Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:02 pm

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:02 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Śr cze 21, 2017 12:18 am 
Offline

Dołączył(a): Wt cze 02, 2015 10:11 pm
Posty: 32
Witam. Z racji tego że mieszkam w DE to tak sobie przeglądam ogłoszenia i trafiłem na

http://www.ebay.de/itm/1-6-DF-MODELS-RO ... SwOMdZQ8BL

Ktoś wie co to za model, jak z częściami i jakie jest jego wykonanie? Co sądziscie o cenie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 21, 2017 7:11 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 25, 2016 3:13 pm
Posty: 53
Nie znam tego buggy, ale dla mnie Df Models (mam buggy 1:12) to takie pol zabawki pol modele, glownie chinskie, . Czesci sa dostepne do mojego buggy ale ceny czesci sa drogie...

Jesli mial bym tyle kasy, kupil bym np ostatnio oferowany model ze stajni Team Losi,
Losi 8ight 3.0 E buggy 1:8 - uzywany model zawodniczy z wieloma przerobkami ulepszajacymi.
Jakosc tego modelu jest wielokrotnie wieksza niz plastikowego DF Models.

Ale jak pisalem, nie znam tego buggy z ebay, na zdjeciach wyglada sporo lepiej niz moj plastikowy 1:12, ale to juz calkiem inna skala i nie ma co porownywac. 1:6 buggy Df ma jednak sporo wiecej aluminium :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 22, 2017 9:58 am 
Offline

Dołączył(a): Wt cze 02, 2015 10:11 pm
Posty: 32
A jakich firm polecacie szukać? Miałem Traxxas e revo 1/16 i był fajny szybki ale fabryczne części to jakaś tragedia :P Wszystkie popychacze dostały takiego luzu że nie szło prosto jechać. Zębatki w dyfrach dla mnie tragedia. Jeżdzone zawsze na 2S a w tylnym dyfrze już 2 komplet się zajechał :P
Teraz kupiłem w DE Kyosho inferno ve. Czekam właśnie na przesyłkę. Model wygląda dość solidnie. Tylko muszę jeszcze ogarnąć temat części zamiennych.

Jak można to proszę o jakieś propozycję co w skali 1/10 byście polecili :) Najlepiej Truggy lub Buggy. Monstery mnie nie interesują :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 22, 2017 5:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So cze 25, 2016 3:13 pm
Posty: 53
1:10 buggy to mi sie bardzo podoba Team Associated B64D - mozna powiedziec ze to model zawodniczy (po malych dodatkach z czesci hoopup). Zdobywca wielu tytulow mistrzowskich :)

Jesli zobaczysz Tekno MT410 - zmienisz zdanie na temat monsterow. Nominalnie to skala 1/10, ale praktycznie to 1/8.
I prawie jak truggy, ale piekny jak MT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 7:02 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL