Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:36 pm

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:36 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor
PostNapisane: N gru 16, 2012 12:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lis 29, 2010 5:19 pm
Posty: 367
Jak nastroje?
U nas wyśmienicie. Wspaniały tor (dzięki Marek), dobry pomysł z lekką zmianą jego położenia - bez bramek - i miejscem servisantów. Chociaż z tego co widziałem, to niektórzy serwis mieli tak, czy tak w pompie... W każdym razie rytmiczny, było gdzie wyprzedzać, nie był zbyt prosty, dla mnie perfekt.

Udzieliła sie mikołajkowa atmosfera i obyło się chyba bez większych krzyków z podestu.
Dziękuję wszystkim za rywalizację i z niecierpliwością czekam na VI eliminację ścinawkowego cyklu.

Pozdrawiam

_________________
Maciej Marcinek

Dumny, były i przyszły modelarz RCCLUBPOZNAN


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 16, 2012 5:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
No i z wyścigami na ten rok mamy koniec. :D
W miejscu najbardziej odpowiednim na reminiscencje po zawodach chciałbym po pierwsze jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom V eliminacji, ale też wszystkich imprez w tym roku. Dając z siebie wszystko staraliśmy się stworzyć atmosferę przyjemną dla naszych gości. Jeśli ktokolwiek odczuwa lub odczuwał niezadowolenie to mogę go zapewnić że niedociągnięcia były nie zamierzone i wypada mi jedynie serdecznie przeprosić jak i zapewnić,że będziemy starali się poprawiać mankamenty.
Na ostatnich zawodach wydaje mi się ,że udało nam się opanować problemy z zawieszaniem komputera jak i pojawiającymi się "pikami" bardzo krótkich czasów okrążeń. W tym celu przeinstalowaliśmy Vistę na XP,oraz zastosowaliśmy End Boxa. Zastosowanie stojaczków na serwisie zdecydowanie ułatwiło pracę sędziego,ale i zdyscyplinowało samych zawodników. Nie było wyczytywania nazwisk. Były kary ogłaszane po biegu.
Mam nadzieję,że następne zawody będą już bez problemów w kwestii serwisu.
Fajnym ukoronowaniem tego roku były wspaniałe Puchary ufundowane przez Marszałka Woj.Dolnośląskiego. Myślę,że drobne paczuszki i okolicznościowe kubki również stanowiły miły element naszego spotkania.
Jak zwykle na tych zawodach byli wielcy przegrani ale i niespodziewani zwycięzcy. Atmosfera wydaje mi się,że była ok.
Były też dokonywane próby nakręcania filmików z finału.Jak tylko zostaną opublikowane ,zamieścimy tutaj stosowne linki. (nie w dziale Informacji o zawodach).
Bardzo fajnie ogląda się nagrane wyścigi.W przyszłym roku będziemy chcieli nagrywać wszystko.Zawodnicy będą mogli przeanalizować swoje "poczynania".
Wczorajsze wyścigi odbyły się bez jakiś drastycznych wydarzeń na torze.
Serdecznie chciałbym też podziękować wszystkim kolegom współorganizującym "Ścinawkę",ale również życzyć zapału na następne 10 cykli... :D :D
tutaj zdjęcia : http://www.rcauto.pl/modules.php?name=G ... ody&id=283
tutaj ranking : http://www.rcauto.pl/modules.php?name=Ranking
tutaj wyniki : http://www.rcauto.pl/modules.php?name=W ... okaz&id=73
Ps.Maciek wszyscy nieobecni na serwisie otrzymali kary skreślenia wyniku. Natomiast jeśli chodzi o "żywotność" serwisanta,tutaj żadne regulacje tego nie usprawnią.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 16, 2012 6:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 7:56 am
Posty: 757
Lokalizacja: Ludwikowice Kłodzkie
Witam serdecznie,

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przyjad na zawody - dzięki Wam przybywa energii do dalszej, lepszej pracy nad cyklem.
Ze swojej strony wielkie dzięki dla zawodników klasy Micro Truck - 11-tu modeli to jeszcze na naszych dywanch nie było.
Kolegom z Opola i Poznania dziękuję za wspaniałą rywalizację we wszystkich biegach micro truck-a - Michał ostatni finał był naprawdę emocjonujący, eeech...
Jak widać można rywalizować i świetnie się bawić w duchu fairplay.
Były pierwsze próby zmniejszenia prędkości w klasie truck-ów (te kilkanaście grzybków) i uczynienie wyścigów bardziej technicznymi dla tych małych modeli. Ale to za mało, trzeba jeszcze coś wykombinować :).
Co do serwisantów to było zdecydowanie lepiej z ich obecnością niż ostatnio (sędzia nie musiał wywoływać imiennie), ale brakuje nam jeszcze koncentracji na torze. Wielu z nas podczas serwisowania prowadziło konwersacje, naprawiało lub ustawiało modele (nie własne) a także biegało po torze w poszukiwaniu swojego stanowska na 10 sek. przed startem finału (widać to dokładnie na filmiku klasy Micro Truck, jak koledzy z Hobby Junior ledwo zdążają na swój serwis). Szanujmy się wzajemnie, a każdemu będzie się lepiej jeździło.
Co do filmików to pierwsze dwa już wiszą na YT: http://www.youtube.com/channel/UC8kaE1m ... ature=mhee , w nastęnych eliminacjach poprawimy kąt "patrzenia" kamery przez co będzie lepsza widczność na tor.
Wypada mieć tylko nadzieję, że w styczniu spotkamy się w nie mniejszym gronie i równie dobrze będziemy bawić się rywalizując z kolegami i swoimi słabościami.
Do zobaczenia na 6 eliminacji PMMS RC.

_________________
pozdrawiam
Irek Działkowski
http://www.facebook.com/pages/zabawa-mo ... 0466587537


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 9:53 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 22, 2007 6:34 pm
Posty: 220
Lokalizacja: Katowice
Tor super, wszystko ok ale niestety niektórzy dalej jako hamulca przed zakrętem używają poprzedzającego modelu.
3 finały i 3 wjazdy w dupala.
Może na filmach będzie coś widać :]

_________________
GG#10007
HB Cyc TC & Schumacher Mi3 happy user :]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 12:44 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Podziękowania dla wszystkich za super jazdę i brak stłuczek i dla prawie wszystkich za sportową rywalizację na torze.

Pierwszy raz od początku tego sezonu PMMS wróciłem do domu prawie nie zmęczony :)

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 12:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 01, 2009 12:10 pm
Posty: 490
Ze swojej strony chciałbym podziękować zawodnikom za ostatnie ale i za wszystkie zawody jakie w tym kończącym roku spędziliśmy wspólnie. Ostatnie zawody pokazały, że da się jechać fair i że taka jazda daje po prostu dużo więcej satysfakcji. Co szczególnie cieszy, że profesjonalne postawy dało się zauważyć w klasie Hobby Junior co mnie osobiście napełnią wielką satysfakcją i co tu ukrywać dumą!

Zapewne, każdy z zawodników mógł się indywidualnie poczuć skrzywdzony, pominięty w mojej ocenie sędziego. Jeśli tak było to przepraszam i obiecuję widzieć więcej ;-) ale to tak naprawdę sami zawodnicy wiedzą doskonale czy ich jazda na torze była fair w stosunku do swoich kolegów. Zachęcam do takiej większej samooceny postawy na torze wtedy i mnie będzie łatwiej do wychwytywania tych najbardziej skrajnych sytuacji konfliktowych.

Przypominam, raz jeszcze zawodnikom z poszczególnych klas, że najważniejszą sprawą zaraz po starcie w finałach jest PRZETRWAĆ i uniknąć kolizji. Jeśli każdy z Was postawi sobie za cel w pierwszych 2-3 zakrętach uniknąć kontaktu jak to się mówi "będziemy w domu".

Dobrze, wystarczy tych moralizatorskich słów. Dziękuję raz jeszcze wszystkim za miłe chwile na torze a z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzę Wam wszelkiej pomyślności a sportowo szybkości ;-).

_________________
Grzegorz Ogonowski
Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 17, 2012 3:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 7:56 am
Posty: 757
Lokalizacja: Ludwikowice Kłodzkie
Wszystkie filmiki z 1 finałów 5 eliminacji PMMS RC są już dostępne http://www.youtube.com/channel/UC8kaE1m ... ature=mhee.
Do zobaczenia na torze !

_________________
pozdrawiam
Irek Działkowski
http://www.facebook.com/pages/zabawa-mo ... 0466587537


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:36 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL