Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 2:00 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 2:00 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor
 Tytuł: Jaki model?
PostNapisane: N gru 25, 2005 5:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
Witajcie!

Powiedzcie mi jaki model spalinowy buugy wybrac... :( co byście polecili w miare taniego a dobrego.... aparature juz mam 2 kanałową serwa również prosze o pomoc....

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 6:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Zalezy co masz na mysli mowiac "tanie". Ok 1000zl masz ? jesli tak to moze jakiegos carsona? wiecej jak masz kasy to ofne bym polecal.

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 6:30 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Ja polecam Ofne LX comp albo mbx comp bo sa w miare tanie a b.dobre ja sam bede miał w styczni lx comp :D

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 6:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
jakies 1300 jestem w stanie dac a jakis konkretny model?

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 8:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Do zabawy czy na zawody? Teraz Defena ma świetne zestawy GS Racing. Model RTR z silnikiem i radiem FM za niewygórowaną cenę a model prosto z pudełka nadaje się już na zawody.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 8:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 7:36 pm
Posty: 2024
Lokalizacja: Przemyśl
moge ci sprzedac carsona stormrace za 300zł musisz miec apke i silnik(koszt ok 380)

Ogłoszenia na priva! Piotrek

_________________
POL - 1342


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 8:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
Model do zabawy na zawody sie nie wybieram :) ....

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 9:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt paź 21, 2005 12:42 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Kraków
Może jeszcze jakaś propozycja.... gdzie kupic modele ofny? tylko w polsce..

_________________
GS Storm evo - sprzedany


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Ofne możesz kupić na www.rojna.pl choć obecnie nie mam na składzie żadnego modelu ale napewno da sie zamówić
Piotr Michalski napisał(a):
Do zabawy czy na zawody? Teraz Defena ma świetne zestawy GS Racing. Model RTR z silnikiem i radiem FM za niewygórowaną cenę a model prosto z pudełka nadaje się już na zawody.

A odnośnie tego GS Racing to moż jakiś link i coś konkretniej na temat tego modelu bo zainteresowałeś mnie nim

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
Proszę bardzo
http://www.rcmag.com/reviews/categorie/ ... ormevo.htm

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
Ziemniac napisał(a):
Może jeszcze jakaś propozycja.... gdzie kupic modele ofny? tylko w polsce..

ofna bedzie w styczniu w Polsce i beda modele w przystepnych cenach ;)

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
To w takim razie pytanko co byście wybrali na moim miejscu GS Storm czy Ofne lx comp. Bo narazie chce Ofne bo w 100% wszystkie cześci do niej dostanie i nie bede miał z nią kłopotu "odpukać" a z tym GS to nie wiem na zdjęciach wygląda b.dobrze wykonana ale nie oriętuje sie w tej firmie i modelach tej że firmy. Wypowiedzcie sie na ten temat.

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 10:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 1:44 pm
Posty: 1437
Lokalizacja: Tychy
ofna bedzie napewno tańszaa gdy chcesz pojeździć po podwórku to bedzie lepszym wyborem bo ma wiekszy silnik, czyli wiecej mocy.

_________________
http://www.dizzypaint.pl - CUSTOM PAINTING

MALOWANIE KAROSERII AEROGRAFEM!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 8:59 pm
Posty: 2076
Lokalizacja: Jelcz Laskowice
michaln007 napisał(a):
To w takim razie pytanko co byście wybrali na moim miejscu GS Storm czy Ofne lx comp. Bo narazie chce Ofne bo w 100% wszystkie cześci do niej dostanie i nie bede mił z nią kłopotu "odpukać" a z tym GS to nie wiem na zdjęciach wygląda b.dobrze wykonana ale nie oriętuje sie w tej firmie i modelach tej że firmy. Wypowiedzcie sie na ten temat.


Nie bardzo wiem o czym piszesz o tych częściach. GS ma w kraju przedstawiciela i 100% części zamiennych. Na każdych zawodach będę mial części do obydwu modeli CL-1 i Storm Evo więc nie musisz robić żadnych zapasów. Co sie tyczy Ofny to nie slyszalem żeby ktoś oficjalnie zająl się sprzedażą tej marki, na zawodach to raczej zawodnicy wzajemnie sobie pomagali z częściami Ofny. Wybór zawsze należy do Ciebie.

_________________
Jelcz Mikrus
GG9531784


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 25, 2005 11:04 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 4:27 pm
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
Robert Lubina napisał(a):
ofna bedzie napewno tańszaa gdy chcesz pojeździć po podwórku to bedzie lepszym wyborem bo ma wiekszy silnik, czyli wiecej mocy.

No nie wiem ceny są porównywalne w granicach 300$ tyle ze na th jest pełno części do Ofny a do GS to coś "kuso" i jeszcze w styczniu w Polsce rusza przedstawiciel Ofny. Ale znowu GS da sie pojechac na zawody ale ja raczej nie bede jezdził przynajmniej na dzien dzisiejszy.Ale wyraźcie swoja opinie

_________________

GG: 4952332


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Teraz jest So cze 27, 2026 2:00 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL