Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:10 am

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:10 am




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor
PostNapisane: Cz cze 12, 2014 9:33 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
J.Zdanowicz napisał(a):
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Panie Januszu, rozmawia się o modelarstwie - czasami tylko ktoś rzuci głęboką metaforą ;)


To ja też użyje "głębokiej metafory"
Tacy ludzie jak p.Zaremba i Skrzypiec, powinni być przeznaczeni do "odstrzału" w pierwszej kolejności.


Jak Pan nie wie co Pan pisze to proszę się dobrze zastanowić.
Nie było Pana w kraju, nie wie Pan co się tutaj działo, a po przyjeździe chce Pan z LOK-u zrobić zbawiciela polskiego modelarstwa. GRATULUJĘ.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 13, 2014 12:31 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
J.Zdanowicz napisał(a):
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Panie Januszu, rozmawia się o modelarstwie - czasami tylko ktoś rzuci głęboką metaforą ;)


To ja też użyje "głębokiej metafory"
Tacy ludzie jak p.Zaremba i Skrzypiec, powinni być przeznaczeni do "odstrzału" w pierwszej kolejności.


Jak Pan nie wie co Pan pisze to proszę się dobrze zastanowić.
Nie było Pana w kraju, nie wie Pan co się tutaj działo, a po przyjeździe chce Pan z LOK-u zrobić zbawiciela polskiego modelarstwa. GRATULUJĘ.


Dokładnie wiem co piszę, a jeszcze lepiej wiem co chcę napisać. W kraju to ja jestem "zawsze" wiem co tu sie dzieje, ale nie wiem skąd ten pogląd że z LOK-u chcę uczynić zbawiciela.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt cze 13, 2014 6:25 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
Dokładnie wiem co piszę, a jeszcze lepiej wiem co chcę napisać. W kraju to ja jestem "zawsze" wiem co tu sie dzieje, ale nie wiem skąd ten pogląd że z LOK-u chcę uczynić zbawiciela.

J.Zdanowicz napisał(a):
Co się tyczy LOK-u. Nie zamierzam zmieniać zdania. Zapewne niebawem zostanę już na stałe w Polsce i zamierzam zainwestować swoje doświadczenia i oszczędności w modelarstwo. Zapewniam Cię że to "małżeństwo" musi być kontynuowane.

Czy to nie są objawy schizofreniczne?
Panie Zdanowicz z LOK to nie było małżeństwo,to był związek partnerski w którym LOK chciał być zawsze z tyłu mając przed sobą modelarzy podnoszących przysłowiowe "mydełko". Proszę wierzyć,że takie układy nie każdemu odpowiadają. Jak widać chce Pan spłynąć do Polski na fali pomyj gender i kultywować niezdrowe związki nawet w modelarstwie. :lol: :lol:
Głęboka metafora w którą musi się Pan głęboko zanurzyć.Da Pan radę?
Co do Pana Skrzypca,to właśnie on był świadkiem na spotkaniu w Warszawie w LOK jak próbowaliśmy z Adamem Różyckim zaproponować restrukturyzację.
Wtedy być może przekonał się,o co chodzi "działaczom" z LOK.
Zastanawia mnie czy starczy Panu oszczędności i uda się Panu wpłynąć na zmianę ustawy o sporcie ,tak żeby dopasować ją do LOK.
ps.być może Pan wie co chce napisać,może nawet Pan wie co pisze,ale nie wynika z tego faktu nic co by miało znamiona merytoryczne...
Tu jest adres strony gdzie podobny bełkot jest w cenie: http://www.modelteam.com.pl/

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 21, 2014 2:52 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
Panie Zdanowicz z LOK to nie było małżeństwo,to był związek partnerski w którym LOK chciał być zawsze z tyłu mając przed sobą modelarzy podnoszących przysłowiowe "mydełko". Proszę wierzyć,że takie układy nie każdemu odpowiadają. Jak widać chce Pan spłynąć do Polski na fali pomyj gender i kultywować niezdrowe związki nawet w modelarstwie. :lol: :lol:

A jakie układy Panu odpowiadają? Sądząc po ogólnikowym "bełkocie" na forach w Pana wydaniu, nie można zaliczyć tego do sposobu naprawy sytuacji w grupie modelarzy polskich. Wygląda na to, by uzyskać jakikolwiek efekt, należy "oczyścić środowisko" z ludzi psujących wizerunek i atmosferę wokoło tego sportu.
'


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So cze 21, 2014 9:41 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Nie będę chyba z Panem dyskutował bo jest Pan kolejną osobą,która ma na mnie alergię.Mam nadzieję,że "wysypka" jakiej Pan dostaje po przeczytaniu tego co piszę,nie odbija się na Pańskim życiu towarzyskim.
Jedno jest pewne,że nie wiele Pan wie i nie wiele rozumie.Być może to właśnie ta alergia utrudnia Panu funkcjonowanie mentalne.
Między innymi mój bełkot pokazał na przykładzie PMMS RC ,że można organizować zawody bez udziału takich Pańskich idoli jak Z.Ćećwierz,T.Bernady czy J.Matukin. Że można robić zawody bez płacenia za nic nie dające licencje.Że nie trzeba współuczestniczyć w chorym utrzymywaniu organizacji nic nie dającej.
We Wrześniu rozpoczynamy już piąty sezon.Niestety dla Pana, jestem współorganizatorem tego wydarzenia...
Już coraz więcej środowisk uświadamia sobie ,że samemu jest lepiej. Powstają niezależne inicjatywy:Poznań,Łódż,Warszawa...
Jestem pewien,że przyjdzie taki moment,że po pewnym czasie uda się zjednoczyć w imię rozwoju modelarstwa.Najpierw muszą powstać mocne ośrodki,przeciwko tworzeniu których walczył LOK.
A co LOK daje? Może Pan jest na tyle oświecony ,że Pan powie.
Nie ma Pan,nic konkretnego do powiedzenia,nic Pan nie proponuje po za tym ,że atakuje Pan mnie...
Coś mi to przypomina.Postawa "leminga",a może tych od "wolnych konopi".

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So cze 21, 2014 12:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
Nie będę chyba z Panem dyskutował bo jest Pan kolejną osobą,która ma na mnie alergię.Mam nadzieję,że "wysypka" jakiej Pan dostaje po przeczytaniu tego co piszę,nie odbija się na Pańskim życiu towarzyskim..


Życie towarzyskie mam na szczęscie udane, a i o finanse moje proszę się nie martwić.....a wracając na tory dyskusji - jak zwykle zbyt wiele wątków osobistych przy braku jakiejkolwiek merytoryki. Tak jak przszkadzają Panu Ćećwierz,T.Bernady czy J.Matukin tak mi ludzie takiego pokroju jak p.Skrzypiec a który to kilka dni temu został wyrzucony z hukiem z niemieckiego klubu wraz z synem. Najpierw trzeba wiedzieć co się robi, i jak to zrobić. Trochę dyplomacji. Jest pewna zasada która powinna sprawdzic się i w tym przypadku. Rządów nie powinno się obalać lecz próbować je zmieniać, co jak widać po ostatnich wydarzeniach w kraju, wielu Polakom trudno jest to "ogarnąć" no ale nie polityka jest tu wątkiem....

P.S Ze sposobu dyskusji wyraźnie można wywnioskować kto ma faktycznie "uczulenie" czy też "wysypkę. Ja natomiast będę twierdził że do pewnego stopnia tej "zabawy" takie organizacje jak LOK są koniecznością w łancuchu organizacyjnym tego sportu, co wcale nie oznacza że w formie jaką LOK prezentował i prezentuje do dzisiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So cze 21, 2014 1:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
... Rządów nie powinno się obalać lecz próbować je zmieniać, co jak widać po ostatnich wydarzeniach w kraju, wielu Polakom trudno jest to "ogarnąć" no ale nie polityka jest tu wątkiem....


Po pierwsze prywatne sprawy Pana Skrzypca mnie nie interesują...
Po drugie dobry przykład Pan podał.Po 1989 roku nie obalono rządu tylko schowano poprzednią ekipę za "grubą kreskę". Efekty możemy obserwować właśnie dzisiaj...
Jesteśmy w Europie i stamtąd powinniśmy czerpać wzorce,a nie opierać się na postkomunistycznym,wątpliwej jakości betonie...
Ps.teraz to mi Pan zaimponował,niezależnością finansową.Taką,że jest możliwa dzięki Panu zmiana Ustawy o sporcie.
Bo to jest podstawa.W praworządnym Państwie przestrzeganie prawa.Jest ustawa o sporcie to i organizacja powinna wypełniać zapisane tam wymogi.
Szczecin (piszę Szczecin bo nie mogę napisać Pański Klub bo nie ma Pana na liście) korzystając z unijnej kasy powinien zaprosić do współorganizacji LOK .Podzielić się pieniędzmi.A LOK w ramach rewanżu powinien zaprosić sekcję strzelecką w mundurach moro. https://plus.google.com/photos/10513101 ... 6188315473
To by się Niemcy zdziwili.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 22, 2014 5:55 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
Po pierwsze prywatne sprawy Pana Skrzypca mnie nie interesują...
Po drugie dobry przykład Pan podał.Po 1989 roku nie obalono rządu tylko schowano poprzednią ekipę za "grubą kreskę". Efekty możemy obserwować właśnie dzisiaj...

Po pierwsze sprawa p. Skrzypca to nie jego prywatna sprawa lecz sprawa wizerunku Polaka i modelarza. A to juz powinno interesować wszystkich.
Po drugie - dlaczego schowano? kto schował? Rosjanie? Amerykanie? Niemcy? NIE ! Pan schował z reszta współobywateli. Więc do kogo pretensje. Powiązać sprawy modealrstwa będzie trudno bo narobiło się zbyt wiele "gnoju" A ten "gnój" ciągniecie na wozie, ale każdy w innym kierunku. Stąd przykład p. Skrzypca.

Tylko w celach edukacyjnych (za pozwoleniem odbiorców) przytaczam fragmenty.

Witam Krzysztof i Patryk,
 
jestem bardzo rozczarowany waszym zachowaniem po wyścigu w Schwedt!......

...Ranking został następnie stworzony na podstawie najnowszych danych z DMC. Niestety wasze członkostwo nie zostało zaktualizowane w plikach wszystkich człoków w DMC. Zgłosiłem natychmiast swoje zastrzeżenia u pana Morgensterna (zostało to skrytykowane), jak tylko się o tym dowiedziałem (niestety nie od Was).
My (czyli ja i klub Schwedt) zrobiliśmy wszystko prawidłowo. 
I wasze ryczenie/wycie jest nieuzasadnione, krzywdzące dla innych z całego klubu (D.Rohweder Frank Morgenstern), miesza mnie i klub MC Schwedt z błotem.
Dlaczego nie zgłosiliście się do mnie?
Dlaczego twierdziliście, że nie zgłosiłem Patruyka do DMC?
Żaden z członków naszego klubu nie jest wam przeciwny, wręcz przeciwnie od zawsze są życzliwie nastawieni.
Proszę zawsze o tym pamiętać, że my nie myślimy tak jak Wy! Nasza mentalność jest inna, zbudowana na  sumiennej, gruntownej podstawie!

......Ale jeśli rachunki nie zostaną zapłacone i po prośbach nie będzie żadnej reakcji, więc zrozumiałe jest, że rachunki są uzasadnione na was!
Również wasze uwagi w związku z nadchodzącym Oder-Pomerania Cup są nie do przyjęcia!

...Oczekuję zajęcia przez was stanowiska do wtorku w przyszłym tygodniu.
Niezależnie od tego zamierzam w środę złożyć wniosek do naszych członków z komisji klubu.
Jesteście zaproszeni na naradę w środę o godz. 18:00 i możecie wyjaśnić przyczyny swojego zachowania.
Powód wniosku: szkodliwe zachowanie na rzecz klubu, nadużycie zaufania

....Jeżeli dojdzie ewentualnie do wykluczenia z klubu w Schwedt, będziemy wnioskować również o wykluczenie z DMC.

Prosze Pana, to nie są już sprawy prywatne !! Takie zachowanie nie może być tolerowane !! Jeżeli ktokolwiek myśli o modelarstwie, to powinien pamietać o zasadch jakie rządzą tym hobby na zachodzie. Bo chyba nikt nie ma zamiaru spoglądać na wschód.

P.S. Tłumaczenie z niemieckiego chyba online, niezbyt dokładne ale świetnie oddające intencje kolegów z Niemiec.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N cze 22, 2014 9:27 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
W dalszym ciągu twierdzę,że jest to prywatna sprawa Pana Skrzypca...W przeciwieństwie do tego co zrobił Pański LOK kilka lat temu w stosunku do Kuby Różyckiego.Za pomocą osób trzecich (w LOK problemy lingwistyczne i pewien handlarz zrewanżował się za wspólne interesy) wysłano do EFRA. Afera zrobiła się międzynarodowa,a oburzenie w EFRA i DMC było ogromne. Głośno było o tej sprawie nawet w mediach.
Dla mnie Pan Skrzypiec jest taką samą osobą jak Pan.Może Pan Skrzypiec wg Pana narobił "obciachu" w niemieckim Klubie,to Pan robi obciach w Kraju hołubiąc LOK.
To są Wasze prywatne rozgrywki i nie będę w nich uczestniczyć.Być może Pańska dyletancka postawa wynika z chęci zrobienia P.Skrzypcowi na złość K-iem ,jako rzekomemu przeciwnikowi działań LOK. Przypomnę Panu ,a może poinformuję Pana,że Pan Skrzypiec był kiedyś w zarządzie sekcji. W pewnym momencie przejrzał na oczy.
Dalsza dyskusja z Panem nie ma sensu.Jeśli wykaże się Pan konkretną działalnością, nie ograniczającą się do tłumaczenia tekstów niemieckich za pomocą translatora,wtedy możemy rzeczowo podyskutować . Na razie jak widzę nie jest Pan przygotowany do takiej dyskusji.
P.s Nie ja tworzyłem "grubą kreskę",nie zasiadałem przy okrągłym stole. Może do tego przyczynili się Ci patrioci ,którzy jak szczury pouciekali z kraju...,a teraz walczą o byt jednego z ostatnich bastionów komuny...To Pan domaga się "grubej Kreski" dla LOK.
Proponuję Administratorom zamknięcie tematu.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N cze 22, 2014 11:53 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
[quote="Zaremba Lesław"]
Proponuję Administratorom zamknięcie tematu.[/quote

Stanowczo odradzam, gdyż tylko w ten sposób można ocenić z jakimi ludzmi mamy do czynienia. Proszę dalej kontynuować osobiste wątki "pomiędzy wierszmi"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N cze 22, 2014 12:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Zdanowicz napisał(a):
Zaremba Lesław napisał(a):
Proponuję Administratorom zamknięcie tematu.[/quote
Stanowczo odradzam, gdyż tylko w ten sposób można ocenić z jakimi ludzmi mamy do czynienia. Proszę dalej kontynuować osobiste wątki "pomiędzy wierszmi"


Jaki poziom odbioru Pan reprezentuje widać po tym tekście...Kim jestem świadczy ponad 5000 postów na tej stronie. Pan ma tylko 30 i chce Pan zostać celebrytą modelarskim pisząc w temacie nie dotyczącym sprawy. Jeśli ma Pan coś konkretnego do powiedzenia to niech Pan założy temat w dobrym miejscu .Tam streści Pan o co Panu chodzi i wtedy może ktoś podejmie dyskusję. Na razie widzimy,że rozgrywa Pan prywatę w stosunku do P.Skrzypca.
Dalej podtrzymuję prośbę o zamknięcie tematu,który zdecydowanie "wykoleił"się.
ps.Jeśli chodzi Panu o sprawy międzywierszowe to dla Pańskiej informacji,tak żeby nie musiał się Pan wysilać i szukać drugiego dna.
Jestem radykalnym przeciwnikiem poglądów jakie reprezentuje Pan,to jest poglądów palącego marihuanę kota...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 23, 2014 6:41 am 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 03, 2008 8:06 am
Posty: 36
Zaremba Lesław napisał(a):
Jestem radykalnym przeciwnikiem poglądów jakie reprezentuje Pan,to jest poglądów palącego marihuanę kota...


...i to właśnie jest tych 5000 postów w temacie forum :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn cze 23, 2014 4:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Za to Pańskie 30 postów świadczy o rozdwojeniu jaźni.Raz Pan rzuca legitymacją LOK,a raz "łasi" się Pan do "przedziałka".
Nawet nie ma Pan świadomości ,że żadne modelarnie LOK nie mają racji bytu. Warszawa nie da kasy na cokolwiek w Szczecinie.Wyjątkiem było 500 zł na tor w Pacanowie. Powołuje się Pan na Niemców.To niech się Pan zorientuje jak to tam działa.Przede wszystkim mocne Kluby działające lokalnie. I tak jak w naszych warunkach finansowane ze środków lokalnych. LOK to na przykładzie Jelcza może przyjechać i zabrać kasę za wpisowe.
Ale co ja się wdaję w dyskusję z takim dyletantem,któremu wydaje się,że stare wróci.
Zapoznawanie się ze sprawami niech Pan rozpocznie od zapoznania się ze Statutem LOK i wymaganiami wobec Związków Sportowych zapisanymi w Ustawie o Sporcie.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 23, 2014 4:35 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 17, 2007 2:09 pm
Posty: 1527
Lokalizacja: Poznań
Zamykam. W wypadku chęci dalszej polemiki proszę o założenie osobnego wątku w dziale "Sprawy ogólne dla zawodników", ponieważ ten dział ("Ocena rozegranych zawodów") i temat nie pasują do charakteru prowadzonej dyskusji.

_________________
RC CLUB POZNAŃ
Zapraszamy na organizowane przez nas treningi w hali- nowy już nadchodzi!!! ==> info na PM albo TU


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 10:10 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL