A ok sorki. A wiec postaram Ci sie odpowiedziec,
1. No wiec nie ma czegos takiego jak w mechanicznym ze hamujesz i kola sie blokuja i od razu kreca do tylu. Najpierw jest takie zwolnienie ( nie hamowanie ze sie oponka zdziera ) i po 3sekundach jak dalej trzymamy dzwignie to jedzie do tylu. Czyli opoznienie ok 3sek.
2. Nie ma oddzielnego wylacznika. Tak jak napisales wylacznikiem jest wlaczenie lub wylaczenie pakietu

_________________
Gallery of my cars
Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.
The end.