Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:53 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:53 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
 Tytuł: I Runda PMMS RC
PostNapisane: So wrz 07, 2013 9:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Chociaż niektórzy jeszcze się zwołują do organizacji zawodów ,to my już dzisiaj wystartowaliśmy dając zawodnikom możliwość konfrontacji.
Pierwsze zawody we Wrocławiu przyniosły zaskakujące sytuacje,ale za to dzięki Irkowi Działkowskiemu, oprogramowanie RCM dało możliwość umieszczenia, niemalże na żywo relacji i wyników na stronie oprogramowania: http://www.myrcm.ch/myrcm/main?pLa=en&hId[1]=evt&dId[E]=13035&pId[E]=1
Relacja całkowicie na żywo była zakłócana zrywaniem połączenia Wi-Fi być może przez aparatury działające w systemie 2,4 Ghz,zwłaszcza w klasach gdzie zawodnicy posiadają aparatury o zaawansowanej technologii. Być może to zbieg okoliczności ,ale...i tak było lepiej niż relacje i wyniki za które odpowiedzialny był chyba Koziołek Matołek...
Do zobaczenia na II Eliminacji,tym razem w Ścinawce.
Ps.Klasa Formuła jest dalej w kręgu zainteresowania organizatorów PMMS Rc,jednak oczekujemy deklaracji ze strony zawodników...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So wrz 07, 2013 9:59 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Chociaż mój start zakończył się stratami na ok.1000zł to same zawody były super.

W Ścinawce na 100% wyniki będą na żywo w necie - podłączymy się do netu kabelkiem :)

ps. Chłpaki - sorki że się zmyłem ale nie miałem nastroju po sfajczeniu regla i pakietu :(

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 08, 2013 11:03 am 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 29, 2010 5:19 pm
Posty: 367
Witam,
Parę słów ode mnie:

Fajna zabawa - bo w świetnym gronie znajomych zarówno tych, spotykanych na zawodach, jak i kolegów z klubu, z którymi nie można się nudzić.
Pierwszy raz praktycznie bez problemów technicznych z mojej strony, trochę zabawy z nową elektroniką i jednak dało radę być konkurencyjnym nie tylko w technicznyc sekcjach toru, ale i również na prostej...

Przechodząc do meritum tego, co powinno pisać się w tym wątku, czyli oceny zawodów. Ogromny plus za atmosferę - czyli podziękowania dla 'siedzących w kącie' :), plus za wykładzinę - dla mnie bomba, fajna przyczepność i nawet bez tragedii z kurzem. Tor również przypadł mi do gustu, szczególnie sekcja szykan, którą można było jechać u nas bez odpuszczania, słyszałem słowa krytyki, ale każdy lubi co innego - ode mnie dzięki Marek :) Plus za lokalizację - mimo tego, że trzeba jechać przez miasto, to 200 km, a nie 320 do przejechania jak dla mnie :)

Co do minusów, to jest praktycznie tylko jeden, bardzo znaczący. Jak dla mnie brak sędziego. Mam nadzieję, że poprawi się to od następnych zawodów. Szkoda zmarnować tego, co budowaliście przez te wszystkie imprezy i sezony. Więc z mojej strony następnym razem, proszę o sędziego. Chociażby jednego, który zainteresuje się tym, co dzieje się na torze.

_________________
Maciej Marcinek

Dumny, były i przyszły modelarz RCCLUBPOZNAN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 08, 2013 2:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 6:45 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Opole
Pierwsze zawody po kilku miesięcznej przerwie.
Tor , atmosfera jak zawsze super.

Wprowadzone zmiany w sposobie serwisowania bardzo usprawniły przebieg zawodów.

Część zdjęć już się pojawiła. Może ma ktoś jeszcze jakąś większą ilość ?

_________________
FORTAsport - Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N wrz 08, 2013 9:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Maciej Marcinek napisał(a):
Witam,
... Więc z mojej strony następnym razem, proszę o sędziego. Chociażby jednego, który zainteresuje się tym, co dzieje się na torze.

Maciek,ale co pomoże sędzia jeśli jedni zawodnicy nie znają przepisów,a inni łamią przepisy notorycznie... :lol: :lol:
"Brzydki dotyk" dotyczył zwłaszcza klasy Stock. Zapis przepisów mówi o braku sędziego w niektórych klasach. Wynika to z tego,że szukamy kogoś kto się sprawdzi i będzie spełniał oczekiwania.Poprzeczka jest postawiona wysoko.
Co do niektórych "kierowców" to co zrobi sędzia -bidulka z Prezesem ze trzy razy jadącym pod prąd na prostej... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 7:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Opłacało się,że "poznaniacy" odnieśli sukcesy... :lol: :lol: :lol:
http://www.teamxray.com/teamxray/news/n ... 10ec46a17f

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt wrz 24, 2013 1:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 02, 2009 9:36 pm
Posty: 62
Debiutant Wrocław

_________________
Pozdrowienia, Adam Osiewała
Klub sportowy RC Wrocław


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:53 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL