Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:25 pm

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:25 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł: Wybory Miss...
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 11:13 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Na słusznej stronie pojawił się plakat na ujawnioną co do miejsca,w ubiegłą sobotę imprezę sygnowaną przez LOK.
Okazuje się,że 18.01.. odbędzie się impreza kuriozum,robiąca kolejny raz wodę z mózgu zawodnikom...
LOK otwiera nowy rozdział w Modelarstwie Polskim...konkursy...
Po konkursach modeli kartonowych przyszedł czas na konkurs czegoś na kołach. Jak się okazuje LOK degraduje sportową rywalizację w ramach sportowych zawodów ,wybierając bardziej luźna,raczej rozrywkową formę. Świadczyć o tym może usunięcie z listy sędziów Głównego Sędziego RP, Matukina.
Być może wraz z rozwijającą się ideologią gender,na kolejnym konkursie oceniany będzie makijaż,konkursowiczów. A może jest to pierwszy krok do kolejnych konkursów rozgrywanych w formule korespondencyjnej... :lol: :lol:
Ale najprawdopodobniej wynika to z próby "wyrwania "kasy z Ministerstwa na cele konkursowe dla dzieci i młodzieży,a nie na sport jakim są wyścigi samochodów RC.
Ps. Pewna firma samochodowa musiała dać ,niezłą kasę za reklamę samochodu w której uczestniczy logo Ministerstwa. Może kolejny zegarek?

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Śr sty 15, 2014 12:49 pm przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 5:13 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Nawet na stronie : http://www.mazowszelok.pl/ pojawił się plakat o Konkursie. Nie ma tam żadnej mowy o jakichkolwiek eliminacjach i Mistrzostwach Polski.
To dowód na to że sytuacja jest niejasna,a LOK prowadzi politykę dezorientacji,która utrudnia konsolidację środowiska "samochodziarzy RC" w Polsce.
Myślę,że takie fakty nareszcie dadzą niektórym sceptykom do myślenia. Naprawdę możemy być samodzielni i zrzeszeni we własnej organizacji.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 5:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Zaremba Lesław napisał(a):
Nawet na stronie : http://www.mazowszelok.pl/ pojawił się plakat o Konkursie. Nie ma tam żadnej mowy o jakichkolwiek eliminacjach i Mistrzostwach Polski.
To dowód na to że sytuacja jest niejasna,a LOK prowadzi politykę dezorientacji,która utrudnia konsolidację środowiska "samochodziarzy RC" w Polsce.
Myślę,że takie fakty nareszcie dadzą niektórym sceptykom do myślenia. Naprawdę możemy być samodzielni i zrzeszeni we własnej organizacji.



Gdzie ta organizacja?
Chcę być członkiem!
m.a.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 5:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Abram wpisuje sie tuż po tobie do organizacji!

Moze beda w końcu jakieś ogólnopolskie Mistrzostwa:)

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 5:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 9:09 am
Posty: 411
Lokalizacja: Nysa
Łukasz Potępa napisał(a):
Abram wpisuje sie tuż po tobie do organizacji!

Moze beda w końcu jakieś ogólnopolskie Mistrzostwa:)


Mówisz i masz. :idea:
Wystarczy przyjechać. :D


http://www.rcauto.pl/modules.php?name=I ... kaz&id=237

_________________
http://www.pmmsrc.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 6:16 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
Po moim niedawnym wywnętrzanianiu się w temacie, że "ja chciałbym startowac i TU i TAM" oraz ze inni koledzy też... tylko daty się pokrywają... i tak dalej...
No i mam za swoje. Właśnie zawisł nad moją głową WIELKI kubeł zimnej, o przepraszam, nie zimnej tylko LODOWATEJ wody !!!
Nie dalej jak 14 grudnia brałem udział w "ELIMINACJI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI MODELI ZDALNIE STEROWANYCH ON-ROAD" (cytat z plakatu) w Koszycach Wielkich......... i było SUPER SUPER SUPER fajnie !!!
A tu nagle dziś czytam na LOKu, że 18 stycznia odbędzie się OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KOŁOWYCH ??? i za przeproszeniem "w d...ę jeża CO???" ani że RC, ani że ZDALNIE STEROWANE, ani że ON czy OFF-road, ani że to ELIMINACJA do MISTRZOSTW co mnie osobiście interesuje ???!!!
PLAKAT INFORMACYJNY TOTALNIE DO D...Y , ja po przeczytaniu go, tak naprawdę skleił bym model rajdówki 1/24 z Hellera i na konkurs bym brykał !!!
I tu po raz pierwszy, co do joty zgadzam się z Lesławem Z.
Postronni i przypadkowi ludzie czytający to ogłoszenie nawet nie DOMYŚLĄ się o czym ten KONKURS JEST!
OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELI KOŁOWYCH -pełna PLAKATOWA nazwa zawodów RC - według mnie, jeżeli chodzi o nazwę to ŻENADA ROKU i to już w styczniu - BRAWO - ciężko będzie przeskoczyc tak wysoko zawieszoną poprzeczkę - reszta organizatorów może nie dac rady!
ALE JA JADĘ NA 100%


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 7:49 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Ogólnopolskich mistrzostw nie ma. Nazwa to za mało. Mistrzostwa Polski cały czas w jednym miejscu? To chyba nie tak działa.

Co więcej federacji nie ma. A jak się raz nie udało, bo wszyscy podkładali kłody pod nogi, to czemu po doświadczeniach nie została założona jeszcze raz.

Do tematu się zgadzam nazwa bez sensu.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 15, 2014 9:02 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Panowie - temat wyczyszczony.

Ostrzegam wszystkich chcących "pojeździć" po sobie bez trzymanki - jak tylko zauważę takie posty posypią się bany bez ostrzeżenia.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 8:41 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Zaintrygowało mnie piękne zdjęcie samochodu Solberga na plakacie konkursu. Zadałem pytanie do LOK i do Ministerstwa Sportu jako organizatorów,czy są w jakiś sposób związani z firmą Subaru.
Otrzymałem już wczesnym rankiem merytoryczną odpowiedź.
Pan Ciećwierz napisał(a):
Witam. Firma Subaru nie jest związana z organizatorem jest to pokazane w formie poglądowej dla młodzieży z Konstancina – Jeziorny gdzie po raz pierwszy organizowane są zawody. Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz

Ten Mail dużo wyjaśnia. Potencjalni konkursowicze mają pogląd jakie kryteria będą brane pod uwagę. Jakżeż czytelna informacja,a ja...
Teraz czekam na odpowiedź z MSiT

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 9:53 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Kolejna korespondencja wyjaśnia jeszcze więcej...
P.Ciećwierz napisał(a):
Wyjaśniam. Nazwa Ogólnopolski Konkurs Modeli kołowych może nie jest najszczęśliwsza ale bardziej zrozumiała dla młodzieży z Konstancina jednocześnie podkreślam że są to Eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski ...

O k...wa co tam za młodzież mieszka w tym Konstancinie ? Jakaś niekumata.
Ps. wynika z tego,że wszyscy z poza Konstancina to dodatek... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 11:13 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
A tak w ogóle to dowodzi o dyletanctwie działaczy LOK. Samochód Solberga na plakacie zamiast cokolwiek tłumaczyć młodzieży z Konstancina-Jeziornej,raczej dezorientuje.
Samochód reprezentuje sport rajdowy, a więc bardziej pasował by na plakat WRC np. na małej Karowej.
Nasze wyścigi to odpowiednik wyścigów DTM. Modele reprezentują zupełnie inny wygląd. Młodzież z Konstancina może być rozczarowana jeśli nie zobaczy innych pojazdów np.stylizowanych na rajdówkę Kubicy. Mogą też być zawodnicy z Konstancina ,którzy w tej chwili siedzą i stylizują pojazdy na poglądowy wzór.
Ściema mająca na celu ukrycie faktycznych zawodów albo nieudolność.
Ps.Jedno cieszy,że zawodnicy z Warszawy będą mieli gdzie pojeździć...a co z licencjami?

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 4:59 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
No i jest sprostowanie na stronie LOKu.
Przy okazji zmiany nazwy, zmiana miejsca.
Teraz to ja wiem na co jadę, może nie jest tak pięknie jak poprzednio, ale czytelnie dla wszystkich.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 5:57 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz paź 01, 2009 12:10 pm
Posty: 490
Hala się zmieniła i warunki ścigania również i to znacząco. Dobrze jakby organizator poinformował jakiej wielkości jest hala, jakiej wielkości jest tor. Dla tych osób co nie byli na tej hali.

_________________
Grzegorz Ogonowski
Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 7:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Ha,ha ha...i tyle na podsumowanie.Coś Ministerstwu nie wyszły te zawody.Kompromitacja jak z dachem na Narodowym w mniejszej skali.
Ale dobrze,że jeszcze nie korespondencyjnie...
Na Fejsie trwa dyskusja co do wielkości Hali.Podobno 10x 25.
W Ścinawce tor ma wymiar 16x30 . :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 16, 2014 7:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 10:41 am
Posty: 1992
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Na Fejsie trwa dyskusja co do wielkości Hali.Podobno 10x 25.
W Ścinawce tor ma wymiar 16x30


Wow. Jak bym widział dzieciaka z osiedla co się chwali że ma większego lizaka.

Wypowiem się tak: Nie ważne jak, ważne że jest.

_________________
KS Wanda Sekcja Modelarska RC Kraków


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:25 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL