Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So kwi 20, 2024 11:08 am

Teraz jest So kwi 20, 2024 11:08 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 1:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
Na poczatku mam prośbę do administratora aby nie kasował tego posta mimo że jest zwiazany z zawodami pod egidą LOK.

A teraz o zawodach: Hamstwo i brak jakiegokolwiek poszanowania dla gości tak można określić I EMP w Szczecinie. Jakiesz zaskoczenie nas obiegło kiedy to w sobotę okazało się iż szarą eminencją LOK stał się p.Podkalicki ten sam który zakładał nową Federację w Poznaniu - a poszło o licencję którą pod przymusem nakazał wykupić a jeśli nie to nie możemy brać udziału w zawodach- a nie dawno całkiem członkowie SMK brali udział w zawodach w pobliskim Schwedt i nikt od nie żądał licencji DMC a wręcz zapraszał do zabawy( ale Polska to dziwny kraj) .

Kolejna sprawa to odnoszenie się do zawodników którzy poświęcili swój czas i pieniądze to organizator powinien zabiegac o dobro zawodników a nie odwrotnie czy w SMK nikt tego nie rozumie że to zawodnicy są dla SMK a nie SMK dla nich, wieczne ataki wyzwiska było rzeczą naturalną już nie mówiąc o zabezpieczeniu pola dla zawodników przed publicznoscią a karygodne jest brak zabezpieczenie pit stopu przed przechodniami

Naciski na sędziego to jest poprostu nie do pomyślenia (i tu można pierwszy raz przyznać rację JM że nie dał się w te głupie zagrywki)

no i dekoracja..................... ostatnie dwa puchary :shock: jeździmy 5 lat po zawodach i nidy nie spotkalismy się z rozdawaniem pucharów dla swoich członków
Puchar za najlepszego zawodnika z klubu organizatora
TO BYŁY ZAWODY DLA ZAWODNIKÓW SMK?

Podsumowując myślałem że pamiętne zawody u Książka i wylewający ToiToi to był max możliwości ale jak się bardzo zdziwiłem

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 6:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 4:41 pm
Posty: 24
Na wstępie, również proszę administratora o zachowanie postów w tym temacie.

Uważam, że jakakolwiek dyskusja z Panem Skrzypcem niema sensu, mimo to muszę zabrać głos, bo w powyższym tekście padło moje nazwisko, a do tego post zawiera kilka, delikatnie mówiąc nieścisłości.

1. „Hamstwo” – to słowo się pisze przez Ch, czyli Chamstwo

2. „okazało się iż szarą eminencją LOK stał się p.Podkalicki” – oświadczam, iż na pewno nie jestem eminencją, szary też nie jestem. Zostałem poproszony o pomoc przy zbiórce opłat licencyjnych, przy wydawaniu hologramów i przyjmowaniu wniosków. Zebrane opłaty, niewydane hologramy i otrzymane wnioski przekazałem przedstawicielowi LOK.

3. „a poszło o licencję którą pod przymusem nakazał wykupić a jeśli nie to nie możemy brać udziału w zawodach” – oczywiście to nie prawda, jeden z zawodników odmówił wykupienia licencji i brał udział w zawodach.

4. „a nie dawno całkiem członkowie SMK brali udział w zawodach w pobliskim Schwedt i nikt od nie żądał licencji DMC a wręcz zapraszał do zabawy( ale Polska to dziwny kraj)” – nie mam pojęcia jakie przepisy obowiązuję w DMC, ale znam Przepisy Rozgrywania Zawodów modeli samochodów off-road, wydane przez Centralną Komisję Modelarską LOK: w punkcie 1.1 możemy przeczytać „W eliminacjach do Mistrzostw Polski i w finale Mistrzostw Polski startują zawodnicy legitymujący się ważną licencją sportową wystawioną przez organizację, upoważnioną do tego przez odpowiedni centralny urząd państwowy.”
Z tego co pamięta, to właśnie Pan Skrzypiec był członkiem SMS przy Centralnej Komisji Modelarskiej LOK i popierał ten przepis. Aby była jasność dla osób mniej zorientowany opłata licencyjna za cały 2013r, o którą Pan Skrzypiec robi awanturę to całe 20,00zł.

5. „no i dekoracja..................... ostatnie dwa puchary jeździmy 5 lat po zawodach i nidy nie spotkalismy się z rozdawaniem pucharów dla swoich członków
Puchar za najlepszego zawodnika z klubu organizatora
TO BYŁY ZAWODY DLA ZAWODNIKÓW SMK?”
– chciałbym zauważyć, iż wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali dyplomy, pierwsza trójka w każdej klasie otrzymała dodatkowo paterę z odpowiednim nadrukiem. Organizator dodatkowo ufundował trzy puchary, pierwszy dla najmłodszego uczestnika zawodów, drugi dla zawodnika, który uzyskał najlepszy czas jednego okrążenia, trzeci dla członka SMK, który uzyskał najlepszy wynik w zawodach. Bardzo mi przykro, iż syn Pana Skrzypca nie zdobył żadnego z tych wyróżnień, ale nie był najmłodszym zawodnikiem biorącym udział w tych zawodach, nie miał najszybszego okrążenia, i nie jest członkiem SMK.

Tu też chcę zauważy, iż Sekcja Modelarstwa Kołowego (SMK) jest częścią stowarzyszenia Auto Klub Szczecin i jej członkowie pracują non-profit, nie handlują sprzętem, nie mają żadnego interesu w jego rozprowadzaniu. Czasy kryzysu, na większe nagrody nas nie stać – przepraszamy, Panie Skrzypiec.

Do innych zarzutów nie będę się ustosunkowywał, miałem zaszczyt być kierownikiem tych zawodów i może wszystkiego nie dopilnowałem, za to bardzo przepraszam.
Korzystając z okazji proszę również inny uczestników naszej imprezy o uwagi, przydadzą się by następnym razem było lepiej.

Z poważaniem:
Robert Podkalicki

_________________
Sekcja Modelarstwa Kołowego
Auto-Klub Szczecin
http://www.modelerc.ak.szczecin.pl
gg: 26666129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 7:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 29, 2010 5:19 pm
Posty: 367
Jakby to powiedzieć... spodziewałem się takich akcji, z resztą nie tylko ja, to tak jakby było pewne ;)

Jako współorganizator innych zawodów, zachęcam organizatorów "Szczecina" do organizowania większej ilości imprez i nie tracenia zapału do działalności.

Wkrótce przyjedziemy potrenować ;)

_________________
Maciej Marcinek

Dumny, były i przyszły modelarz RCCLUBPOZNAN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 7:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
r.podkalicki napisał(a):
...
4. „a nie dawno całkiem członkowie SMK brali udział w zawodach w pobliskim Schwedt i nikt od nie żądał licencji DMC a wręcz zapraszał do zabawy( ale Polska to dziwny kraj)” – nie mam pojęcia jakie przepisy obowiązuję w DMC, ale znam Przepisy Rozgrywania Zawodów modeli samochodów off-road, wydane przez Centralną Komisję Modelarską LOK: w punkcie 1.1 możemy przeczytać „W eliminacjach do Mistrzostw Polski i w finale Mistrzostw Polski startują zawodnicy legitymujący się ważną licencją sportową wystawioną przez organizację, upoważnioną do tego przez odpowiedni centralny urząd państwowy.” ...
Korzystając z okazji proszę również inny uczestników naszej imprezy o uwagi, przydadzą się by następnym razem było lepiej.

Z poważaniem:
Robert Podkalicki

No właśnie czytam i śmiać mi się chce z ciemnogrodu...
To właśnie ślepa wiara w paragrafy ,które są w zapisie na stronie LOK. A może Panie Podkalicki zacytować na jakiej podstawie czyli na podstawie jakiego statutu LOK jest Polskim Związkiem Sportowym. Jeśli zagłębił by się Pan w przepisy ustawy to wiedział by Pan jakie są zasady funkcjonowania Polskiego Związku,Klubów i zasad z licencjami.Nie ma mowy o żadnej Centralnej Komisji...
Organizuje się zawody byle jak ,a rangę podnosi się za pomocą tarczy LOK i Pana Janka,który jak się okazało był jedynym ogarkiem lekko świecącym w mroku tych zawodów.
Czyż nie lepiej było by zawiesić topór wojenny,wypić mocną wódkę w środowisku szczecińskim ,dogadać się.Zjednoczyć siły,wypiąć zadek na LOK i zorganizować zawody w Szczecinie wspólnymi siłami na miarę szczecińskich tradycji. Bez licencji i całego tego lokowskiego zadęcia.
Panowie jeśli potrzebujecie negocjatora jestem w stanie podjąć próbę.
Naprawdę jeśli będziecie mieli świadomość,że robicie coś dla siebie to inaczej smakuje i inaczej wychodzi. A i ludzie bardziej Was docenią.
Trzeba zapomnieć o chorych ambicjach wywołanych durnymi sugestiami LOK-owców.Oni wprowadzają jedynie zamęt.
Uwierzcie ,wspólne siły i bez pasożyta jakim jest LOK.
Ps.druga sprawa,że to szczyt bezczelności ze strony LOK-owców ,wysłać "zapracowanego organizatora" z tacą po kasę za licencje.
Przecież to ich psi obowiązek,no ale joby nie oni zebrali... tylko Ci naiwni. Przykre to.
A ile wziął Pan Janek?

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 8:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 4:41 pm
Posty: 24
maciej.marcinek napisał(a):
Jakby to powiedzieć... spodziewałem się takich akcji, z resztą nie tylko ja, to tak jakby było pewne ;)

Jako współorganizator innych zawodów, zachęcam organizatorów "Szczecina" do organizowania większej ilości imprez i nie tracenia zapału do działalności.

Wkrótce przyjedziemy potrenować ;)


Zapraszamy. :)

_________________
Sekcja Modelarstwa Kołowego
Auto-Klub Szczecin
http://www.modelerc.ak.szczecin.pl
gg: 26666129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 8:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
no cóż nic dodać nic ująć polecam p.Podkalickiemu lekturę http://rc-sport.pl/?q=wyniki kwalifikacje runda 2 baggy spalinowe zreszta niezły palgiat co nie

a następnym razem warto co nieco ponagrywać bo w ten sposób mozna udowodnić co nieco

p.Marcinek dla pana informacji to nie jest zawiść tylko walka z chamstwem i obłudą takich własnie osób które działaja na dwa fronty gdzie im dadzą tam są

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 8:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 4:41 pm
Posty: 24
Krzysztof Skrzypiec napisał(a):
no cóż nic dodać nic ująć polecam p.Podkalickiemu lekturę http://rc-sport.pl/?q=wyniki kwalifikacje runda 2 baggy spalinowe zreszta niezły palgiat co nie

a następnym razem warto co nieco ponagrywać bo w ten sposób mozna udowodnić co nieco

p.Marcinek dla pana informacji to nie jest zawiść tylko walka z chamstwem i obłudą takich własnie osób które działaja na dwa fronty gdzie im dadzą tam są


Powoli, ale jednak się uczysz, już chamstwem przez "ch" - budujące.

_________________
Sekcja Modelarstwa Kołowego
Auto-Klub Szczecin
http://www.modelerc.ak.szczecin.pl
gg: 26666129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 8:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
r.podkalicki napisał(a):

3. „a poszło o licencję którą pod przymusem nakazał wykupić a jeśli nie to nie możemy brać udziału w zawodach” – oczywiście to nie prawda, jeden z zawodników odmówił wykupienia licencji i brał udział w zawodach.

4. „a nie dawno całkiem członkowie SMK brali udział w zawodach w pobliskim Schwedt i nikt od nie żądał licencji DMC a wręcz zapraszał do zabawy( ale Polska to dziwny kraj)” – nie mam pojęcia jakie przepisy obowiązuję w DMC, ale znam Przepisy Rozgrywania Zawodów modeli samochodów off-road, wydane przez Centralną Komisję Modelarską LOK: w punkcie 1.1 możemy przeczytać „W eliminacjach do Mistrzostw Polski i w finale Mistrzostw Polski startują zawodnicy legitymujący się ważną licencją sportową wystawioną przez organizację, upoważnioną do tego przez odpowiedni centralny urząd państwowy.”
Z tego co pamięta, to właśnie Pan Skrzypiec był członkiem SMS przy Centralnej Komisji Modelarskiej LOK i popierał ten przepis. Aby była jasność dla osób mniej zorientowany opłata licencyjna za cały 2013r, o którą Pan Skrzypiec robi awanturę to całe 20,00zł.



jak to fajnie być PINOKIO :)

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 8:44 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 4:41 pm
Posty: 24
Krzysztof Skrzypiec napisał(a):
r.podkalicki napisał(a):

3. „a poszło o licencję którą pod przymusem nakazał wykupić a jeśli nie to nie możemy brać udziału w zawodach” – oczywiście to nie prawda, jeden z zawodników odmówił wykupienia licencji i brał udział w zawodach.

4. „a nie dawno całkiem członkowie SMK brali udział w zawodach w pobliskim Schwedt i nikt od nie żądał licencji DMC a wręcz zapraszał do zabawy( ale Polska to dziwny kraj)” – nie mam pojęcia jakie przepisy obowiązuję w DMC, ale znam Przepisy Rozgrywania Zawodów modeli samochodów off-road, wydane przez Centralną Komisję Modelarską LOK: w punkcie 1.1 możemy przeczytać „W eliminacjach do Mistrzostw Polski i w finale Mistrzostw Polski startują zawodnicy legitymujący się ważną licencją sportową wystawioną przez organizację, upoważnioną do tego przez odpowiedni centralny urząd państwowy.”
Z tego co pamięta, to właśnie Pan Skrzypiec był członkiem SMS przy Centralnej Komisji Modelarskiej LOK i popierał ten przepis. Aby była jasność dla osób mniej zorientowany opłata licencyjna za cały 2013r, o którą Pan Skrzypiec robi awanturę to całe 20,00zł.



jak to fajnie być PINOKIO :)


no comment :)

_________________
Sekcja Modelarstwa Kołowego
Auto-Klub Szczecin
http://www.modelerc.ak.szczecin.pl
gg: 26666129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 10:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
r.podkalicki napisał(a):
Aby była jasność dla osób mniej zorientowany opłata licencyjna za cały 2013r, o którą Pan Skrzypiec robi awanturę to całe 20,00zł.


Jak to 20.00? A ja płaciłem 40 zł, mam plastik, wiec potrzebowałem tylko hologramu..

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 9:09 am
Posty: 411
Lokalizacja: Nysa
Jarek Poniatowski napisał(a):
r.podkalicki napisał(a):
Aby była jasność dla osób mniej zorientowany opłata licencyjna za cały 2013r, o którą Pan Skrzypiec robi awanturę to całe 20,00zł.


Jak to 20.00? A ja płaciłem 40 zł, mam plastik, wiec potrzebowałem tylko hologramu..



tutaj to lepiej pasuje :D no comment :)

_________________
http://www.pmmsrc.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 11:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 05, 2009 6:38 pm
Posty: 115
Jarek a ile masz lat? :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 20, 2013 11:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Panowie, zdjecia bym obejrzal a nie jakies ***** czytal:P Klotnie widze, dalej norma...

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 21, 2013 5:29 am 
Offline

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 12:00 pm
Posty: 1726
Lokalizacja: Szczecin
AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no dobra, to wszystko chyba jasne ?

Ja sie bawilem dobrze, jezdzilo sie bardzo milo, chlopaki z klasy ET8 jezdza czysto i sa zasady, co mi sie podoba.

_________________
Panicz


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 21, 2013 8:06 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 12, 2011 4:41 pm
Posty: 24
Marek Byrczak napisał(a):
Panowie, zdjecia bym obejrzal a nie jakies ***** czytal:P Klotnie widze, dalej norma...



Zdjęcia znajdziesz na FB "SMK Auto-Klub Szczecin" : https://www.facebook.com/#!/smk.autoklubszczecin.5

_________________
Sekcja Modelarstwa Kołowego
Auto-Klub Szczecin
http://www.modelerc.ak.szczecin.pl
gg: 26666129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Teraz jest So kwi 20, 2024 11:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL