Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Pn sty 18, 2016 10:15 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 28, 2008 4:53 pm
Posty: 508
Lokalizacja: Vratislavia
Modelarze to dziwni ludzie. Dziwni, bo zamiast uganiać się po pobliskich Górach Stołowych z detektorami i mapkami w rękach i szukać kolejnego zgłoszonego skarbu: http://www.radiowroclaw.pl/articles/vie ... ich-bankow to oni wolą „dopieszczać” (dokręcać, ustawiać, przestawiać, smarować, regulować itd. ) swoje skarby na czterech kołach w skalach 1:10, 1:14 i 1:18 i rywalizować nimi na torze w Ścinawce Średniej z innymi pasjonatami modelarstwa kołowego zdalnie sterowanego. Ale ta „dziwność” zawodników i ich opiekunów bardzo nas cieszy! Bardzo Wam za to dziękujemy. Dziękujemy Wam, że pomimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych zdecydowaliście się przyjechać i uczestniczyć w VI eliminacji PMMS RC.
Z zasłyszanych „kuluarowych” rozmów wynika, że zawodnikom podobał się bardzo szybki i rytmiczny tor. Nam, jako organizatorom podobał się powrót na zawody klasy E-10TC Modiefied. Duża w tym zasługa kolegów z Czech, którzy zmobilizowali zawodników z Polski i wystartowała liczna 8 osobowa grupa. Podobało się nam również, że pojawili się nowi zawodnicy i nie ukrywamy, że bardzo liczymy na ich opinie i uwagi dotyczące przebiegu zawodów. Mamy nadzieję spotkać się z nimi na kolejnej eliminacji, która „podążając” tropem poszukiwaczy skarbów odbędzie w Walimiu w Górach Sowich, gdzie trwają usilne poszukiwania Podziemnego Miasta: http://www.radiowroclaw.pl/articles/vie ... na-porazka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 20, 2016 10:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 09, 2005 7:41 pm
Posty: 319
Lokalizacja: Katowice
Witam,
Po dobrych 7 latach powracam do znów do jazdy i wybraliśmy się z kolegami na zawody do Ścinawki :) Niestety nie dojechaliśmy planowo poprzez warunki pogodowe bo zaskoczyła nas biała A4, a później było już tylko wolniej krajowymi drogami ale dotarliśmy 8:15 :) Tor dość szybki i szeroki, ciepło na hali, nie mieliśmy do czego się przyczepić :) wszystko szło sprawnie, poza tym że jako powracający po tylu latach nie wiedzieliśmy co zrobić (jak się zarejstrowac, potwierdzić przybycie itp) oraz nie było ani razu mówione w jaki sposób są liczone punkty z eliminacji i finałach, wszystkiego musieliśmy się dopytywać co bedąc już kiedyś w temacie i znając ludzi nie było kłopotem ale jeżeli faktycznie ktoś przyjedzie PIERWSZY RAZ na zawody może być dość mocno zagubiony więc szło by takie zasady rozgrywania danych zawodów zawsze powtórzyć na początku :) ogólnie zawody przebiegały bardzo bardzo sprawnie i jadać w dwóch klasach nie było za bardzo na nic czasu. Sędzia dość mało aktywny bo w sumie trzeba było samemu zgłaszać ewentualne przewinienia po biegu ;/ no i nie wiem czy to normalne na tej serii zawodów ale kompletny brak kontroli technicznej... ? nikt nie sprawdzał co kto ma pod maską :) może wynika to z tego że wszyscy się znają z danej klasy ale jak przyjezdza nowy to wypadało by sprawdzić :) tak mi się wydaje. Ale to też szczegół, ogólnie zawody oceniam na bardzo dobrze spędzony czas i cieszę się że po tak długiej przerwie znów zamierzam regularnie się pojawiać u was w regionie! Jedyne co naprawdę KOMPLETNIE mnie rozczarowało to kiedy po całym dniu niepewności zająłem drugie miejsce i otrzymałem DYPLOM, jeżeli to można nazwać dyplomem bo była to wydrukowana karta tak miękka jak zwykły papier A4 podzielony na pól bez nazwiska imienia, trochę szkoda bo jedzie człowiek 250km z nadzieję ze gdyby cokolwiek się udało zdobyć to przyszła małżonka będzie mogła podziwiać mały złotawy pucharek na półce i będzie mogła narzekać że tylko kurz będzie zbierać na ścianie ? a tutaj co? nawet nie powieszę na ścianie bo nie ma mojego imienia i nazwiska :( to bardzo zabolało, gdyż sam organizowałem w katowicach 2007/2008, 3 osobne zawody i wiem że zorganizowanie małych 14cm pucharków to nie duży koszt a frajda niesamowita :) wiem wiem że nie o to w tym chodzi bo mamy się bawić i sama jazda jest najważniejsza ale jeżeli mam szczerze oceniać zawody to właśnie to mnie najbardziej zirytowało. Reasumując fajnie spędzony czas i mimo małych żali już nie mogę się doczekać zawodów 20.02 i na pewno się stawimy zasilić klase stock i micro TRUCK :) RC TEAM KATOWICE :) pozdrawiam

_________________
Team Xray
T4 2014' oraz LRP SHARK

gawron89@o2.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 20, 2016 3:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 28, 2008 4:53 pm
Posty: 508
Lokalizacja: Vratislavia
Bardzo dziękujemy za wnikliwą analizę i ocenę zawodów! Faktycznie, uczestnicy zawodów PMMS RC znają się od lat, od lat startują w kolejnych eliminacjach i pewne czynności oraz zachowania są dla nich normalne i automatyczne (może poza staniem na „serwisie” :D ). Może dlatego zapomnieliśmy, że ktoś startuje pierwszy raz lub po długiej przerwie. Brak kontroli technicznej: per analogiam jw. Wiemy, że startujący zawodnicy przestrzegają zapisów przepisów technicznych. W razie wątpliwości przeprowadzane są indywidualne i wyrywkowe kontrole (Pan ma pewną w Walimu :) ).
Statuetki, puchary i medale pojawiały się na zawodach w obecnej, 6 edycji cyklu już trzykrotnie: na I eliminacji w Ścinawce Śr., na II w Jelczu –Laskowicach i na IV w Ciepłowodach. W miarę możliwości będą pojawiać się na pozostałych. „Pochylimy” się i przeanalizujemy temat dyplomów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL