Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So kwi 20, 2024 9:50 am

Teraz jest So kwi 20, 2024 9:50 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor
PostNapisane: So maja 31, 2014 4:38 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
J.Zdanowicz napisał(a):
Krzysztof Skrzypiec napisał(a):
jak to fajnie być PINOKIO :)


A mogło by się wydawać że z wiekiem mądrzejemy :-) Nic z tego.
Ciekaw jestem jednak czy poziom zawodów w Szczecinie się poprawił po "merytorycznej" krytyce :?:


Temat trochę wyblakł, być może dlatego że "nestor" szczecińskich modearzy, p. Skrzypiec w końcu zauważył kto tu jest " królem" :-)
Szczecin, szczęsliwie powrócił na listę miast mogących się pochwalić organizacją zawodów na, no powiedzmy europejskim poziomie. dzieki chłopaki !!!!
Wracjaąc jednak do modelarskiego tematu, ze smutkiem zauważam brak postępu w unormowaniu zasad i przepisów obowiązujących w Polsce, a dotyczących sposobu rozgrywania zawodów. Wyraźnie można wskazać kilka osób, nie wykazujących się "sportowym duchem" i unormowanie tych spraw, lecz podniesieniem swojego "ego" !
Od uporządkowania tych spraw, zależy dalsza współpraca między ośrodkami i wizerunek polskiego modelarstwa. Czas chyba odsunać tych, którym "wszystko zawadza"

Klub modelaeski "SMK" będzie organizatorem prestiżowych zawodów przygranicznych Oder-Pomerania Cup 2014 https://www.facebook.com/smk.autoklubsz ... 865&type=3

Impreza ta będzie mozliwa dzięki wkładowi ogromnej pracy grupy miłosników modelarstwa. Trudno tu wymieniać nnazwiska, wszyscy są ważni ! To ich praca.

ADMIN: Bez osobistych wycieczek, straszny odkop


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N cze 01, 2014 7:34 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
J.Zdanowicz napisał(a):
J.Zdanowicz napisał(a):
Krzysztof Skrzypiec napisał(a):
jak to fajnie być PINOKIO :)



ADMIN: Bez osobistych wycieczek, straszny odkop


A skąd taka wrażliwość adminie :-) Wiesz, ostatnio byłem na zawodach w Piasecznie. Ciagle "pałęta" się opinia że to ja wykończyłem modelarstwo w Szczecinie. Ktoś wyraźnie nie ma ducha sportowego...
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N cze 01, 2014 8:28 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
Czas chyba odsunać tych, którym "wszystko zawadza" ...

i przytulić LOK,bo bez LOK nic się nie da zrobić... :lol:

Ps.a tak nawiasem ,kogo chce Pan odsuwać i od czego...? Polecam przeczytanie tego tematu od początku dla przypomnienia.Znajdzie Pan odpowiedż...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 02, 2014 7:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
J.Zdanowicz napisał(a):
Czas chyba odsunać tych, którym "wszystko zawadza" ...

i przytulić LOK,bo bez LOK nic się nie da zrobić... :lol:

Ps.a tak nawiasem ,kogo chce Pan odsuwać i od czego...? Polecam przeczytanie tego tematu od początku dla przypomnienia.Znajdzie Pan odpowiedż...


...czytam, czytam i zacząć powinienem od p. Lesława :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn cze 02, 2014 8:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Nie koniecznie .Najciekawsze są posty P.Podkalickiego jak to LOK jest ważny. Dzisiaj widzę,że moje rady nie poszły na darmo. No chyba,że Niemców też "wypnie" LOK-owi... :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 12:25 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
Nie koniecznie .Najciekawsze są posty P.Podkalickiego jak to LOK jest ważny. Dzisiaj widzę,że moje rady nie poszły na darmo. No chyba,że Niemców też "wypnie" LOK-owi... :D


No i tu zaczyna się sens dyskusji. Co do p. Podkalickiego to w całości popieram jego poglądy. Powiem więcej, doradzam mu to. Wykładnią tego będą następne zawody i wyniki organizacyjne. Co do Niemców? Napewno oba kluby na tym skorzystają. Zapraszam na wizytę do Szczecina w dniu zawodów.
Co się tyczy LOK-u. Nie zamierzam zmieniać zdania. Zapewne niebawem zostanę już na stałe w Polsce i zamierzam zainwestować swoje doświadczenia i oszczędności w modelarstwo. Zapewniam Cię że to "małżeństwo" musi być kontynuowane. Może troche w innej formie bo nie widzę innej drogi rozwoju (w młodszych grupach) i na arenie międzynarodowej. Zobaczymy co będzie dalej. Trójkąt - Niemcy-Dania-Szwecja? czemu nie? I nikt ich LOK-owi nie "wypnie" tylko podłoży pod rozwagę.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 6:06 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
...
Co się tyczy LOK-u. Nie zamierzam zmieniać zdania. Zapewne niebawem zostanę już na stałe w Polsce i zamierzam zainwestować swoje doświadczenia i oszczędności w modelarstwo. Zapewniam Cię że to "małżeństwo" musi być kontynuowane. Może troche w innej formie bo nie widzę innej drogi rozwoju (w młodszych grupach) i na arenie międzynarodowej. Zobaczymy co będzie dalej. Trójkąt - Niemcy-Dania-Szwecja? czemu nie? I nikt ich LOK-owi nie "wypnie" tylko podłoży pod rozwagę.
Pozdrawiam.

No tak chciało by się wrócić na stare śmieci...To pierwszy krok,żeby na ustach Pańskich zaistniało hasło "komuno wróć"... Już"bałwochwalimy"byłych przedstawicieli rządów komunistycznych,chociaż odchodzą.
A co do LOK to patrząc na obecną sytuację w Europie może i lepiej "zbroić" się wokół organizacji militarnych. Pan to pewnie najlepiej widział z perspektywy innego kraju. Pewnie bezpieczniej czół by się Pan w kraju,w którym wojsko jest siłą dominującą i powszechną,a siedmioletnie dzieci płacą składki na LOK.
Ale Pańskie marzenia chyba nie mają szans na realizację,Układ Warszawski to historia...
Ps.Z organizacją LOK o statucie organizacji paramilitarnej wstyd jest wchodzić w struktury międzynarodowe.Dobrze,że oni nie rozumieją polskiego.Teraz rozumiem weryfikację zawodników.Muszą być ci do "podłożenia",pokorni.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 9:38 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Pozwolicie że dorzucę swoje trzy grosze...

LOK to relikt przeszłości - nie ma nic poza jednym urządzeniem i trzema wiernymi ludźmi do prac wszelakich (czyt. sędziowie).

Tory OFF-ROAD w Polsce to w większości własności prywatne lub firm (też prywatnych) lub leżące na terenach prywatnych. Wystawianie ich LOK-owi w prezencie - bo chyba nikt się nie spodziewa tego, że LOK się nie przyzna do nie swoich obiektów a wręcz przeciwnie - jest bardzo złym posunięciem.

Według mnie najlepszym rozwiązaniem dla przyszłości modelarstwa samochodowego RC w Polsce to pozwolić skonać LOK-owi, a im szybciej się to stanie tym lepiej.

Mówię to z własnego doświadczenia - od 2002 roku zajmuję się modelami RC, dzięki mnie i kilku osobom - powstał swego czasu najlepszy tor RC dla modeli on-road w Kłodzku, organizowaliśmy też zawody off-road, Ligę Micro teraz od 4 lat cykl PMMS RC.
Robiliśmy też imprezy z LOK-iem i jak nie wiedzieliśmy, że LOK rozlicza np. delegacje sędziom i rachunki za wyżywienie oraz noclegi to płaciliśmy wszystko ze startowego włącznie z pucharami, czasami dokładając z własnej kieszeni. Potem postawiliśmy warunki rozgrywania imprez to LOK łaskawie kupił 2-3 razy puchary. Raz zdarzyło się tak że na MP nie było pucharów dla 3 klas w klasyfikacji generalnej (zbyt mała frekwencja zawodników w całym sezonie, czyli kpina z zawodników).

Można pisać w nieskończoność o LOK-u i jego zagrywkach.

Jeżeli uważacie że musicie współpracować z LOK-iem to mogę Wam tylko życzyć sukcesów oraz szybkiego przekonania się na własnej skórze, że LOK potrafi wyssać krew jak najlepszy wampir.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 04, 2014 7:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
No tak chciało by się wrócić na stare śmieci...To pierwszy krok,żeby na ustach Pańskich zaistniało hasło "komuno wróć"... Już"bałwochwalimy"byłych przedstawicieli rządów komunistycznych,chociaż odchodzą.


....przepraszm pomyliłem dzwi. Myślałem że tu rozmawia się o modelarstwie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr cze 04, 2014 8:23 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Panie Januszu, rozmawia się o modelarstwie - czasami tylko ktoś rzuci głęboką metaforą ;)

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 04, 2014 8:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
....przepraszm pomyliłem dzwi. Myślałem że tu rozmawia się o modelarstwie.


O modelarstwie pod patronatem LOK rozmawia się na stronie "jedynie słusznej" prowadzonej przez komandora.Tam też będzie Pan mógł zobaczyć ile do powiedzenia mają Pańskie ideały...

Ps.tutaj rozmawia się o wyścigach samochodów zdalnie sterowanych ,o ich rozwoju w wolnym,demokratycznym Kraju, bez starego,postkomunistycznego brzemienia.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 04, 2014 10:24 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Dla wyjaśnienia sytuacji - ROZMAWIA SIĘ O MODELARSTWIE KAŻDYM - każdy może wyrazić swoje zdanie, swój pogląd, czy chce z LOK-iem czy bez LOK-u.

Jedno jest jednak pewne - każde działania z LOK-iem kończą się w zasadzie tragicznie :)

Zapraszam do dyskusji i bardzo proszę nie odsyłać kogokolwiek związanego z modelarstwem na stronę LOK-u.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 05, 2014 6:20 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Dla wyjaśnienia sytuacji - ROZMAWIA SIĘ O MODELARSTWIE KAŻDYM

Wczoraj zrobiłem sobie model,model cząsteczki wody z kasztanów,żołędzi i zapałek...
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
- każdy może wyrazić swoje zdanie, swój pogląd, czy chce z LOK-iem czy bez LOK-u.
...
Zapraszam do dyskusji i bardzo proszę nie odsyłać kogokolwiek związanego z modelarstwem na stronę LOK-u.

Taka dyskusja nie doprowadzi do niczego poza wieloma wejściami na temat.
Odesłałem do słusznej strony,żeby pokazać jak wygląda działanie LOK.Lepszego przykładu nie można sobie wyobrazić...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 12, 2014 3:40 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Panie Januszu, rozmawia się o modelarstwie - czasami tylko ktoś rzuci głęboką metaforą ;)


To ja też użyje "głębokiej metafory"
Tacy ludzie jak p.Zaremba i Skrzypiec, powinni być przeznaczeni do "odstrzału" w pierwszej kolejności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz cze 12, 2014 6:21 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
To ja też użyje "głębokiej metafory"
Tacy ludzie jak p.Zaremba ... powinni być przeznaczeni do "odstrzału" w pierwszej kolejności.


A co by Pan powiedział tym 2 tys. zawodników ,którzy na przestrzeni 4 lat odwiedzili zawody PMMS RC.? Co ma Pan im do zaproponowania ?
Ja to bym odstrzelił takich pseudopatriotów,którzy jak szczury schowali się za granicą,nie zrobili tam kariery ,a teraz chcą wrócić i hołubić ostatnie bastiony komuny w Polsce i w tym widzą szansę na poprawę swojego ego ,a może i zrobienie kariery...
Ps."wypinał" się Pan za granicą, teraz to "wypięcie" podsuwa Pan LOK-owi ? Jak by Pan nie wiedział, że jest demokracja i można kręgosłup wyprostować ,a wzrok skierować przed siebie...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Teraz jest So kwi 20, 2024 9:50 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL