Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:49 pm

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz sie 29, 2013 8:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt sty 11, 2013 12:09 pm
Posty: 109
Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy są prowadzone jakieś rozmowy celem ujednolicenia klas i przepisów. Czytam informację o Otwartych Mistrzostwach Polskiej Federacji Modelarstwa Kołowego i porównuję klasy do PMMS - oprócz klasy modi to niewiele do siebie pasuje. Moje pytanie może absurdalne ale dla mnie ważne.

_________________
Wicher Krzysztof
Proxima Race Team
ARC-R10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sie 29, 2013 9:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Panie Krzysztofie to są uroki okresu przejściowego.Nie mając klarownej sytuacji w kwestii Federacji ,każdy może ogłaszać Mistrzostwa Polski i ustalać klasy.
Miejmy nadzieję,że dzisiejszy bałagan możemy przyrównać do mitologicznego stwierdzenia,że "najpierw był chaos..."
Nawet w Nowej Rudzie nie udało ustrzec się wpadek,ale mam nadzieję,że będzie to kierunek jaki obierze modelarstwo kołowe.Po resecie będzie można zacząć "grę" od nowa.
Bardzo istotna jest determinacja zawodników i organizatorów. Zawodnicy powinni startować tam gdzie im się podoba i gdzie odczuwają najwięcej satysfakcji.
Tak samo w kwestii organizatorów, LOK nie ma prawa ustalania kto może startować,a kto nie (licencje) Nie ma prawa wysyłania donosów na organizatorów.
Po liście LOK do naszego Marszałka ,powinniśmy się poddać,ale my to przekuliśmy w jeszcze większą siłę i chęci.
Póki co serdecznie zapraszamy do Wrocławia,na nową wykładzinę,na zawody gdzie ma Pan przetarte szlaki w kwestii przepisów,a i gdzie zostanie rozlosowana nagroda o wartości 500-600 zł oraz rozdane statuetki dla zwycięzców.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 12:36 pm 
Offline

Dołączył(a): N lis 18, 2012 10:00 pm
Posty: 207
Wicher Krzysztof napisał(a):
Czytam informację o Otwartych Mistrzostwach Polskiej Federacji Modelarstwa Kołowego i porównuję klasy do PMMS

A mnie zastanawia jak to jest z tą federacją bo w internecie niema nigdzie ani słowa o tym?
To ona w końcu istnieje czy nie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 2:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Federacja istnieje w teorii i w sądzie. Za sprawą niektórych osób ,trudno teraz wyciągać wnioski,został zakwestionowany skład grupy inicjacyjnej. Po prostu zgłosili się ludzie ,którzy nie mieli uprawnień do deklarowania chęci założenia Federacji. Moja mania prześladowcza i dalszy rozwój sytuacji może sugerować,że niektórzy byli na spotkaniu tylko po to żeby węszyć i zaszkodzić.
W tej chwili jesteśmy my,mam nadzieję ,że Poznań też wybierze drogę normalności no i niedawno "oświecona " grupa z Łodzi stanowią trzy kluby na bazie ,których możemy podjąć kolejną próbę "federyzowania" się. Może Poznań w październiku w czasie EOS .

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 3:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Zaremba Lesław napisał(a):
Federacja istnieje w teorii i w sądzie. Za sprawą niektórych osób ,trudno teraz wyciągać wnioski,został zakwestionowany skład grupy inicjacyjnej. Po prostu zgłosili się ludzie ,którzy nie mieli uprawnień do deklarowania chęci założenia Federacji. Moja mania prześladowcza i dalszy rozwój sytuacji może sugerować,że niektórzy byli na spotkaniu tylko po to żeby węszyć i zaszkodzić.
W tej chwili jesteśmy my,mam nadzieję ,że Poznań też wybierze drogę normalności no i niedawno "oświecona " grupa z Łodzi stanowią trzy kluby na bazie ,których możemy podjąć kolejną próbę "federyzowania" się. Może Poznań w październiku w czasie EOS .


Czyli tak naprawdę nie istnieje w sądzie, skoro został zakwestionowany skład? Bo to jest duża różnica. Kiedy i gdzie będzie można oficjalnie o federacji poczytać?

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt sie 30, 2013 5:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Łukasz Potępa napisał(a):
...

Czyli tak naprawdę nie istnieje w sądzie, skoro został zakwestionowany skład? Bo to jest duża różnica. Kiedy i gdzie będzie można oficjalnie o federacji poczytać?

Gdyby TKMS uczestniczył w zakładaniu Federacji,miałby informacje z pierwszej ręki,a tak to musi uzbroić się w cierpliwość lub czytać kłamstwa na słusznej stronie. W październiku TKMS będzie miał szansę wejścia na drogę europejskiej demokracji...ale trzeba być nowoczesnym.
Przypominam,że temat dotyczy przepisów.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL