Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:54 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:54 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
 Tytuł: Który Monster
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 6:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2005 10:06 am
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Savage 25 RTR Limited Edition


HPI Savage K4.6 SS Kit

HPI Savage 25 RTR

Ktor kupić na początku chcialem torówke ale po przemysleniach
zdecydowałem sie na Monstera :twisted:

_________________
Aktualnie Df-02+ może mamba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 6:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
jak masz kase to bierz 4,6ss bo jest najlepszy z nich a u ziggyego dostaniesz go za 1540zl ale musisz dokupic aparature

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 7:59 pm
Posty: 53
Lokalizacja: Rzeszów
Tylko że to jest KIT czyli do własonoręcznego złożenia. Jak nie lubisz sie w to bawić lub poprostu nie chcesz nic zepsuć to nie radze kupować :!: :!: :!: 8)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 6:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Testowaliśmy wszystkie z wymienionych modeli i może to zabrzmi nieprawdopodobnie ale najbardziej podoba się nam Sav 25 RTR.
Dobrze dotarty i wyregulowany jest naprawdę ok. – no i wszystko masz w pudełku.
Czekamy na dostawę nowych wersji Sav 3,5 RTR. - http://www.hpieurope.com/kit-info.php?p ... 82&lang=en
Ma kosztować ok. 1500zł.
Do póki go nie odpalimy nie chcę nic mówić na temat osiągów ale będzie miał najlepszy parametr cena/jakość/możliwości. Spodziewamy się ze będzie to najpopularniejszy model na przełomie 2005/06. Uważam ze na początek jest super a zawsze możesz do niego dokupić tuning jak coś wyda ci się niezbędne.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 9:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
no w pudelku nie ma wszystkiego bo trzeba dokupic do sava 25 zarnik z aukmulatorem ladowarke pakiet do roto i ladowarke do pakietu a to wychodzi kolo 300zl
a do sava 4,6ss aparature (okolo 400zl) i zarnik z akumulatorem i ladowarka (okolo 100zl) wiec sav 4,6ss jest drozszy ale wydaje mi sie ze warto wydac te 300-400zl wiecej i miec porzadny model
oczywiscie nie mowie ze sav 25 jest zly ale 4,6ss wydaje mi sie korzystniejszy cenowo

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 10:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 10:14 am
Posty: 3530
Lokalizacja: Łódź
Słusznie zważyliście, że jest wiele czynników, które wpływają na wybór.
Wniosek jest jeden.
W temacie "co wybrać" nigdy nie będzie ostatecznego rozstrzygnięcia.

_________________
HPI Polska - Dariusz Flisiak
Zapraszamy na cykl imprez, wyścigów HPI Challenge i HPI Street Racing


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 10:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 02, 2004 9:29 pm
Posty: 308
Lokalizacja: Wawa
szyna202 napisał(a):
Tylko że to jest KIT czyli do własonoręcznego złożenia. Jak nie lubisz sie w to bawić lub poprostu nie chcesz nic zepsuć to nie radze kupować :!: :!: :!: 8)


Jesteś z Wawy nie ma problemu jest nas silna grupa posiadaczy doradzimy wyregulujemy a pozatym masz instrukcje jak składac przy okazji uczysz sie budowy a co za tym idzie szybciej idzie ci naprawa w warunkach polowych :). Polecam 4.6. wpadnij do nas w niedziele na tor zobaczysz jak to wyglada są SS, SS4.6 i S25 .

_________________
Carson 4x4 Stormracer -gone
Savage'a S25 dotarty i jeździ :) - gone
Carson Attack Buggy na dotarciu - gone
Savage'a SS 4,6 - gone
Nitro RS4 EVO 3 - gone
Xmods


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 17, 2005 11:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
tez bym chetnie przyjechal i popatrzyl ale niestety mam okolo 320km (jestem z poznania) ale na szczescie juz znalazlem grupke ludzi z monstermi pod poznaniem i oni mi pomoga. aha i jak mam wersje kit (4,6ss) to musze tez go wyregulowac tak?? mam nadzieje ze dam sobie rade
pozdro

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 7:03 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Każdy silnik spalinowy trzeba dotrzeć i każdy silnik spalinowy trzeba regulować ;)

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 11:08 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
ale czy jak kupie sava25 to juz jest jakos wyregulowany czy tez trzeba to robic od zera??

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 11:38 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:09 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdynia
Krzysztof Antoniak napisał(a):
Każdy silnik spalinowy trzeba dotrzeć i każdy silnik spalinowy trzeba regulować ;)

Wyregulowany jest tak ze jak go nie dotrzesz to pojezdzisz chwilke i mozesz kupic nowy silnik. :?

_________________
<b> Savage Your life </b>

:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 3:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2005 4:13 pm
Posty: 218
Lokalizacja: sie biora dzieci?
Tak więc wcześniej napisałem, że każdy silnik spalinowy trzeba dotrzeć

_________________
...a gwiazdek niczym dobry koniak...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Dziex
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 4:38 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2005 10:06 am
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Za rade kupie chyba Tego od ziggyego czy ktoś moze podac mi jego adres.jestem z Warszawy ale mam 13 lat

_________________
Aktualnie Df-02+ może mamba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 6:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sie 12, 2005 10:06 am
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
oto adres mojego bloga http://monsterki.blog.onet.pl :lol: zbieram na savage 4.6ss

dziex za pomoc i prosze o adres ziggyego

_________________
Aktualnie Df-02+ może mamba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 18, 2005 6:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 13, 2005 7:20 pm
Posty: 210
Lokalizacja: Poznań
sav 4,6ss to wedlug mnie super wybor numer gg ziggyyego 2940497

_________________
Wybor dokonany!!!!!! Biore sava 4,6ss (juz na gwiazdke)
gg: 2102790 jak cos to piszcie moze macie jakies rady
miasto: Poznań


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:54 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL