Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Cz gru 15, 2011 2:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 24, 2011 2:49 pm
Posty: 174
Witam chcę kupić ten model:http://allegro.pl/savage-flux-2350-tuning-i1987435799.html Cena spoko co myślicie o zakupie.Bo już chce kliknąć kup teraz.

_________________
Moje modele:HPI Firestorm 2011r.
Ansmann Virus 2.0 BL Już jest !
HSP ff1
HPI e10

ładowarka:Ansmann racing xbase 2.0 deluxe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 15, 2011 3:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
Flux 2350, w przeciwieństwie do HP, nie ma szczególnie dobrego napędu więc nie wiem czy się opłaca.
Na dodatek "tuning" zastosowany w tym konkretnym przypadku też jest jakiś nie teges (wymiana świetnych Big Bore-ów na chińskie amortyzatorki oraz solidne tworzywo w wahaczach na alu...).

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 15, 2011 6:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 29, 2010 3:46 pm
Posty: 623
MasterB napisał(a):
Flux 2350, w przeciwieństwie do HP, nie ma szczególnie dobrego napędu więc nie wiem czy się opłaca.
Na dodatek "tuning" zastosowany w tym konkretnym przypadku też jest jakiś nie teges (wymiana świetnych Big Bore-ów na chińskie amortyzatorki oraz solidne tworzywo w wahaczach na alu...).

Zgodzę się z Tomkiem 2350 to nie jest jednak przez wszystkich znana MMM. Według mnie sprzedający ten model robił go pod wygląd aniżeli teren.

_________________
Traxxas Slash 2WD (Greg Adler Edition)| Castle Sidewinder SV2 4600 kV| -Przednie wahacze RPM|-Nerf Bary RPM|-Osłona Przełożenia RPM|Turnigy 5000 mAh 20-30C|Turnigy 5200 30-40C


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 16, 2011 1:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 24, 2011 2:49 pm
Posty: 174
Czyli lepiej kupić nowego savage xs ?

_________________
Moje modele:HPI Firestorm 2011r.
Ansmann Virus 2.0 BL Już jest !
HSP ff1
HPI e10

ładowarka:Ansmann racing xbase 2.0 deluxe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 16, 2011 3:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
No... Pewnie warto... Ale co ma wspólnego XS z Fluxem HP/2350?

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt gru 16, 2011 6:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 24, 2011 2:49 pm
Posty: 174
Początkowo chciałem kupić sava xs ale jak zobaczyłem tego sava 2350 to sobie pomyslełem dołoże o będe miał 1\8 skale i moc.

_________________
Moje modele:HPI Firestorm 2011r.
Ansmann Virus 2.0 BL Już jest !
HSP ff1
HPI e10

ładowarka:Ansmann racing xbase 2.0 deluxe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N gru 18, 2011 6:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 11:25 pm
Posty: 121
W savage Xs tez bedziesz miec moc, a nawet jak wrzucisz 3s li po to mysle ze predkosc i przyspieszenie moze byc lepsze od tamtego fluxa bo 2350 obsluguje z tego co mi wiadomo tylko 4s ( dla przypomnienia standardowy savage flux obsluguje 6s ), no i przedewszystkim do xs masz tansze czesci i utrzymanie, pakiety itd a co najwazniejsze za 1200-1300 masz nowego savage xs a nie tak jak tu uzywka i nie wiadomo w jakim stanie poloski,kielichy dyfry i cala reszta, nie wiadomo tez w jakim stanie silnik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 12:26 am 
Offline

Dołączył(a): Cz lis 18, 2010 2:44 pm
Posty: 911
Zacznijmy od tego że model 1/8, a w szczególności MT, to zupełnie inne zwierzę niż 1/14 czy 1/16. Nie można ich tak prosto porównywać pod kątem mocy, wrażeń, możliwości terenowych itp. mimo że oba nazywają się "savage". To są kompletnie różne modele, zdecyduj się najpierw w jakiej skali chcesz mieć auto...
Po drugie, to że Flux 2350 obsługuje tylko 4s to akurat najmniejszy problem. Większość osób i tak jeździ na 4s Fluxem HP.

_________________
HPI Savage XL brushless
gg 824002


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 1:08 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 11:25 pm
Posty: 121
Kolege z twoim budzetem polecam ci Savage XS bedzie to dobry model i najwazniejsze nowy a z uzywkami wiadomo jak jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn gru 19, 2011 6:56 am 
Offline

Dołączył(a): Pt cze 24, 2011 2:49 pm
Posty: 174
budżet to ja moge do 2k zwiekszyć tylko xs miałem ale zobaczyłem co się dzieje z moim reglem to go sprzedałem i dobrze zrobiłem bo sie zaczął palić żywym ogniem. A zapalił sie dlatego że na 3s jeździłem w terenie a w manualu piszą że 3s tylko na drogę. Pakiety mam tylko modelu nie ma wiem jak się jeździ xs ale nie wiem jak 2350 flux. Moge droche dołożyć i mieć coś lepszego.

_________________
Moje modele:HPI Firestorm 2011r.
Ansmann Virus 2.0 BL Już jest !
HSP ff1
HPI e10

ładowarka:Ansmann racing xbase 2.0 deluxe.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 2:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL