Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N cze 28, 2026 11:35 am

Teraz jest N cze 28, 2026 11:35 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
Hey
Dłuższy czas mnie niebyło;] Interesuje mnie model MICRO HPI RS4;]
Potrzebuje modelu do jazdy po domu moze czasem wypad na jakas hale;]
Modele sa chyba niedrogie. Chce sprzedac swój model TL-01 i kupic sobie modelik uzywany. Niestety widze ze mało jest ich uzywanych na sprzedaz na allegro.pl a jak sa to juz wyjechane;/. Moje pytania sa takie kto ma na sprzedaz ten model Chodzi mi o samo podwozie(Moze byc serwo, silnik, regeil i pakiet)Za podwozie dam maxx 200zl z przesyłka ale to w dobrym stanie najlepiej z serwem;] Wazne pytanie polega na tym aby ktos powiedział mi czy ten model jest dobry, czy sie nie psuje jakie mam wady. Moze polecacie inny model w podobnej cenie. Gdzie kupie cała elektronike do niego i czesci. Czy model jest opłacalny;] Poprostu wszystko co o nim wiecie. Prosze o szczegółowe odpowiedzi, opis;]
Jezeli ktos ma foty swoich modeli to wysyłajcie na adrianglaz@interia.pl.
Poprostu chce sie dowiedziec o tym modelu wszystko:]

Sorry za błedy;p
Dziekujeza Pomoc:] :wink:
Pozdrawaim.

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Daj sobie spokój z micro rs4 kup x-raya m18. Model dużo lepszy a używany znajdziesz w podobnej cenie. Ostatnio użytkownik sp33d proponował mi M18 Po lekkim tuningu (2 alu poloski, alu mocowanie silnika, mocowanie pakietu na rzep, 2 komplety opon, grafitowe mocowanie nadwozia, pare kompletow sprezyn, dodatkowo srubki, zebatki itd.). Za 200zł, lub 250 z silnikiem nosram XS. Zapytaj go bo pewnie jeszcze nie sprzedał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 21, 2006 10:42 am
Posty: 74
radze Ci omijać wielkim bokiem model hpi micro rs4

_________________
Narazie mam DICTATOR 3, 2xsilniki RS-380 SH(do nauki)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 6:33 pm
Posty: 188
Lokalizacja: Sandomierz
hmmm
Słuchaj załatw mi do niego e-mila albo gg;] Ja własnie słyszałem ze te M18 jest bardzo dobre;] Ale niestesty drogie;/

Ale skoro mówisz ze za 200zł byłby modelik to, to jest swietna propozycja jezeli dobrze mysle;]
Podaj mi swoje gg to pogadamy. Widze z masz ten model to mi o nim troche powiesz:]
Tak wiec prosze jescze o Opis Modely x Ray M18;] Czyli wszystoko o modelu;]


Dlaczego RS4 jest złe??

_________________
GG : 9901483
TL-01
DRIFT BMW 3 GT


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:55 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Piotrek RC napisał(a):
radze Ci omijać wielkim bokiem model hpi micro rs4


Czemu?

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 10:11 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
Mam modelik m-rs4 i jestem z niego zadowolony, a teraz pare informacji
i moj punkt widzenia jest taki: M18 ma lepsza konstrukcje ale tez drozsze
czesci, jezeli jest jakas okazja cenowa lub chcesz na zawody to polecam,
ale jak do zabawy to m-rs4 jest w sam raz - modelik i czesci sa tansze od
x-ray'a i ogolnie jest czesciej tuningowany - zobaczcie sobie na zagraniczne
fora, duzo wiecej jest posiadaczy hpi to musi o czyms swiadczyc...

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 10:34 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Evolter napisał(a):
Mam modelik m-rs4 i jestem z niego zadowolony, a teraz pare informacji
i moj punkt widzenia jest taki: M18 ma lepsza konstrukcje ale tez drozsze
czesci, jezeli jest jakas okazja cenowa lub chcesz na zawody to polecam,
ale jak do zabawy to m-rs4 jest w sam raz - modelik i czesci sa tansze od
x-ray'a i ogolnie jest czesciej tuningowany - zobaczcie sobie na zagraniczne
fora, duzo wiecej jest posiadaczy hpi to musi o czyms swiadczyc...


Właśnie micro rs4 jest często tuningowane a x-ray przeważnie tylko alu półosie i mocowanie silnika widać reszta jest w porządku a jak widać micro rs4 trzeba mocno ulepszać. To że np. W Ameryce jest więcej HPI to nie świadczy o tym, że X jest gorszy. Modele x-ray są mniej popularne w USA. Poza tym w M18 jest napęd na wałek który się nie zużywa tak jak pasek. co do ceny części x-raya to rzeczywiście mogło by być trochę taniej bo płacić za mocowanie silnika 117zł to trochę przesada podczas gdy do traxxasa aluminiowe mocowanie silnika spalinowego kosztuje 49,90zł
http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index. ... od_id=2125
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... cts_id=129


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 11:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
ja nie pisze ze m18 jest gorszy :/ pisze, ze "na polskie realia" m18 jest
lepszy na zawody, a m-rs4 do zabawy. Fakt, ze m-rs4 potrzebuje wiecej
tuningu niz x-ray, ale to juz bylo wiele razy walkowane, ze i tak na koncu
ceny wyjda porownywalne - i to wlasnie dlatego do zabawy lepiej kupic
tanszy i czesci tuningowe, ktore sie zniszcza lub te, ktore uwazamy za
potrzebne, a znowu po co kupowac cos co trzeba porzadnie wytuningowac
zeby moc jechac na zawody... prosze czytac ze zrozumieniem ;)

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 11:13 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Kopec napisał(a):
Evolter napisał(a):
Mam modelik m-rs4 i jestem z niego zadowolony, a teraz pare informacji
i moj punkt widzenia jest taki: M18 ma lepsza konstrukcje ale tez drozsze
czesci, jezeli jest jakas okazja cenowa lub chcesz na zawody to polecam,
ale jak do zabawy to m-rs4 jest w sam raz - modelik i czesci sa tansze od
x-ray'a i ogolnie jest czesciej tuningowany - zobaczcie sobie na zagraniczne
fora, duzo wiecej jest posiadaczy hpi to musi o czyms swiadczyc...


Właśnie micro rs4 jest często tuningowane a x-ray przeważnie tylko alu półosie i mocowanie silnika widać reszta jest w porządku a jak widać micro rs4 trzeba mocno ulepszać. To że np. W Ameryce jest więcej HPI to nie świadczy o tym, że X jest gorszy. Modele x-ray są mniej popularne w USA. Poza tym w M18 jest napęd na wałek który się nie zużywa tak jak pasek. co do ceny części x-raya to rzeczywiście mogło by być trochę taniej bo płacić za mocowanie silnika 117zł to trochę przesada podczas gdy do traxxasa aluminiowe mocowanie silnika spalinowego kosztuje 49,90zł
http://www.sklep.rcmodelsport.pl/index. ... od_id=2125
http://sklep.rcracing.pl/product_info.p ... cts_id=129


HPI w klasie std podobnież lepsze od x'ów...

Pasek może się i zużywał ale na pasku masz mniejsze obciążenia i modelu nie ściąga jak czasem dzieje sie z wałkowymi. Zresztą wałkowych też sie kielichy wyrabiają i piny, no ale mniejsze opory są

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 11:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 21, 2006 10:42 am
Posty: 74
miałem micro z mambą
na poczatku myśle bede nie wychylał dalej niż połowa draga(apa lotnicza)
gdy dałem na max model wypredził na prosetj model kyosho fazer tylko że mój był bardzo nie stabilny nawet czasami sie odrywał cały od ziemi
po kazdym wychyleniu drążka na max pasek zlatywał z zębatki i trzebabyło tylna cześc modelu rozkręcać i skręcać jeszcze raz

a w modelach z wałkiem takich przypadkow nie ma

radze Ci posłuchaj sie kolegów z forum
ja popełniłem taki blad nie słuchajac sie i straciłem troszke kasy :(

_________________
Narazie mam DICTATOR 3, 2xsilniki RS-380 SH(do nauki)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 11:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
Twoja wypowiedz jest troche chaotyczna :p a co do paska to trzeba pamietac,
ze trzeba go dobrze przygotowac na bezszczotkowca! To tak jakby do TT-01
z plastikowym walkiem wsadzic jakiegos potwora - czasami nie wystarczy
wymienic sam silnik...

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 11:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
Evolter napisał(a):
co do paska to trzeba pamietac,
ze trzeba go dobrze przygotowac na bezszczotkowca!

Co masz na myśli pisząc przygotować pasek??


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 10:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 10:45 pm
Posty: 451
Lokalizacja: Kraków
To zalezy od modelu, ale podstawa to odpowiednie naciagniecie paska,
dobranie odpowiednich zebatek i przelozen, gdzies tez wyczytalem, ze
mozna go czyms nasmarowac ale nie pamietam dokladnie o co chodzilo
z tym smarowaniem - jak dla mnie to dziwny pomysl ale ktos pisal, ze
dobrze sie to sprawdza (zalezy pewnie tez czym).

_________________
Na forum od 28-Lut-2004 (nowe konto :/)
RajdyMalopolska.pl - modelarstwo na skalę Małopolski ;)
RC-Modele & RcMatsu - polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 11:09 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
To jak naciągniesz pasek w micro rs4?? Nie ma tam żadnego napinacza chyba że byś dorobił


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 3:58 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Kopec napisał(a):
To jak naciągniesz pasek w micro rs4?? Nie ma tam żadnego napinacza chyba że byś dorobił


Sam sobie odpowiedziałeś.

Jeżeli cię stać na mambę to stać sie na chwile myślenia i kupienia za parę zł materiałów...

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N cze 28, 2026 11:35 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL