Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:44 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:44 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 6:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Witam!
Na zakończonych już zawodach w NR, zasłyszałem zupełnie przypadkowo od pewnych osób, iż ponoć jestem TW LOK nie znam niestety swojego pseudonimu operacyjnego :D :D :D Jeśli ktoś zna to proszę podać bo z chęcią się pośmieję. :shock:

Chciałbym niniejszym zdementować wszelkie plotki i podejrzenia jakobym współpracował z "leśnymi dziadkami". Nie nic z tych rzeczy. Nie jestem szpiegiem na zawodach w Ścinawce i nie byłem nim na OMP w Nowej Rudzie. Obiło mi się również o uszy, że "ten Rzepczyk to Matukinowi wszystko potem donosi."
Odcinam się od takich pomówień, mam sumienie czyste a ostatnią licencję miałem wykupioną w roku chyba 2011 w sekcji modeli NS. Nic nigdy nie dostałem i nie dałem LOKowi (no może poza tym, że pochwalili się niby-organizacją EMP w 2011).
Panowie, jedyną prawdziwą rzeczą, jest fakt mojej współpracy z Panem Jankiem Matukinem. I nie, nie donoszę, co tam w Ścinawce. Wręcz przeciwnie, rozmawiamy o modelarstwie głównie od strony technicznej, nie organizacyjnej czy politycznej. Pan Jan jest członkiem naszego klubu, regularnie płaci składki i gdy trzeba pomaga klubowi. Znam Pana Janka, od czasów kiedy raczkowałem w pieluchach. Znał się on doskonale z moim ojcem oraz dziadkiem (również modelarzami). Nie robiłem nigdy nikomu wyrzutów, że jest krytykowany za sędziowanie itp. Po prostu zostawiam to bez komentarza, gdyż nie uważam się za osobę uprawnioną do wyrażania opinii w takich tematach. To Pan Janek przyciągnął mnie ze ścieżki modelarstwa pływającego na kołowe i za to jestem mu wdzięczny. I w sposób czysto modelarski nadal będę z nim współpracować, czy to się komuś podoba czy nie.

W związku z powyższym, nie będę podejmował żadnych kroków prawnych ani dowodził swoich racji z osobą która rzuciła takie pomówienie. Jestem modelarzem i bawię się na zawodach w modele a nie w polityczne potyczki. Czuje się czysty i jeśli ktokolwiek jest "kretem" to nie jestem nim na pewno ja, no chyba że mam jakieś rozdwojenie jaźni :D :D

Chciałbym jednocześnie dodać, iż słowa które usłyszałem w sobotę, szczerze mną wstrząsnęły i zasmuciły, tym bardziej iż zawsze podobało mi się na zawodach w Ścinawce i okolicach, ze względu na przyjazną atmosferę. Jeśli komukolwiek zrobiłem jakąś krzywdę, to przepraszam. Jednocześnie informuję iż będę nadal jeździł na takie zawody na jakie będzie mi wygodnie jeździć. 8) 8) 8)

Pozdrawiam!

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 8:11 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Roland To teraz mnie zaskoczyłeś. Tak jak pisałem w zaproszeniu zawody w Nowej Rudzie miały być z dala od polityki. Nawet ja starałem się nie dyskutować na te tematy. Donos LOK na czas zawodów wisiał,(oczywiście w przenośni) w WC na haczyku.
Czy ten ktoś powiedział Ci to w oczy? Ciekawe kto to.? Chętnie z Twojego PM dowiedział bym się o kogo chodzi.
Poza tym jeśli donosisz wszystko w samych superlatywach do JM to jesteśmy jak najbardziej za. :lol: :lol: No chyba ,że w wyniku tych pozytywnych doniesień P.Janek uzbroi Cię kiedyś w bombę i będziesz chciał coś wysadzić.
Poza tym myślałem,że to ja mam monopol na obrażanie ,pomówienia ,oskarżenia i t.p. w kwestiach związanych z LOK. Jestem zazdrosny. :lol:
:lol: :lol:
Ps.a tak poważnie to mam nadzieję,że nie był to nikt z organizatorów Ścinawki. Może to po prostu prowokacja. Zawsze uważamy Was za partnerów którym należy się szacunek.Zwłaszcza po tym jak byłem u Was prowadzić zawody. A Pan Janek... każdy Klub powinien mieć maskotkę. :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 8:50 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Ze względu na szacunek do starszych ode mnie i ponoć mądrzejszych nie będę tego wywlekać i pozwolę tej osobie zachować anonimowość, no chyba, że sama dołączy do dyskusji. Usłyszałem to przypadkiem. Po prostu chciałem się pożalić i uciąć raz na zawsze plotki o mnie.

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 9:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Roland nie ma nic gorszego jak takie zasianie fermentu i pozostawienie bez wyjaśnienia.Teraz zaczną się domysły.Ponieważ my jako organizatorzy Ścinawki jesteśmy w opozycji do LOK to podejrzenia spadną na nas. Teraz to jest dopiero pole dla plotek.
Ja myślę i to stosuję ,że jeśli ktoś coś powiedział to nie powinien się tego wstydzić. Chociaż napisz na PM czy to był ktoś należący do ścisłego grona Ścinawkowiczów ,inaczej uznam,że ktoś robi nam koło pióra.
Ps.Roland masz szacunek do tych co Cię pomawiają? Dziwne to.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 10:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Nie przejmować się panem Jankiem po za tym to są imprezy otwarte więc każdy może wejść fotografowac, filmować itp to po co komuś szpieg
nie przejmuj się Kolego .Pan Janek sam na nie przyjezdzał i startował olej durne gadanie a znajomosc z JM nie ma z tym nic wspólnego
nie taki Jasiek straszny jak go malują.

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 26, 2013 11:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 9:09 am
Posty: 411
Lokalizacja: Nysa
roland.rzepczyk napisał(a):
Ze względu na szacunek do starszych ode mnie i ponoć mądrzejszych nie będę tego wywlekać i pozwolę tej osobie zachować anonimowość, no chyba, że sama dołączy do dyskusji. Usłyszałem to przypadkiem. Po prostu chciałem się pożalić i uciąć raz na zawsze plotki o mnie.


Coś tam mi błyska w głowie że takie miejsce miało w NR ,lecz z tego co mi się wydaje to było bardziej żartem ktoś przechodząc chyba tak zagadał.
Ronald ja bym się takimi malutkimi rzeczami nie przejmował. Kto Cię zna wie że jesteś spoko a kto myśli inaczej to widocznie jeszcze nie zdążył poznać.
Na treningu w Zawadzkim byłem było super rozmawialiśmy o różnych rzeczach ale żeby ktoś kogoś obmawiał czy donosił .
Bez sensu .
Pozdrawiam.

Lesław moim zdaniem to był tylko i wyłącznie pewnie głupi żart. (nie myślcie że to ja :D )

_________________
http://www.pmmsrc.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 12:52 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 14, 2009 6:45 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Opole
Roland nie łam się. Też kiedyś byłem kojarzony z tego typu praktykami. :lol:
W końcu jestem z jednego miasta z Panem Janem.

Wydaje mi się , że była to bardziej wymuszona prowokacja :).

Cele ? Nie będę się publicznie rozpisywał. Kiedyś się spotkamy to Ci opowiem parę rzeczy.

_________________
FORTAsport - Team Yokomo Polska


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 12:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Szacunek mam do starszych od siebie, taki wychowawcze zboczenie;] Jak ta osoba będzie miała na tyle jaj, to sama się odezwie, przyzna i przeprosi, jeśli nie to jest zwyczajnym tchórzem, a ja z tą osobą nie chce mieć nic więcej już wspólnego, zwyczajnie jej będę unikał.
Nie był to nikt z ścisłego grona Ścinawkowiczów. Zresztą, gdyby tak było, to te słowa musiałbym już wcześniej usłyszeć.
Jeśli to był żart to naprawdę głupi, jeśli prowokacja, to nieudana.
Ja naprawdę świetnie się bawię na zawodach w Ścinawce, na LOKowskich też nigdy nie miałem co narzekać, gdyby nie to, że mi na nie daleko.
Dziękuję, za słowa wsparcia, a jak ktoś ma pomysł na pseudonim operacyjny, z chęcią go usłyszę, będę się takim pseudonimem zapisywać na zawody. 8) 8) 8)

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 5:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Roland forma w jakiej poinformowałeś jest taka jak powiedział mi jeden z kolegów.
Obrzuciłeś "kupą" uczciwych za cenę ochrony winnego. To dopiero ferment.
No cóż nie każdy ma taką odwagę jak ja walić prosto w oczy.
Ps.Tomek pozdrów P.Janka... :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 6:04 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Nie obrzucam kupą nikogo, moim celem było jedynie wyjaśnienie plotek które do mnie doszły, jeśli kogokolwiek miałbym kupą obrzucać, to na pewno nie będzie to ścinawkowa ekipa :)
Nie stoję w opozycji do nikogo i nie chce mieć wrogów, zwyczajnie zachowuję neutralność, ale nie będę chłopcem do bicia i wyzywania od szpiegów.
Jeżdżę do Ścinawki nie żeby szpiegować a dobrze się bawić. Bo atmosfera tam jest niepowtarzalna a daleko też nie mam i zawsze jadąc na zawody wiem, że mogę się spodziewać zawodów na poziomie. Naprawdę zwisa mi, że mnie ktoś obraził, bo zdarzało mi się to już nie raz nawet ze strony "przenajświętszego" LOK'u. Jednak jadąc na zawody, nie chce być traktowany jak szpieg i tylko dlatego założyłem ten temat, bo jak tytuł też ma: "DEMENTUJĄC PLOTKI..." Więc niniejszym je dementuje, by nikt nie myślał, że jestem ten zły.

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 6:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
:(

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Śr mar 27, 2013 6:12 pm przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 6:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Roland nie zrozumiałeś co napisałem.Przysłowiowa "kupa" to podejrzenia jakie powoduje sytuacja nie klarowna.Podejrzani wszyscy ,a ochroniony winny. :D :D
Powstała swoista odpowiedzialność zbiorowa.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 6:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 1:02 pm
Posty: 182
Lokalizacja: Zawadzkie
Wiem o co Panu chodziło, ja nie mam zamiaru nikogo kryć, ale dla mnie ważniejsze jest wyjaśnienie podejrzeń niż lincz na osobie która mówi takie rzeczy. :D :D

_________________
Roland Rzepczyk - Klub Modelarski Zawadzkie


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 28, 2013 8:52 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Generalnie myślę,że ktoś zażartował. Czy to nie był czasem ktoś z Twojej klasy? Może chciał w ten sposób zyskać ze dwa miejsca na torze .
Ja też jestem TW LOK bo wysłałem zaproszenia do LOK-owskich działaczy z wierchuszki,tym samym dałem im cynk o tej "nielegalnej" imprezie opisanej w donosie . :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:44 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL