Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:26 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:26 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
PostNapisane: N sty 04, 2015 8:17 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
Maverick jak ta marka się sprawuje bo widzę że masz części do sprzedania a na allegro mogę coś nowego wycharczyc za 2
400


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 8:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Z mavericka mam tylko półosie napędowe, które stosowałem jako zamienniki do mojego reely

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 8:40 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
Więc Maverick to chyba w miarę dobra marka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 8:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
To jest to samo co strada, czyli tak jak pisałem wcześniej, do szczotki będzie dobra ale jak będziesz chciał poszaleć na bez szczotce to się pewnie rozleci.

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 10:00 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
no ale jak ten ma silnik bez szczotkowy i się nie rozleciał i rozwija dość dobre prędkości. więc nie wiem może komuś się trafiają pojedyncze takie akcje z winy konstrukcji modelu.

http://allegro.pl/samochod-rc-zdalnie-sterowany-hsp-tribeshead-bezsz-i4960168841.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 10:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Poczytaj trochę o markach HSP, Himoto, Strada. To są takie same modele pod różnymi nazwami. To że ktoś wsadził bezszczotkę i od razu się model nie rozleciał to nie znaczy, że to dobry model.
Najpierw poczytaj, a później zadawaj pytania.
Możesz oczywiście zrobić jak wielu użytkowników tego forum, czyli najpierw kupić model, a później pytać o jego parametry, wytrzymałość, itp...

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 10:46 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
to jakbyś kupił kota w worku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 11:00 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
czytałem o tych stradach himoto itp że auto nadaje się do zabawy i nadaje się do trudne tereny co widziałem na filmikach części do tego jest w ciul i można podobno zrobić z nich całkiem fajne podwozie.
słowa jednego z testerów tańszych modeli
"Dzięki elastyczności plastiku poszczególne części są mniej podatne na pęknięcia podczas uderzeń czy twardych lądowań, co w offroadzie ma miejsce dość często."
Za niewielkie pieniądze dostajemy auto, które choć nie jest najlepszej jakości, spokojnie wystarcza by świetnie się bawić również w trudniejszych warunkach.

a tu mi każdy już krzyczy o jakiś silnikach bez szczotkowych szotowych że auto się rozleci albo i nie. a po za tym moje prytanie było proste. podałem kilka modeli i spytałem czy który by się nadawał do czego kolwiek? to nawet doczekałem się odpowiedzi "że nawet do zabawy się nie na da" to moje pytanie to po co je produkują dla przyjemnośći na wystawy ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 11:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Jak chcesz to bierz tego mavericka, nikt Ci nie broni tylko później nie płacz, że Ci dyfry padają co 2 tygodnie. Następnym razem mógłbyś okazać troche więcej szacunku ludziom którzy próbują Ci doradzić, mimo, że ty nie raczysz nawet poczytać wcześniejszych tematów o tych modelach.

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 04, 2015 11:52 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
a czy ja kogoś obraziłem? byłem nie miły? i właśnie poczytaj wpierw definicje szacunku i na czym on polega. a ja pytałem grzecznie i odpowiadałem bo wszędzie opinie są różne jedni sobie chwalą drudzy zaś nie. Sorry nie każdy zarabia furę kasy i może sobie na co kolwiek lepszego pozwolić.

pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 05, 2015 8:16 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
Kup strade i zobaczysz pośmigasz czy to ta bajka.
Krolm100 napisał(a):
Jak chcesz to bierz tego mavericka, nikt Ci nie broni tylko później nie płacz, że Ci dyfry padają co 2 tygodnie.

Dyfry mu nie padną to nie trojan
Znajomy ma ten model silnik bydle z 1:8 zasila 3s i tylko wał zdychał zrobiłem mu stalowy i jak lala ale nigdy mu dyfer nie padł.

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 05, 2015 9:05 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sty 23, 2013 1:34 pm
Posty: 303
Lokalizacja: Gdynia
Mialem strade sc, smigalem na bl, na 2s i 3s. Dopoki jezdzilem po plaskim bez zadnych skokow bylo ok. Zdarlem tylko zebatki metalowe atak/odbior, i jedna plastikowa odbioru. Jak zabralem ja w teren, to zaczely sie odkrecac srubki itp, a jak zaczalem skakac, to zaczely sie sypac zebatki odbioru, polosie, kubki napedowe itp. Plastikow zadnych nie polamalem, gdyz nie byly to jakies mega skoki czy wypadki - normalna zabawa w terenie.
Osobiscie nie polecam. Mam porownanie z firestormem ktorego "katuje" w terenie juz poltora roku, wlacznie z duzymi skokami, powaznymi upadkami itp. Znosi naprawde duuuzo wiecej od strady, a przy takim intensywnym uzytkowaniu przez te 1,5 roku wymienilem tylko jeden kubek napedowy po niefortunnym ladowaniu na bok tylnego kola. No i karoseria jest popekana, ale to standard :D
A przeciez firek nie jest tez zadnym super modelem za nie wiadomo jakie pieniadze, a jednak duzo wytrzymalszy od strady.

Takze oczywiscie kupisz co bedziesz uwazal, ale ja osobiscie strade i jej klony bede juz omijal z daleka.
Pewnie - jezdzic sie da i zabawa tez bedzie przez jakis czas, ale niestety sprawdza sie tu powiedzenie "g*wno dasz- g*wno masz" :(
Na niektorych rzeczach nie warto oszczedzac, i akurat rc do nich nalezy.

Tym nie mniej powodzenia w kupowaniu i nie zrazaj sie tym co tu koledzy pisza. Oni tak jak i ja tylko chca zebys sie nie wsadzil na mine. A ze pisza dosc dobitnie? Nie ma sie co dziwic, bo nie jestes pierwszy ktory chce tanio jezdzic i uwaza ze strada to dobry wybor :wink:
Pozdrowionka

_________________
Park maszynowy:
Baja 5B SS -na sprzedaz
Losi Micro SCT 1:24 BL
Sakura D3 BL
Vaterra Ascender - żółw błotny

chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 05, 2015 10:35 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 27, 2014 2:57 pm
Posty: 21
Wkońcu jakieś dwie konkretne odpowiedzi. Śliczne dzięki za pomoc


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:26 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL