych warunkach na HK... a cena też nie jest aż tak wygórowana. Na HK masz za 14.99+10 za wysyłkę to wychodzi 25 dolarów plus ewentualne cło to Cię wyjdzie prawie tyle samo...

Co do samej aparatury się nie wypowiem bo niestety nie miałem. Opinie w Internecie są różne. Jak się ktoś może wypowiedzieć to również byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 4:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 27, 2009 5:08 pm
Posty: 1506
kozacs87 napisał(a):
Na dodatek kolega wprowadził Cię w błąd.

Ty też nie wprowadzaj kolegi w błąd, bo za 25$ nikt mu cła ani vat'u nie doliczy. Nawet zamówienie na 100$, można na swoim koncie w HK ustawic tak, aby przyszło z deklaracją/fakturą wystawioną na 30% wartości.
Paczki od momentu wysłania idą w 9 przypadkach na 10 ok tygodnia.
Reklamacje na HK również są przyjmowane, jedyny problem to koszta przesyłki, które musimy ponieść w takim przypadku, co w przy wartości aparatury 15$ mija sie trochę z celem.
Ja bym pomyślał o jakimś "bogatszym" w ustawienia modelu nadajnika z HK. Jesli chcesz tanio, a w miarę dobrze.

_________________
były spaliny, były konwersje, były tragusy, były bagusy, teraz nie ma nic. No może młody czymś pojeździ ;)
Pozdrawiam, Marek Kiełbusiewicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 4:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
kozacs87 napisał(a):
jak ostatnio sprawdzałem to wyszło chyba 9.99USD tylko jeszcze nigdy nie wiadomo czy nie naliczą cła czasami 0- z tym jest loteria. Na dodatek kolega wprowadził Cię w błąd. Na daną chwilę tych aparatur nie ma w hobby king, na dodatek jest chyba 6 osób już oczeujących na nią a nie wiadomo ile ich przybędzie... może się okazać że np. tylko pięć i wtedy klops. Ja mimo wszystko kupiłbym na allegro z kilku powodów: jak coś nie działa to jest się do kogo zwrócić, czas dostawy to max tydzień a nie ponad miesiąc w skrajnych warunkach na HK... a cena też nie jest aż tak wygórowana. Na HK masz za 14.99+10 za wysyłkę to wychodzi 25 dolarów plus ewentualne cło to Cię wyjdzie prawie tyle samo...

Co do samej aparatury się nie wypowiem bo niestety nie miałem. Opinie w Internecie są różne. Jak się ktoś może wypowiedzieć to również byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam


1. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby oclili paczkę o tej wartości. Wypowiadasz się jak fachowiec więc pewnie wiesz że loteria jest dla paczek 50-60$ wzwyż
2. Racja, może zamówili tylko jedną... Co wtedy? Tak serio, zamawiałem tą aparaturę dwukrotnie, za każdym razem była w backorderze i za każdym razem była wysłana w około tydzień. Niemniej jak komuś zależy na czasie to lepiej kupić lokalnie - tylko że wtedy trzeba mieć świadomość że się przepłaca. Ale czas to też pieniądz, prawda?
3. Moja ostatnia paczka z HK... wysłana 21/07 przyszła 30/07. Miesiąc może faktycznie się trafić jak zamówisz w okolicach chińskiego nowego roku.
4. Aparatura jest prosta i dobra - świetny zasięg, trymery analogowe, na 8 baterii AA (szkoda że nie 4). Trymery chowają się pod klapką co jest użyteczne jak chowasz ją po plecakach albo dajesz komuś do zabawy. Póki co nie zdarzył mi się "felerny" egzemplarz.

Czyli mówisz że to JA wprowadzam ludzi w błąd? :lol:

EDIT: Marek mnie ubiegł... ;)

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lip 31, 2012 9:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 9:22 pm
Posty: 6
A czy była by tu osoba, która pomoże mi to sprowadzić? Ściągałem już paczki z chin, przez kolegę i wiem że krótko szły. I jeżeli jej nie ma to jaką polecicie też z tańszych ale dobrych ;P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sie 01, 2012 2:58 pm 
Offline

Dołączył(a): N sty 15, 2012 7:58 pm
Posty: 395
Ja jak miałbym kupować tę apke, to kupiłbym u kogoś z forum. Cena takiej nowej to jak dobrze pamiętam 110zł a z przesyłką niecałe 120zł, sprzedaje ją między innymi Tomek Lipert. Ja u niego kupowałem kiedyś pakiety i inne bibeloty, nie dość że taniej niż w sklepach to jeszcze nie było problemów z gwarancją jednego z nich. Nikogo nie namawiam, jedynie informuje :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 10:37 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL