Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 12:06 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 1:02 am
Posty: 175
Lokalizacja: Łódź
Witam
Zawsze byłem zwolennikiem regulatorów programowalnych ale ostatnio zainteresowałem się regulatorami LRP A.I. bo mają niezłe parametry i są w przystępnych cenach.(mniejsza o model bo to już każdy sobie wybiera pod siebie i pod silnik)
Mam konkretne pytanie odnośnie samego A.I. - jak to pięknie producent nazywa. Z racji że nie można go sobie zaprogramować chciałbym się dowiedzieć od posiadaczy jak zachowuje się podczas jazdy hamulec i wsteczny czyli, jakia jest siła działania wstecznego, jakie jest opóźnienie działania wstecznegi itd.
I drugie pytanie - on nie ma (chyba) osobnego wyłącznika czyli po prostu "wyłącznikiem" jest wpinanie pakietu?
Pozdrawiam

_________________
HPI Baja 5B SS Savage X SS
HB Cyclone TCX HPI Sprint
LRP S18 Brushless
Traxxas Rally

KDS 450SV CX250SE
Blade Nano CPX Xieda 9958
Yak54 Beast 3D UMX
GG: 5167078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 11:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
Czesc. Ja kupilem regielek A.I LRP. Wlasnie ten:
http://rojna.pl/index.php?d=produkt&id=779

Jest extra, maly, super chodzi, zadnych regulacji naprawde cacko. i mozna po wodzie jezdzic.
Przyszedl do mnie do domciu w ladnym pudeleczku, z 2 malymi arkuszami nalepek, fajna ulotka i jakimis ***** do silnika. POLECAM>

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 1:02 am
Posty: 175
Lokalizacja: Łódź
OK, to że mały, automatyczny to ja wiem, ale nie takie było moje pytanie.
Proszę o konkretną odpowiedź na konkretne pytanie.

_________________
HPI Baja 5B SS Savage X SS
HB Cyclone TCX HPI Sprint
LRP S18 Brushless
Traxxas Rally

KDS 450SV CX250SE
Blade Nano CPX Xieda 9958
Yak54 Beast 3D UMX
GG: 5167078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
A ok sorki. A wiec postaram Ci sie odpowiedziec,

1. No wiec nie ma czegos takiego jak w mechanicznym ze hamujesz i kola sie blokuja i od razu kreca do tylu. Najpierw jest takie zwolnienie ( nie hamowanie ze sie oponka zdziera ) i po 3sekundach jak dalej trzymamy dzwignie to jedzie do tylu. Czyli opoznienie ok 3sek.

2. Nie ma oddzielnego wylacznika. Tak jak napisales wylacznikiem jest wlaczenie lub wylaczenie pakietu ;)

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest So cze 27, 2026 12:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL