Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:07 am

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:07 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 9:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Maciek w swoim czasie deklarował chęć zmian modelarstwa w Polsce,ale poszedł na łatwiznę i teraz jest na usługach LOK. To co robi mógłby robić pod swoim statusem. Lok jest mu potrzebny jak kupa na bucie. Działanie LOK zamiast promować zniechęca ludzi do jazdy.Materacem nie byłem ,ale kilka lat wcześniej przy okazji organizowania zawodów w Kłodzku można powiedzieć,że wraz z kolegami byliśmy dymani. Ty tego nie pamiętasz,Wróblik tez.Dzisiaj lepiej mi się żyje ze ściśniętymi pośladkami...
Ps.widziałem zdjęcie toru.Ciekawe gdzie przewidziane miejsce na obsługę toru.Serwis będzie stał na torze.
To jest dobre miejsce na zawody lokalne,na treningi na spotkanie kumpli , a nie na Eliminację Mistrzostw Polski z Ministerstwem Sportu i Solbergiem na plakacie.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 9:49 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Łukasz, naprawdę myślisz że tor o wymiarach 30x12m nadaje się do rozegrania eliminacji mistrzostw polski?

Potem taki "mistrz" pojedzie na zagraniczne zawody i nie będzie wiedział gdzie jest jego model bo tor będzie 2x większy

Łukasz, po co było się napinać i robić na siłę wszystko? Trzeba było postawić twardogłowych przed ścianą i niech durnymi łbami biją w mur - może rozum przynajmniej w części wróci.

To co widziałem na zdjęciu było dobre 20 lat temu i jest niezgodne z przepisami które działacze LOK stworzyli. Ta eliminacja nie powinna się liczyć do żadnego rankingu. To powinno być jakieś GP warszawskiej dzielnicy a nie EMP.

To co LOK robi to żenada po całości tematu i brak szacunku dla zawodników.

Szkoda mi Was chłopaki bo pomimo szczerych chęci i swojej pracy zaliczacie wtopę na samym początku robiąc tor niezgodny z przepisami, który wyklucza zawody z cyklu eliminacji.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 10:01 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 10:24 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Wałbrzych
Kolega Jedlinski napisał że "Na to co mieliśmy do zrobienia w dwa dni jest dobrze..." - uważam że wcale NIE jest dobrze!
Przyglądam się w miarę uważnie temu co się dzieje wokoło tych zawodów i naprawdę to nie jest dobrze, jak rezygnuje się z już wcześniej ustalonego i (chyba) dobrze przygotowanego miejsca na rozegranie zawodów z takiego powodu, jak choroba sędziego; polecam:
http://www.konstancinjeziorna.pl/index. ... ws_id=1771
Przecież może go zastąpic inny uprawniony do wykonania takiego zadania sędzia i nie trzeba na szybko przenosic eliminacji w inne, nie przygotowane miejsce.
Raczej, z tego co wiem, nie ma czegoś takiego jak rejonizacjia, że każdy sędzia pracuje na swoim terenie ???
Problemy z odwołaniem wcześniejszej rezerwacji hotelu (nie wszystkie obiekty tak bezkonfliktowo chcą zrezygnowac z klienta), zrobienie 900km w obie strony i do tego niepewny standard zawodów, mocno zniechęcają!
W całości podpisuję się pod tym co napisał Marek Kusiakiewicz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 10:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Marek jeśli tor o wymiarach 30x12 to jeszcze jak cie mogę to są dodatkowe wymagania cyt.
2.14. Podest dla kierowców musi mieścić min 10 zawodników oraz spełniać następujące wymagania:
wysokość minimum 1,5 m,
minimalna długość podestu 10 m,
głębokość podestu minimum 1,25 m,
wejście na podest stałymi schodami o minimalnej szerokości 1,20 m,
zalecany jest parapet oraz zadaszenie (w przypadku torów otwartych),
odległość linii czoła podestu od najbliższej krawędzi toru musi wynosić od 2 do 4 m,
podest musi być usytuowany w miejscu zapewniającym taki sam widok toru każdemu kierowcy,
posiadać oznaczone (ponumerowane) miejsca dla zawodników.
Warszawa to jednak duże miasto skoro parapety w oknach spełniają te wymagania...
Bogdan Bielecki napisał(a):
Przyglądam się w miarę uważnie temu co się dzieje wokoło tych zawodów i naprawdę to nie jest dobrze, jak rezygnuje się z już wcześniej ustalonego i (chyba) dobrze przygotowanego miejsca na rozegranie zawodów z takiego powodu, jak choroba sędziego; polecam:
http://www.konstancinjeziorna.pl/index. ... ws_id=1771

Pewnie to choroba filipińska,bo gdyby to było coś poważnego ,zawody przenieśli by do jakieś placówki medycznej...Np rajd pomiędzy kaczką i basenem pełnym... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 10:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2007 12:39 pm
Posty: 386
Lokalizacja: 100lica
Nie mowię, ze nie macie racji. Każda porażka daje szanse poprawy dla mnie te zawody generalnie mogą sie nazywać mistrz Wróbla i Jodły. Ważne żeby chłopaki pojezdzili. Na tyle co możemy im to udostępniliśmy. Tor napewno nie spełnia norm. Zrobiliśmy co w naszej mocy. Osrać rangę ważna zabawa. A My przetestujemy jak z lokalnymi zawodami i w przyszłym roku będziemy nasze robić. Niestety w Warszawie pozyskać salę to naprawdę spory cud. Nie znam sprawy od strony loku. Ja jak juz pisałem wraz z Teamem robimy co możemy. I dlatego zamieściliśmy zdjęcia. Żeby każdy wiedział czy chce czy nie chce przyjeżdżać. Proponuje zamknąć temat bo on nic juz nie zmieni. Każdy co miał do napisania napisał.

_________________
R/C WRÓBLIK PROPABLY BEST TEAM IN THE WORLD.
MUGEN SEIKI MBX7 POWERED SH ENGINES.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sty 17, 2014 11:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Nie takiego tematu nie można zamykać póki są tacy jak np.......Dobrze,że jestem gruboskórny i na jego inwektywy nie reaguję.Ale gdzie on jest teraz?
Reasumując nikt nie neguje zaangażowania i dobrej woli ludzi.Każda idea i możliwość jest wspaniała. My taż swoje początki mamy ,pomijając Kłodzko,na maleńkiej salce w Ludwikowicach.Silna wola i determinacja przekształciły się w na mierzalne efekty.
Chodzi o to,żeby olać LOK i wziąć sprawy w swoje ręce. Czy macie Klub bo to jest podstawa.
Porażki się zdarzają ale po co dobrowolnie "chlastać" sobie przedramiona.
LOK mami,oszukuje i stwarza pozory wykorzystując naiwność ludzi.Utrudnia konsolidację środowiska.
Takie tematy mają tworzyć świadomość. Jeśli macie chęci działać ,zapraszamy do Nowej Rudy .Zapraszamy zwłaszcza te "ostoje" LOK,takie jak TKMS , Mikrus ,Felga i jnne. Pogadamy ,może coś wreszcie z tego wyjdzie.
Jestem zdania,że można usiąść i pogadać nawet używając ciężkich słów jak partnerzy, nie sięgać ciągle pod natryskiem LOK-owskiego bełkotu po mydełko ...
Ps.Żeby było śmieszniej plakat ze strony LOK zdjęto.Wg. ich strony w sobotę nic się nie dzieje...Maciek Wróblik pewnie zrobi zawody, a kaska za Konkurs pójdzie przy następnej okazji.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 18, 2014 8:03 am 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Łukasz Potępa, ma rzeczy ważniejsze (np. sesję), niż dyskutowanie ze .....

Jeżeli chodzi o TKMS, to nie podjął głosu przy zakładaniu federacji. Także ani za jednym ani za drugim się nie opowiedział. A że "Wielkiej" federacji nie ma, to nie ma organizacji alternatywnej do LOK'u. Zapewniam, że jak federacja będzie przejrzyście zorganizowany statut i wszystko będzie legalne, na pewno isę do niej dołączy.

PS: Nie było gdzieś wspomniane, od samego autora Zaremby Lesława, że to koniec pisania na forum? Widzę że komuś ciężko dotrzymać słowa:)

EDIT: Nagle odniesienie do mojego Imienia i Nazwiska zniknęło?

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So sty 18, 2014 9:12 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
...
Jeżeli chodzi o TKMS, to nie podjął głosu przy zakładaniu federacji. Także ani za jednym ani za drugim się nie opowiedział. A że "Wielkiej" federacji nie ma, to nie ma organizacji alternatywnej do LOK'u. Zapewniam, że jak federacja będzie przejrzyście zorganizowany statut i wszystko będzie legalne, na pewno isę do niej dołączy...

No właśnie jak będzie... Organizacje musimy założyć my sami, a nie podłączać się do gotowego jak kupa do okrętu... Jak sobie pościelemy tak się wyśpimy...

Łukasz Potępa napisał(a):
EDIT: Nagle odniesienie do mojego Imienia i Nazwiska zniknęło?

Admin lub moderatorzy uznali,że to nazwisko przyschło to lepiej nie ruszać i wycieli...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 19, 2014 7:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Tym razem podam linka do wyścigu z Eliminacji Mistrzostw Polski organizowanych m.innymi przez Ministerstwo Sportu ,bez komentarza ,chociaż...
http://www.youtube.com/watch?v=G77knq8quOc
ps.szkoda ,że Unia zabiera nam wędzone kiełbasy,ogórki kiszone,bełty , a nie dogląda takich imprez w Stolicy.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn sty 20, 2014 7:27 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Jedno co udało nam się osiągnąć to to,że lokowcy potrafią zrobić kopy-wklej i wyniki po zawodach pojawiają się szybko.Już są. :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 22, 2014 3:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Witam
LOK jest instytucją która niewiele wniesie do obecnej sytuacji ,więc szkoda bić piane na temat tej instytucji i dalej wdawać się w spory
Wielu już próbowało ułożyć się z nimi i nikt na tym dobrze nie wyszedł , co najbardziej mnie dziwi ,że za LOKiem stoją osoby które kiedyś były przez nich wydymane i to na żywca uff.Przeczytałem tekst ,że z powodu choroby sędziego zawody mogą się nie odbyć i to powaliło mne na glebe.Zadałem sobie pytanie,gdzie są osoby z uprawnieniami sędziowskimi i instruktorskimi jeżeli chodzi o modelarstwo
dałem wszystkich modelarzy do jednego wora ,bo o ile się orientuje była brana z ministerstwa i to niezła kasa na szkolenie kadr instruktorsko sędziowskich.Zawody przez lata były sędziowane przez grupe WYBRAŃCÓW ,którym każdy mógł skoczyć i nadmuchać ,jak coś się nie podobało to można było zameldować koniowi przez lejek ,on ma wielki łeb i miękie serce to każdego wysłuchał.W kartotekach LOKu jest wielu sędziów lecz funkcjonują jak większość katolików wierzący lecz nie praktykujący.Jeżeli jest taka sytuacja że sędzia zachoruje to natychmiast powinien być powołany drugi ,ale panowie etatowi pracownicy Loku mieli i mają to wszystko w serdecznym poważaniu.

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr sty 22, 2014 4:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Choroba sędziego to strategiczny kamuflaż, tak jak odzież moro tak bliska LOK-owi... :lol: :lol: Tylko,że okazało się,że w portkach na d.... jest dziura, bo w innej wersji to przyczyną była awaria...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 23, 2014 10:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Dokładnie Lesław jak napisałeś :wink:

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 11, 2014 5:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Jeśli ktoś ma zapisany plik z plakatem w wersji Konkursu modeli,chętnie pohandluję. Proszę o kontakt na PM.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 17, 2014 5:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 19, 2006 9:34 pm
Posty: 1322
Lokalizacja: Ze świata czterech stron
http://www.konstancinjeziorna.pl/data/i ... %82owe.jpg


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:07 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL