Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: N maja 11, 2008 7:42 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 31, 2008 5:19 pm
Posty: 33
Czy za 250 opyla się brać ten model http://allegro.pl/item358029011_xray_m18.html?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Ja bym nie wziął. Chyba ze za 200zł. Widać po zdjęciach jest przeżyty;]
Wygląda okropnie. Ale od zawodnika. Za 200zł możesz wziąć a jak nie to poszukaj czegoś lepszego :)

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 8:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Alwonzinio napisał(a):
Ja bym nie wziął. Chyba ze za 200zł. Widać po zdjęciach jest przeżyty;]
Wygląda okropnie. Ale od zawodnika. Za 200zł możesz wziąć a jak nie to poszukaj czegoś lepszego :)


Po czym wnioskujesz, że jest zużyty, zniszczony etc.? Po zdjęciach się raczej nie da sprawdzić czy ma luzy w zawieszeniu, czy dyfry nie "trzeszczą". Jeżeli nie ma nadmiernych luzów to za 250zł bym wziął zwłaszcza, że dostajesz alu mocowanie silnika, które kosztuje ponad 100zł do tego jakieś silniki i pakiety.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 8:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Spójrz jak wyglądaj koła i pakiety. Zdjęcie jest niedokładne. Co to za sprzedaż jak na zdjęciu nic nie widać (kpina).

Co do mocowania silnika. Mozna taniej kupić używkę a o cenie 100 zł nie wspomnę. Jak produkcja tego mocowania przekracza 20zł to ja jestem aniołem :)

Odpuść sobie dołóż 50zł i kup coś prawidłowego :)

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 8:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Pokaż mi gdzie można kupić używane mocowanie silnika. Kiedyś szukałem, szukałem i jakoś nie znalazłem. Było co prawda na allegro razem z radiatorem ale coś tam miało porozwiercane i kosztowało 110zł. Felgi nie mają "środka" ale to w niczym nie przeszkadza, zawsze można opony przykleić na nowe felgi. Czasem poobdzierany akumulator może być w lepszym stanie niż wyglądający na nowy, nie mówię, że w tym przypadku tak musi być ale może. Ja bym nie polegał na zdjęciach ale na opisie sprzedawcy a jeżeli jest niedokładny prosiłbym o ocenę stanu danego elementu. Fotki wcale nie muszą oddawać stanu faktycznego, mogę odpicować swojego M18 i wyglądał by idealnie a w rzeczywistości ma on już spore luzy i wcale bym się nie zdziwił gdyby pewnego razu zwrotnica wraz z kulką z zawieszenia wyskoczyła z wahacza, już się swobodnie przemiesza w wahaczu o jakiś 1mm.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 9:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Felgi kostkują 20zł, A upieranie sie na mocowanie silnika to bezsens.
Ma kupić takie M18 bo ma mocowanie alu. A wyobraź sobie ze go niema.
Ile byś za niego dał.

A ze sprzedawca gadałem i....... bez komentarza :)
Ja mowie jak jest za 300xł kupi naprawdę dobry model sprawdzony i pewny;]
Ja kupiłem za 350zł ale z reglem :) Pakiet nowy silnik tez. Buda w dobrym stanie.

Ja (podkreślam) szukał bym dalej :)

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 11, 2008 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Jaki regiel dostałeś? Jaki akumulator i silnik? Nie upieram się przy aluminiowym mocowaniu ale jest to rzecz, którą prędzej czy później większość posiadaczy m18 kupi/kupiła. Można się ograniczyć do dorobienia samej wkładki z metalu co rozwiąże problem pozrywanych gwintów ale nie poprawia to sztywności zamocowania silnika, który w plastikowym mocowaniu buja się na wszystkie strony i wystarczą źle ułożone kable a atak już nie schodzi się prawidłowo z odbiorem. Kolejną rzeczą, która wyróżnia ten model z allegro od zwykłego m18 są łożyska z gumowymi uszczelniaczami. Standardowe łożyska dostarczane z m18 średnio nadają się do jazdy po dworze, szybko się zacierają natomiast te z gumowymi uszczelniaczami używam już długi czas i nie wykazują oznak zużycia. Do czego ten model ma ci służyć? Jeżeli do jazdy po ulicy, parkingach itd. to zastanów się nad wersją m18t lub m18mt. M18 ma mały prześwit, jeżdżąc ze sporymi prędkościami drobne kamyczki mogą być zabójcze dla modelu gdyż po najechaniu na kamyk model wypada z toru jazdy i może gdzieś zaliczyć dzwona np. o krawężnik. Ostatnio w ten sposób uszkodziłem dolną płytę(konieczna była wymiana) jeździłem po ulicy ze sporymi prędkościami. (mamba 6800 + 12cell 13/42) przód modelu podbiło na drobnym kamyku po czym uderzył w krawężnik. Nie namawiam cię do kupna tego modelu, ponieważ nie znam jego stanu technicznego ale uważam, że powinieneś się zastanowić nad tą ofertą.

PS. Przemyśl do czego chcesz używać ten model.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 12, 2008 1:23 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 31, 2008 5:19 pm
Posty: 33
hym... to możecie polecic jakiś model który byłby solidny(alu) ,żeby nie miał luzów (taki których nieda się zrobić) i był dobry do tuningu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: M18
PostNapisane: Pn maja 12, 2008 1:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 7:28 pm
Posty: 1019
Lokalizacja: KKKK
Raks:

Każdy model jest dobry do tuningu w każdym kiedyś zrobisz luzy,uważam że godnym modelem Polecenia jest M18,innych modeli ci nie polece bo nie miałem

Uważam że za dużo alu to nie dobrze.

Mam M18 PRO,miałem zwykłe(na tej aukcji jest to moje m18 sprzedane temu Panu)Model ma praktycznie luzy tak małe że cieżko jest je zauważyc.
Akus 1 jest nowy(LRP 1400).

Alwonzinio:
Kupiłes model z badziewnym regulatorem Xray XMC-180(od Zabeerde kupiłes) który jest wart no praktycznie nic jak dasz HPI 180 45T to ci się spali.Miałem ten regiel i spalił mi sie.
Moje koła zostały tak wycięte żeby było mniejsze prawdopodobieństwo pęknięcia felg.Alu.Mocowanie jest bardzo przydatne(m.in odprowadza ciepło, i można założyć Silnik 300)
Są nowe łożyska jeszcze nie założone które w Proximie kosztują ok.50zł.
Modelem tym w Kobierzycach zająłem w ogólnej klasyfikacji 7/24 osoby miejsce.A w klasyfikacji Junior zająłem 4 miejsce.

Pozdrawiam
Kuba


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 12, 2008 2:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 11, 2006 4:16 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Model ma luzy praktycznie niezauważalne ,a akumulatory są w dobrej formie. Ogólnie model oceniam na stan dobry. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie 19robert64@gmail.com


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 1:34 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL