Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz maja 16, 2024 3:11 pm

Teraz jest Cz maja 16, 2024 3:11 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor
PostNapisane: So lip 13, 2013 6:50 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lip 11, 2013 9:29 pm
Posty: 1
Witam,

Na początku chciałem się przywitać - to mój pierwszy post na forum.
Właśnie po 15 latach powróciłem do zabawy w modelarstwo kupując sobie 1:10 2WD Team Asso. No i problem. O ile wiem gdzie są tory w mojej okolicy (Bemowo, Jagiellońska) to samemu trochę nudno się robi.
Czy są na tych torach organizowane jakieś ustawki, żeby można było pośmigać w grupie?

Pozdrawiam,
Krzysiek

Ps. Dla malkontentów: tak, pytałem google, ale nie znalazłem żadnych świeżych informacji


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 6:21 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 27, 2013 3:03 pm
Posty: 171
Nie wiem na ile aktualne ale planuje w weekend sie wybrac na tor wroblika na modlinskiej. Zakladam ze nie bedzie skwarki po 30+ stopni bo nie bedzie to mialo wtedy sensu.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

_________________
OFF-ROAD Baja 5sc SS /26 Fuelline / RPM / Savox / Kraken Class1TSK / DIY mods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 03, 2014 5:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 11:20 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
Witam.

Z roku na rok coraz bardziej załamuje mnie kwestia "gdzie można pojeździć off-road'owo w Warszawie".

Znacie jakieś fajne miejscówki?

W tym roku ja jakoś marnie to widzę, bo przy torze Wróblika mamy "wesołe miasteczko", a że chłopcy w szarych drelichach lubią się bawić sami i potrzebują mnóstwo przestrzeni to zagrodzili całkiem dostęp do toru, żeby nie powiedzieć że rozlali się tam jak rak po płucach.

Był ktoś wogóle w zeszłym roku na torze przy Moście Siekierkowskim? Ten tor istnieje?

Mamy jeszcze tor na Bemowie, ale irytuje mnie tam trochę ta partyzantka. Już kilka razy miałem pogadankę że to teren prywatny itp.

I w ten oto właśnie sposób i tym optymistycznym akcentem stwierdzam że Warszawa, nasza stolica jest tak niesamowitym miejscem że chyba w sezonie 2014 pozostanie mi jeżdżenie na tor do Piaseczna.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać :lol:

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 03, 2014 6:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Proszę bardzo http://sklep.modelarnia.pl/index.php?i6 ... -road-2014

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 03, 2014 6:31 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 11:20 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
Dziękuję bardzo, tylko sorry Barto, przeczytałeś wogóle to co napisałem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 03, 2014 7:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 5:40 pm
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Mysle, ze skoro jest juz kalendarz, to zawody odbeda sie bez problemu. Tor piekny nie jest, ale ogranizacyjnie problemow nie bylo.

_________________
Kyosho Inferno MP9 TKI3 ⊙ Tekno ⊙ Xerun ⊙ Mamba ⊙ Tenshock ⊙ Dx3R Pro ⊙ ProTek ⊙ Nvision ⊙ Turnigy ⊙ Raytronic ⊙ Mylaps


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn mar 03, 2014 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 11:20 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
I znowu ja jedno...

Co ma RC OFFROAD CUP 2014 do miejscówek do jeżdzenia w Warszawie i do pytania o to czy ktoś wie co się dzieje na torze koło Mostu Siekierkowskiego?

Do toru u Wróblika ma być możliwość dotarcia w czasie trwania zawodów, ale poza tym tor jest nazwijmy go "nieosiągalny", no chyba że ktoś wyskoczy z samolotu na spadochronie.

Zresztą pożyjemy, zobaczymy.

Jak pod koniec roku pytałem się u Wróblika jak to będzie z tym torem, kiedy zaczynały się prace przy remoncie ślimaków na moście to miała być możliwość korzystania z toru, aktualnie nie ma do toru dostępu, więc jak nie zobaczę że odbywają się tam zawody to nie uwierzę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 12, 2014 8:16 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 27, 2013 3:03 pm
Posty: 171
Generalnie warszawa strasznie kuleje pod wzgledem miejsc do jazd. 1.8 to jeszcze maly problem bo zawsze mozna kawalek terenu znalesc i posmigac niestety w moim przypadku glosnej i wielkiej 1.5 jest to juz znaczny problem. Przy trasie torunskiej jest tor bmx/cross pewnie jak sie rozpogodzi wybiore sie tam zobaczyc czy na cos sie to miejsce nada. Orientuje sie ktos jak w piasecznie wyglada mozliwosc pojawienia sie z 1.5? ktos tam z takimi klockami sie zjawial kiedys?

Wysłane z mojego K00G przy użyciu Tapatalka

_________________
OFF-ROAD Baja 5sc SS /26 Fuelline / RPM / Savox / Kraken Class1TSK / DIY mods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 12, 2014 9:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 11:20 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
Suzuchara, myślę że dla 1/5 na tym głównym torze może być trochę ciasno na zakrętach, nie mówiąc o tym że pewnie nieźle byś tor zaorał :-)

Aktualnie tor wygląda tak:
https://www.youtube.com/watch?v=IW7xDjbzkPU

Teoretycznie w Piasecznie przed wejściem na tor dla 1/8, 1/10 po prawej stronie powinien być drugi tor dla petroli, ale jak byłem ostatnio nie zwróciłem na niego uwagi.
Jak bym się tam pojawił w najbliższym czasie to mogę go obejrzeć i dam znać w jakim jest stanie.

A gdzie dokładnie przy Toruńskiej jest ten tor dla bmx/cross, powiesz coś dokładniej bo pierwsze słyszę?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 14, 2014 8:22 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 27, 2013 3:03 pm
Posty: 171
Faktycznie bedzie ciasno 5ka smigac. Chyba bede musial sie zainteresowac nowym savkiem petrolem od hpi jak sie pojawi zeby czasem posmigac. Bylbym wdzieczny jakbys zerknal przy okazji na ren tro dla petroli.
Ja postaram sie jakiegos linka do google maps z tym torem podeslac tylko musze go wyszperac w mailu.

Wysłane z mojego K00G przy użyciu Tapatalka

_________________
OFF-ROAD Baja 5sc SS /26 Fuelline / RPM / Savox / Kraken Class1TSK / DIY mods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 15, 2014 2:43 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 11:20 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
Suzuchara, ten "tor" dla petroli w Piasecznie w chwili obecnej to obraz nędzy i rozpaczy, zresztą zobacz sam:

http://tiny.pl/qls17


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2014 8:12 am 
Offline

Dołączył(a): So lip 27, 2013 3:03 pm
Posty: 171
Faktycznie wyglada na "lekko" opuszczony...
W weekend chcialem porobic fotki tego toru bmx przy torunskiej. Niestety okazal sie byc zjazdem z trasy na chwile obecna :( wiec nic tylko rece zalamac.
Wroblikowy tor tez bedzie w tym sezonie marzeniem...
Nic tylko sprzedac petro albo czekac na savka xl w wersji pertol od HPi zeby sie zrelaksowac...
Thx za fotki trawnika dla petroli.

Wysłane z mojego K00G przy użyciu Tapatalka

_________________
OFF-ROAD Baja 5sc SS /26 Fuelline / RPM / Savox / Kraken Class1TSK / DIY mods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So mar 22, 2014 1:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 4:08 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa/Sulejówek
I co Panowie dzieje się coś ?

Właśnie stałem się posiadaczem petrola ( Baja 5B) i z chęcie bym gdzieś pośmigał no ale na ten moment nie moge znalezć prządnego toru dla tej klasy.

_________________
CNC CARSON TRUGGY

HPI RS4 EVO +

HPI BAJA 5B

HPI SAVAGE x 4.1

CEN MATRIX TR ARENA


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 22, 2014 7:17 pm 
Offline

Dołączył(a): So lip 27, 2013 3:03 pm
Posty: 171
No jest problem z 5kami i miejscem. Byl wroblik ale nie ma dostepu... Trzeba by obadac ten tor kolo siekierkowskiego w jakim jest stanie i czy jeszcze jest.
Chwilowo zostaje partyzantka i jazdy lesne.
Kiedys kolo Zabek byl tor crosowy ale nie bylem w tych okolicach pare lat. moze w nastepny weekend uda sie pojezdzic w tamtej okolicy zeby ustalic czy jeszcze to aktualne.
piaseczno na 5ki to tak naprawde duzy trawnik i zero frajdy. na 8kowy raczej nie wpuszcza a o rozmiarowo tez kiepsko by bylo
Potul mozna by sie jakos ustawic jakbybsie kawalek miejsca znalazlo na jazdy.
Ja co prawda musze sie jeszcze podoskladac ale mysle ze w nastepny weekend juz bede na kolach.

Wysłane z mojego K00G przy użyciu Tapatalka

_________________
OFF-ROAD Baja 5sc SS /26 Fuelline / RPM / Savox / Kraken Class1TSK / DIY mods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 26, 2014 2:33 am 
Offline

Dołączył(a): So mar 22, 2014 8:33 am
Posty: 7
Dostęp do toru RcWróblik jest, utrudniony ale jest.

Najłatwiej dojechać od strony elektrociepłowni.
Drogą gruntową można podjechać praktycznie pod sam tor, za rurami elektrociepłowni, następnie naprawdę krótki spacerek z modelem w ręku i jesteśmy na miejscu.
Uważam że nawet osoby z ciężkimi patrolami nie będą miały problemu z dojściem od auta na tor bo jest naprawdę blisko a nad rurami jest ścieżka którą jeżdżą rowerzyści.

Tak wygląda jeden z dwóch torów które się tam znajdują.

http://www.youtube.com/watch?v=wUhhRSQCdVE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Teraz jest Cz maja 16, 2024 3:11 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL