Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:08 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:08 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor
PostNapisane: Cz wrz 22, 2005 11:10 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
W wątku tym (i tylko tu) zgodnie z jego tytułem prosimy zamieszczać komentarze dotyczące pracy sędziów na zawodach. Wszelkie posty które, zdaniem administratorów forum, będą naruszały czyjeś dobra osobiste będą natychmiast kasowane, a wobec ich autorów będą stosowane odpowiednie kary. Nie znaczy to, że jest to miejsce na zamieszczanie wyłącznie pochwał - krytykować również można, jednak w sposób nie godzący w dobre imię krytykowanego.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 23, 2005 7:19 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 08, 2005 3:52 pm
Posty: 336
Lokalizacja: inąd
uwazam ze wyniki kazdego biegu powinny zawierac liste czasow kazdego okrazenia . Jest to mozliwe,, i powszechnie stosowane w niemczech i czechach, w polsce czasem tez sie zdarzało. To pozwala uniknac wszelkich konfliktow w kwesti niepoliczonych okrazen


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 06, 2006 6:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
No to mam parę uwag dotyczących sędziowania podczas MP w Nowym Targu. W pierwszym dniu eliminacji sędzia nie mówił w klasie MT open (być może też w innych klasach) ile czasu pozostało do końca, kto na jakiej pozycji itp. Podczas eliminacji były problemy z urządzeniem liczącym okrążenia. Zawodnicy notorycznie skracali tor jednak nie zostało przez sędziego uwzględnione. Gdy ja najechałem 2,3 razy podczas calego biegu na inny model i odwrotnie dostawałem kary 10s, akurat na końcu prostej gdzie tylko ten odcinek sędzia widzi ze swojego "namiociku", tor w Nowym Targu jest wąski i nieuniknione są drobne "szturchnięcia" drugiego modelu. Zawodnicy z "pewnego" Teamu najeżdżali notorycznie na inne modele oraz skracali tor jednak sędzia nawet nie reagował, widział tylko to co chciał. Pozatym sędzia jest bardzo stronniczy, inaczej traktuje ludzi których zna, nie szanuje ludzi których nie zna. Miałem wrażenie że sędzia miał klapki na oczach. Dzięki takiemu sędziowaniu ja kończe swoją przygodę z zawodami. Nie ma sensu i możliwości na dobry wynik, bo jak jest to zawsze uwalą karami.

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:08 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL