Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 26, 2024 1:56 am

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 1:56 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 11:33 am 
Witam Co prawda nie jestem zawodnkiem ale dobrze by było zebyśmy sobie odpowiedzieli czy jak będzie tor mokry to będą rozgrywane biegi.To pytanie zadaje celowo ponieważ w Efrze na mokrym torze się jeżdzi a my wysyłając ekipę na Mistrzostwa Europy będziemy nie przygotowani do takićh warunków przykład rok 2006.Może start na mokrym torze ograniczyć w Polsce do jednej klasy.Zapraszam do może trudnej ale potrzebnej dyskusji.Jednocześnie namawiam do logowania na stronie Komisji Modelarstwa Kołowego.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 12:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
...Jednocześnie namawiam do logowania na stronie Komisji Modelarstwa Kołowego.


Oj nieładnie,taka reklama...,a poza tym tam banują i nie dają dyskutować.Tam trzeba mieć poglądy zgodne,a to wyklucza dyskusję.

Ps.mokry tor to problem kadry,trenera i kierownika ekipy...,bo chyba dla dobra kadry nie wprowadzi się przepisu polewania toru przed zawodami.Trzeba zorganizować zgrupowanie kadry,treningi i wymianę doświadczen pomiędzy zawodnikami. :D
Nie posiadamy objektów "EFROWSKICH" to i wszystkie przepisy nie powinniśmy ślepo powielać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 2:29 pm 
Witam .Daleki jestem od uprawiania tego typu reklamy moje stanowisko że należy rozmawiać na wszystkich forach o modelarstwie (ja jestem na 6) a najważniejsze to znalezienie kompromisu a takie działanie popieram.
Ponieważ o 5 celach Pan Jan M.pisał już wcześniej można tam znależć potwierdzenie.
Lechu(Lesławie) zuważyłem że na stronie Komisji twój syn jest zalogowany i radzi sobie doskonale zadjąc pytanie w Twoim imieniu.
Mnie osobiście zależy żeby Wasze problemy (niezadowolenie) było przekazywane na odpowiednim poziomie i żeby odpwiedż też była na odpowiednim poziomie.


Ostatnio edytowano Pn mar 05, 2007 9:12 am przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 3:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Na razie odpowiedzi nie są na zbyt wysokim poziomie . Bo Lechu to jest było do mnie . Innaczej by było Lesławie , albo Lesiu . :D :D


Ostatnio edytowano Pn mar 05, 2007 9:28 am przez Lech Pepliński, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 4:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Lech Pepliński napisał(a):
... Innaczej by było Lesławie , albo Lesiu . :D :D

W pewnych kwestiach jestem w 100% jednoznaczny i wolałbym,żeby koledzy zwracali się do mnie(przynajmniej w oficjalnych miejscach) Lesławie,Leszek nawet Lechu,byle nie Lesiu bo to tworzy dwuznaczność ... :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 04, 2007 8:06 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 11:56 pm
Posty: 447
Lokalizacja: bielawa
Ja osobiscie jestem zinteresowany tym tematem w klasie IC:10DTM. W ubiegłym roku na mokrym torze nie odbyły się finały w Rudzie Śląskiej, dlatego chciałbym jasno określić czy jeśli tor jest mokry (ale nie pada deszcz) to odbywa się finał. Chcę znać dokładne krytreia takiej sytuacji. Pozdrawiam.

_________________
Spalinówki oraz Micro
RC Jelcz
zaprzyjaźniony z GCKiS Kobierzyce
GG 8022719


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 9:57 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Mnie osobiście zależy żeby Wasze problemy (niezadowolenie) było przekazywane na odpowiednim poziomie i żeby odpwiedż też była na odpowiednim poziomie.


Zbyszku - to czy niezadowolenie będzie przekazane w sposób ironiczny czy też nie , nie powinno mieć znaczenia.
Na forum komisji wile pytań pozostaje bez odpowiedzi a osoby do których kierowane są pytania w wielu przypadkach poprostu mają gdzieś pytającego lub odpowiadają cytatem wyrywanych z kontekstu słów.

Tak naprawdę to forum komisji jest przeznaczone głównie do dyskusji w grupie VIP a na forum RC-AUTO dyskutują zawodnicy - nie tylko tacy którzy mają licenję.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 12:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt sty 18, 2005 7:57 pm
Posty: 918
Lokalizacja: Wrocław
Podstawowym argumentem za nie jeżdżeniem po mokrym jest, według modelarzy, oszczędzanie sprzętu.
Nie jestem aktywnym zawodnikiem. Z powodów finansowych starty ograniczam tylko najbliższej okolicy. Oszczędzanie sprzętu powinno więc mnie dotyczyć w najwyższym stopniu. Nie mniej, według mnie, ochrona modeli przed destrukcyjnym działaniem wody nie jest wymówką. Są sposoby odpowiedniego zabezpieczenia newralgicznych podzespołów modelu.
Przerwanie zawodów powinno zależeć od sędziów, którzy ocenią konkretną sytuację meteo oraz warunki na torze.
Według mnie niedopuszczalnym byłoby przerwanie FMP z powodu mokrego toru! Przecież ta impreza ma wyłonić najlepszego, który poradzi sobie w każdych warunkach.
Niemniej, każdy z zawodników może podjąć suwerenną decyzję przerwania swojego startu ze wszelkimi tego konsekwencjami.
Wszyscy pamiętamy "Gdyby nie to błoto to było by złoto"
Moje rozważania nie dotyczą celowego polewania toru wodą. Ta "działka" jak napisał Lesław "to problem kadry, trenera i kierownika ekipy". To od nich zależy przeprowadzenie odpowiednich treningów.

_________________
Pozdrawiam. Mariusz "Bonawentura"


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 12:44 pm 
Marku chodzi tylko o sposób komunikowania się .Ja tak jak pisałem bardzo często korzystam z Waszego forum dowiaduję się o nidociągnięciach na zawodach o braku serwisu .
Apeluje o utrzymanie poziomu sportowego nie tylko w czasie wyścigu ale też podczas dyskusji.
Ponieważ tak jak piszesz Twoje Forum odwiedzają wszyscy zainteresowani sportem modelarskim a szczególnie rodzice zawodników to jak oni odbierają te nasze spory ma olbrzymie znaczenie.
Zawsze możecie Wasze stanowisko wypracowane w postach przekazać kolegom wybranym do Komisji modelarstwa kołowego lub do Dyrekcji BZG LOK na adres modelarstwo.zgwarszawa@ lok.org.pl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 1:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Zbyszek,a może apel do Komisji,żeby bardziej otwarcie i na czas działała,wtedy uniknie się wielu niedomówień i dyskusji.
O kalendarz trzeba było się prosić,i o przepisy,o kadrze dowiadujemy się po fakcie,o "prywatnej" wizycie w EFRA po fakcie,o trenerze po fakcie i to od zainteresowanego,o wodzie na torze od Ciebie,a nie od Komisji,i tak można by wyliczać i wyliczać.
Można sportowo,ale też trzeba jak mawiają "jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie",a skoro ktoś namawia na "danie sobie spokoju z Nimi".
Czego Jan się nie nauczy tego Jaś nie będzie umiał... :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 1:23 pm 
Lesławie chodzi mi że to wszystko widzicie i macie w ramach kuturalnej dyskusji możliwość oddziaływania na kolegów z Komisji.Ja nie namawiam do przerwania dyskusji ale do uporządkowania Waszych wystąpień żeby przynosiły Wam efekty ze zgłaszanych problemów.Jeżeli opinia o tych wystąpieniach będzie do przyjęcia to zarazem pozwoli to Waszym przedstwicielą na prezentowanie spraw które poruszacie.

Właśnie ten apel do Komsji wyszczególniając niedomagania świadczy o tym że to Wy macie takie prawo żeby domagać się odpowiedzi i to jest to duże światło w tunelu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 3:47 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Jeżeli chodzi o jeżdżenie po mokrym , to jak długo jeżdżę , a jeżdżę bardzo długo :D :D to zawsze było tak , że spaliniaki jezdżą ale elektryki nie . Czy coś się zmieniło ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 3:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Zbyszku , widzę pewną poprawę w kulturze pisania postó w . Tak trzymać. :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 05, 2007 9:46 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Jednocześnie namawiam do logowania na stronie Komisji Modelarstwa Kołowego.


Panie Zbigniewie

Zapytam tak:

Po co, skoro nie jestem VIPem ani członkiem Sekcji?

Modelarze mają SWOJĄ stronę. Zachęcamy do odwiedzin


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 8:51 am 
Michał jeżeli startujesz na zawodach organizowanych przez Komisję Modelarstwa Kołowego w sezonie 2007 to napewno będziesz wypełniał wniosek o licencje (bez niej nie wystartujesz nie zalogujesz się na stronie czyli nie będziesz się mógł zgłosić się na zawody.
Moje zdanie jest takie że można na Forum RC-AUTO dyskutować wypracowując konkretne stanowisko a można zajrzeć czy ten sam temat nie jest tam poruszany na stronie Komisji żeby nie było potrzeby odkrywania Ameryki.A przecież problemy są wspólne.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest Pt kwi 26, 2024 1:56 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL