Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:05 am

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:05 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 11:27 am 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Owszem nie jest to mądre, ze przysyła sie sędziego z daleka jak jest jakiś na miejscu. Kolejny minus lok jak wiele innych, ale temu przecież nie zaprzeczam.

Takie sędziowanie "lokalne" tez jest dobre, ale pytaniem jest czy sprawiedliwie i rzetelnie. I zgodzę sie z rozstrsyganiem sporów np przez przedstawicieli klubów. Szybkie głosowanie i po krzyku.


Zdarzają sie wpadki jak wszystkim. Ale generalnie tory sa dobrze przygotowywane. Przykładem jest Piaseczno off-Road i Pacanow on-Road gdzie mimo ulewnego deszczu organizator stanął na głowie żeby zapewnić dobre warunki do ścigania. Ale o tym już nie mówicie.

Ja z sesja nie mam problemów, zapraszam do przegladniecia informacji na temat sesji kół naukowych:)

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 11:51 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
Takie sędziowanie "lokalne" tez jest dobre, ale pytaniem jest czy sprawiedliwie i rzetelnie. I zgodzę sie z rozstrsyganiem sporów np przez przedstawicieli klubów. Szybkie głosowanie i po krzyku.

Sędzia lokalny na pewno będzie obiektywniejszy od P.Janka, z którym można robić np.kręcenie wora jak w Nowym Targu czy inne przypadki mające świadków...
Łukasz Potępa napisał(a):
Zdarzają sie wpadki jak wszystkim. Ale generalnie tory sa dobrze przygotowywane. Przykładem jest Piaseczno off-Road i Pacanow on-Road gdzie mimo ulewnego deszczu organizator stanął na głowie żeby zapewnić dobre warunki do ścigania. Ale o tym już nie mówicie.

No o tym my nie mówimy bo dlaczego....
Jest strona super wyczyszczona z "chwastów i zakał" można by coś pisać.Ale tam nawet zdechły pies nie zagląda....Brak jakiejkolwiek informacji.
Jak ktoś coś napisze to możemy skomentować :D .Zobacz jak dużo jest o Szczecinie.
Łukasz Potępa napisał(a):
Ja z sesja nie mam problemów, zapraszam do przegladniecia informacji na temat sesji kół naukowych:)

Cieszę się,że chociaż z nauką nie masz problemu...
Wybierz się więc na nostalgiczne zawody: http://www.rcauto.pl/modules.php?name=I ... kaz&id=165

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 1:39 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Pamiętam też imprezę u was, gdzie zostałem po prostu po chamsku potraktowany, przez Pana.


Ale jak mogę pisać, jak jest zakaz reklamowania imprez? Chyba, że nie ma zakazu oceniania (również pozytywnego).


Po co takie uszczypliwe komentarze?

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 4:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
Pamiętam też imprezę u was, gdzie zostałem po prostu po chamsku potraktowany, przez Pana...

?

Tak na pewno była to hala,i ja wtedy aplikowałem na sędziego,brałem wzorce ,a ty migałeś się od serwisu.
No chyba,że się mylę...Przypomnij ... A może chodziło o brak koordynacji w jeździe i brak reakcji sędziego.
Czy tak po prostu napadłem na Ciebie dla "sportu".
Być może że przez to zdarzenie nie dostałem od Bernadego zgody na uprawnienia sędziowskie...
Trochę zauważam u ciebie taką swoistą schizofrenię jak u klasyka : jestem za ,a nawet przeciw.... LOK-owi
A na zakończenie : a u Was Zaremba bije murzynów...
Ps. nie lubię bezczelnej młodzieży,w tej kwestii jestem konserwatywny zgred...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 7:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Jeśli chodzi o sytuacje, to tak zapomniałem pierwszy raz i serwisie. Klopotalem sie z nowa klasa ale to żadne wytłumaczenie.

Zachowanie było o tyle nie fair, ze zostałem bardzo ostro "pojechany", ale tylko ja. Mimo tego ze wiecej osób na serwisie nie było. Jak ochrzaniamy to równo. To nie było w porządku, chodzący ze względu na mój wiek.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 7:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
.
Zachowanie było o tyle nie fair, ze zostałem bardzo ostro "pojechany", ale tylko ja. Mimo tego ze wiecej osób na serwisie nie było. Jak ochrzaniamy to równo. To nie było w porządku, chodzący ze względu na mój wiek.


A jaki wiek usprawiedliwia nieodpowiednie zachowanie? Właśnie znowu powracamy do LOK-owskich metod działania i tolerancji.
Przyjeżdżając na zawody wyrażasz akceptację panujących tam przepisów.Jeśli jesteś nieletni to odpowiedzialność za Ciebie ponosi Twój opiekun.
Nie ma usprawiedliwienia dla łamania przepisów i braku szacunku dla zawodników,którym powinieneś serwisować. Tym bardziej,że jeśli pamiętam to należałeś do zawodników "specjalnej troski" serwisowej,a więc rewanż był bardzo wskazany.
Tu powrócę do zawodów lokalnych. Znowu będę nudny,ale osoby które jeżdżą w Ścinawce są tak zdyscyplinowane,że na Finale Wolnych Mistrzostw Polski w Nowej Rudzie byłem dumny z ich zachowania. Właśnie zwłaszcza tych młodych. Agata która bezwzględnie prowadzi Nasze zawody zmusza do dyscypliny,a kary bez upomnienia za brak serwisu uregulowały tę kwestię.
Problemy ,jeśli są to raczej z tymi,którzy swoimi korzeniami sięgają zawodów LOK. Tam można było zawsze zawołać: Panie Janku,k****
nie mogłem,nie wiedziałem i t.d.
ps.były to pierwsze zawody na ,których serwis funkcjonował prawie w 100 %. Drugą osobą,która padła ofiarą mojej osoby był Błażej Orłowski.
Jakąś widzę tu zbieżność. Może to właśnie praca z młodzieżą w jakimś klubie?
Chociaż Błażej na naszych zawodach świecił przykładem w tej kwestii.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 8:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Zaznaczam że zapomniałem o serwisie pierwszy raz w życiu, zawsze serwisuje, a jak nie to zawsze jest ktoś za mnie.

Nie chodzi mi o to żeby nie karać mnie za serwis, czego nie uczyniono nie wiem dlaczego. Chodzi o samo Pańskie zachowanie, bezczelne, krzykliwe i chamskie. Inni którzy w moim biegu też nie byli na serwisie zostali tylko wyczytani. Na mnie wylało się całe pomyje.

Nie spotykamy się na zawodach, nie ma Pan pojęcia jak jeżdżę, jak się zachowuje, jak serwisuje. Nie ma Pan żadnego prawa do wypowiadania się na ten temat.

Zresztą takich chamskich sytuacji z Pana strony było dużo więcej i sam Pan wkurzał się na sędziego, często nie mając racji.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 9:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 29, 2010 5:19 pm
Posty: 367
Z całym szacunkiem do importancji tej dyskusji...

...pół polski robi sobie jaja z ilości stron, a wyczerpaniu tematu.
Brak serwisu na hali, a "Eliminacja MP off road SMK Szczecin"?

Może znów z racji mojego wieku nie powinienem, ale zapewniam Panów, że ta dyskusja z zewnątrz, od chwili, gdy rozmawiacie tylko i wyłącznie ze sobą nie ma większego ładu ani sensu... :)

Z wyścigowym pozdrowieniem...
...i na twarzy po przeczytaniu wątku skrzywieniem :)

_________________
Maciej Marcinek

Dumny, były i przyszły modelarz RCCLUBPOZNAN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 10:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
Zaznaczam że zapomniałem o serwisie pierwszy raz w życiu, zawsze serwisuje, a jak nie to zawsze jest ktoś za mnie.
Nie chodzi mi o to żeby nie karać mnie za serwis, czego nie uczyniono nie wiem dlaczego. Chodzi o samo Pańskie zachowanie, bezczelne, krzykliwe i chamskie. Inni którzy w moim biegu też nie byli na serwisie zostali tylko wyczytani. Na mnie wylało się całe pomyje.

Skoro byłeś taki malutki,że nie powinno się Ciebie tykać,to może to teraz działa wyobraźnia . Wspomnienia z dzieciństwa zawsze przypominają wszystko w większych wymiarach.
Łukasz Potępa napisał(a):
Nie spotykamy się na zawodach, nie ma Pan pojęcia jak jeżdżę, jak się zachowuje, jak serwisuje. Nie ma Pan żadnego prawa do wypowiadania się na ten temat.
Zresztą takich chamskich sytuacji z Pana strony było dużo więcej i sam Pan wkurzał się na sędziego, często nie mając racji.

Tak ,nie spotykamy się,a ocenić Twoją jazdę mogę na podstawie wyników.
W związku z tym zaciekawiło mnie właśnie jak jeździsz .Jestem pozytywnie zaskoczony, w Piasecznie wygrałeś klasę IC8-Buggy w grupie Junior.
Myślałem,że jesteście z Filipem w podobnym wieku .Jednak się myliłem. Filip jest już pełnoletni ,a ty jeszcze junior.Faktycznie w tym Kłodzku musiałeś być w wieku kiedy na "kupkę" mówiłeś "papu". Tak przesadziłem wtedy.
Jeśli chodzi o serwis,skoro piszesz,że zawsze jesteś na serwisie to świadczy,że nauka nie poszła w las...
Co do chamskiego zachowania w stosunku do sędziego,to co ty możesz powiedzieć,skoro kiedy ja jeździłem na zawody,ty miałeś problemy z dyscypliną i ogarnięciem się,a wiek Twój wykluczał zrozumienie zasad zawodów. Nie dotyczyło to jednej absencji.Zresztą pamiętam Cię jako niezdyscyplinowanego. Oprócz trzech prawd Tischnera,są jeszcze prawdy :obiektywna i subiektywna.
Jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do sędziego,to zebrali nie od jednego ojca,nawet od Twojego. Osobiście nie żałuję ani jednego słowa.
A ty masz na ten temat najwięcej do powiedzenia czy miałem rację,czy nie. No chyba że masz suflerów o podobnym wieku do mojego.
Ps.z tym juniorem to miałeś trochę szczęścia,bo był jeden. :lol:

Maciek robię sobie socjologiczne badanie głębokości dna głupoty. Zastanawia mnie jeszcze jakie tematy Łukasz poruszy. Mnie to pomimo wszystko bawi... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 10:12 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Jeśli to Pana bawi, to kończę rozmowę, piszę o rzeczach istotnych, w których się nie zgadzamy. Wychodzi cały stosunek nie tylko do mojej osoby, ale do problemu. I to Pan skacze z tematu na temat.

Ludzie czytają Pańskie posty i z założenia są za wami, bo ładnie Pan piszę, dlatego dyskutuje. Przekrzykuje Pan wszystkich, na tym polega Pana "przewaga".

O wynikach się nie wypowiadam, co to ma wspólnego z czymkolwiek? Ja nie mówię o wynikach Filipa, a Pan w ogóle nie jeździ.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 10:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):

O wynikach się nie wypowiadam, co to ma wspólnego z czymkolwiek? Ja nie mówię o wynikach Filipa, a Pan w ogóle nie jeździ.

Ani Filip,ani Twój ojciec nie biorą udziału w dyskusji.Ty nie wypowiadasz się na temat wyników Filipa,a ja na temat wyników Twojego ojca...tych wychowawczych.
Ale o Twoich wynikach się wypowiedziałem bo i ty o moich piszesz...chociaż myślałem,że jesteś pełnoletni.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 03, 2013 10:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Co wyniki sportowe, mają do wyników organizacyjnych?

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 1:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Może na zakończenie tej jałowej dyskusji wrócę do sedna sprawy ,a więc idei zawodów lokalnych przy założeniu jednej imprezy finalizującej dany sezon i klasę.
Wystarczy popatrzeć na statystyki tego forum. Liczba zarejestrowanych użytkowników to 11964 osoby. Nie wiem czy to optymistycznie czy pesymistycznie licząc 10 % tych osób niech ma swoje modele,drugie 10% może stać się potencjalnymi właścicielami. Nie liczę tych ,których "garaże"są wypełnione autami na każdą okazję.
To w ich kierunku należy się otworzyć i wyjść im na przeciw. Dopasowując swoją ofertę do popytu. Należy rozwijać działalność lokalną w celu uruchomienia tego "uśpionego "potencjału.
Nie wielkie pompowane LOK-owskie zawody ,obwarowane licencjami i innymi cudami. Wypełnione ludźmi o skażonym Ego. Małe imprezy dla "ziomali" takie ,których "chłopaki z podwórka " nie będą się bali, a na których będą mogli zasmakować tej modelarskiej "używki" .
Niestety musimy brać przykład od "Najgorszego świata przestępczego dilerów". Nie zaproszenie na party z naćpanymi celebrytami,a "szkodliwy" cukierek pod szkołą. Z takiej działalności mogą się dopiero wyłonić prawdziwi "ćpuni" tego modelarskiego światka.
Niestety LOK nie jest zainteresowany takim działaniem .Tam liczy się tylko zaznaczony na czerwono fragment każdego ich informatora.
Najlepiej gdyby w każdym informatorze znalazł się taki zapis o "dojeniu".

Ps.Łukasz jeśli nie zrozumiałeś to nie odpisuj,ale jeśli zrozumiałeś to też nie odpisuj...

Dopiszę tutaj,żeby Twój błyskotliwy post pozostał ostatnim...
Tak są rzeczy ,których nie ogarniam,np.bezmiar ludzkiej głupoty...
Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy w tym Kłodzku nie skrzywdziłem Cię na całe życie i to są konsekwencje. :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Wt cze 04, 2013 2:34 pm przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 04, 2013 2:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Szkoda ze Pan nie rozumie...

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn paź 14, 2013 4:23 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Krzysztof Skrzypiec napisał(a):
jak to fajnie być PINOKIO :)


A mogło by się wydawać że z wiekiem mądrzejemy :-) Nic z tego.
Ciekaw jestem jednak czy poziom zawodów w Szczecinie się poprawił po "merytorycznej" krytyce :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:05 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL