Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:05 pm

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:05 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
 Tytuł: Federacja
PostNapisane: Wt paź 30, 2012 2:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Można gdzieś znaleść 'oficjalne" komunikaty, informacje?

Co, kto z kim, itp?

Tak pytam, nie chce mi się szukać.

Moim zdaniem, jak grono śląskie i warszawskie pracuje nad wspólnym nowym dziełem, to warto gdzieś ładnie to w formie jakiejś informacji sprzedać.


Wiem, marudzę.

m.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Wt paź 30, 2012 6:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Może jakaś oficjalna strona internetowa :-) nie ze złośliwie, tylko fajnie by było :-)

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Wt paź 30, 2012 7:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Ja bym się zapisał, zapłacił składkę członkowską która by poszła na jakiś szczytny cel itp ;)

Wiem, marudze.

m.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Śr paź 31, 2012 9:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 8:17 pm
Posty: 413
Lokalizacja: Łódź
też był bym za
pozdrawiam

_________________
RC-BAZARKA - ŁÓDŹ
Jacek Pietrzak
GG 8437556


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 3:37 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Abramowicz napisał(a):
Ja bym się zapisał, zapłacił składkę członkowską która by poszła na jakiś szczytny cel itp ;)
Wiem, marudze.
m.

Panowie Michał I, Michał II i Jacek ,do jakich Klubów należycie,bo może pośrednio należycie do Federacji.Federacja w przeciwieństwie do LOK nie doi kasy od indywidualnych osób. Federacja zrzesza Kluby nie "Kowalskich".
Kasy na razie mamy "w ciul" co zresztą widać po kondycji zawodów w Ścinawce i Mistrzostw Mazowsza. Mamy nadwyżkę nawet i zastanawiamy się gdzie skierować.Czy do Łodzi czy do Tarnowa.Czekamy na przysłanie oferty programowej...na adres V-ce Prezesa.
Ps.A może ktoś ma zapotrzebowanie na AMB RC?

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 5:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Chodziło o to gdzie można poszukać oficjalnych informacji na temat nowej organizacji i jej działań. To ze ma dużo kasy to chwała ale nie takie było pytanie. Ja nie szukam przynależności do jakiegoś klubu ale chętnie bym sie dowiedzial jakie mam do wyboru :-) no ale widzę ze nic sie nie zmieniło. Jest tylko jeden szef tej federacji i nie jest to prezes:-)

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 5:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Michał Karpiński napisał(a):
... Ja nie szukam przynależności do jakiegoś klubu ale chętnie bym sie dowiedzial jakie mam do wyboru :-) ...

Do wyboru masz wszystkie jakie należą do Federacji... Nie trzeba wybierać tych zgodnych z zameldowaniem. Ale skoro nie szukasz...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 6:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Ja nie ale pewnie sa osoby ktore szukają i wypada im przekazać konkretną odpowiedz. Czy tylko ta fedderacja wie jakie sa w niej kluby i tylko te kluby wiedzą w jakiej są federacji ?:-) takie skromne pytanie.
Ale spoko nie liczę na konkretną odpowiedź.
Ps
ja mam Ciotkę która zrobi taka stronę internetowa :-)

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 6:20 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
LOK ma stronę,TKMS z T.Bernadym ma stronę,HPI ma stronę,Sekcja SMS ma stronę ale i tak najchętniej wszyscy korzystają z RCAUTO.pl.
Nawet Ty wieści szukasz na tej stronie,a nie na martwej -słusznej.
Jak Federacja będzie odczuwała potrzebę zaistnienia ,też z niej skorzysta...,a ciotka ? Idzie zima może niech zacznie dziergać szalik...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 6:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Michał Karpiński napisał(a):
...Ps. ja mam Ciotkę która zrobi taka stronę internetowa :-)


Widzisz Michał jak fajnie, jeszcze rok temu robiłeś wyliczankę jakie to pieniądze są potrzebne, aby Fedracja powstała i działała, a dziś sam podsuwasz "ciotkę" do zrobienia strony internetowej. Paranoja jakaś, albo poszedłeś po rozum do głowy. Jak zajdzie potrzeba sięgnąc po "ciocię' to sie zgłosimy :)

Nie wiem czy intersuje Cię jeszcze ściganie się, bo widziałem, że sprzęt wyprzedajesz, ale jeżeli byś sie interesował to najlepiej poszukaj takich możliwości gdzieś w Twojej okolicy, troche inicjatyw się urodziło, być może przespałeś ten fakt...albo ktoś zapomniał Cię zapytać :), a poza tym, to wróć do kilku tematów opisujących zadania i działania Federacji i poczytaj je ze zrozumieniem. Tytułem naprowadzenia napiszę Ci tylko, że dla TEJ Federacji ważne jest działanie regionalne i rozwój loklanych inicjatyw, im więcej tym lepiej. Do tego nie potrzeba chyba jakiejś ogólnopolskiej strony i trącącej lokiem "lanserki". To już było i się nie powtórzy. Jak Ci się nie podoba, to zawsze masz dogorywających przyjaciół zielonych ludzików - oni mają stronę OGÓLNOPOLSKĄ :) :) :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 8:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Adam, ciotka zrezygnowała po Twojej odpowiedzi :lol:

A tak poważnie, jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedz, organizacji ogólnopolskiej która zrzesza kluby z całej Polski nie jest potrzebna żadna oficjalna strona internetowa.
Widzisz, ja i wile osób z którymi spotkałem się na zawodach mówi zupełnie co innego, może warto ich posłuchać. Zresztą nie tylko ja pisałem w tym temacie.
Moim zdaniem taka strona powinna powstać aby można było przeczytać oficjalne komunikaty, które mogą dotyczyć wszelakich spraw. Nie jest to moim zdaniem, jak to napisałeś lansowanie, tylko informowanie. Widzisz szukanie gdzieś na forum informacji o nowej federacji między setkami postów na jej temat jest chyba sam przyznasz mało-komfortowe, zresztą większość jest już stara.
Adam ja uważam iż w dzisiejszych czasach informacja jest najważniejsza jeśli chodzi o działanie jakiekolwiek organizacji czy firmy itd. a tutaj nie ma tej informacji. Federacja gdzieś tak sobie działa, coś tam robi, ale tak naprawdę nigdzie oficjalnie tego nie widać, możne należy to zmienić? a może tak jest dobrze? nie wiem tylko podsuwam pomysł ale widzę że jest opór wiec daje sobie spokój ;-)

Ps
co do sprzętu, bez obaw tylko zmieniam, jak zdrowie dopisze to wystartuje w następnym sezonie.
co do inicjatyw w naszym obrębie, wbrew pozorom jestem informowany chłopaki dają z siebie wszystko, mam nadzieje i trzymam kciuki ze starczy im sił na kolejne lata...

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 8:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Michał Karpiński napisał(a):
Adam, ciotka zrezygnowała po Twojej odpowiedzi :lol:

A tak poważnie, jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedz, organizacji ogólnopolskiej która zrzesza kluby z całej Polski nie jest potrzebna żadna oficjalna strona internetowa.
Widzisz, ja i wiele osób z którymi spotkałem się na zawodach mówi zupełnie co innego, może warto ich posłuchać. Zresztą nie tylko ja pisałem w tym temacie.
Moim zdaniem taka strona powinna powstać aby można było przeczytać oficjalne komunikaty, które mogą dotyczyć wszelakich spraw. Nie jest to moim zdaniem, jak to napisałeś lansowanie, tylko informowanie. Widzisz szukanie gdzieś na forum informacji o nowej federacji między setkami postów na jej temat jest chyba sam przyznasz mało-komfortowe, zresztą większość jest już stara.
Adam ja uważam iż w dzisiejszych czasach informacja jest najważniejsza jeśli chodzi o działanie jakiekolwiek organizacji czy firmy itd. a tutaj nie ma tej informacji. Federacja gdzieś tak sobie działa, coś tam robi, ale tak naprawdę nigdzie oficjalnie tego nie widać, możne należy to zmienić? a może tak jest dobrze? nie wiem tylko podsuwam pomysł ale widzę że jest opór wiec daje sobie spokój ;-)

Ps
co do sprzętu, bez obaw tylko zmieniam, jak zdrowie dopisze to wystartuje w następnym sezonie.
co do inicjatyw w naszym obrębie, wbrew pozorom jestem informowany chłopaki dają z siebie wszystko, mam nadzieje i trzymam kciuki ze starczy im sił na kolejne lata...

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Cz lis 01, 2012 8:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Michał Karpiński napisał(a):
Adam, ciotka zrezygnowała po Twojej odpowiedzi :lol:

Szkoda, może strona byłaby szybciej gotowa, a i Ty Michał miałbyś na nią duży wpływ, bo w końcu rodzina :)

Michał Karpiński napisał(a):
A tak poważnie,...

A jeżeli na poważnie to oczywiście fakt, strona, informacje i reklama... to wszystko racja i "święta prawda". Nie ma tu żadnego oporu z żadnej strony, a na pewno nie z mojej, czy jak wolisz z naszej. Po prostu w tej fazie organizacji Federacji i przy jej wstępnych założeniach, jako organizacji skupiającej kluby lub środowiska, których to działania są istotą funkcjonowania modelarstwa, sama strona internetowa nie jest dla nas priorytetem. Może to błąd, można na to różnie patrzeć. Najważniejsze, że kilka regionalnych środowisk organizuje swoje lokalne imprezy i dogadaliśmy się, że np. Otwarte Mistrzostwa Polski on-road odbędą się w Nowej Rudzie (taki temat jest założony na rcauto).

W tej całej dyskusji mamy po prostu dwa różne punkty widzenia na sposób działania takiego tworu jak Federacja, która wg mnie (ale nie tylko) jest platformą wypracowywania zasad sportu modelarskiego dla lokalnych środowisk, a docelowo reprezentantem tego sportu w gremiach międzynarodowych, aby wesprzeć chłopaków, którzy są zainteresowani startami w ME czy też MŚ. Reszta pracy to lokalne środowiska.

Oczywiście jesteśmy otwarci - jak napisałeś strona internetowa byłaby fajna i przytoczyłeś jakieś rozmowy innych osób, które też tak uważają. No to do dzieła, jak rozumiem jest inicjatywa, są osoby ją popierające i mam tylko nadzieję, że z takim samym zapałem pomysł ten będzie zrealizowany...:), albo te wszystkie "oczekiwania" to życzenia pt. jak byłby fajnie, jakby ktoś za nas to zrobił - i to jest sedno sprawy - przez wiele lat tak opowiadał LOK, co to nie zrobił i nawet stronę www miał - dostawał na to państwowe pieniądze. Takie działanie utrzymywało również przekonanie wśród wielu ludzi, że taka "organizacja" nadrzędna to niejako coś co działa i "rządzi i dzieli". To się skończyło, zejdźmy na ziemię, zacznijmy działać w mniejszym gronie, przestańmy się pompować tematami "organizacji nadrzędnych", "kadry narodowej" i innymi tego typu frazesami. Zróbmy coś każdy dla siebie, później połączmy to w całość i z czasem powstanie z tych inicjatyw coś naprawdę wartościowego :)

Michał Karpiński napisał(a):
Ps
co do sprzętu, bez obaw tylko zmieniam, jak zdrowie dopisze to wystartuje w następnym sezonie.
co do inicjatyw w naszym obrębie, wbrew pozorom jestem informowany chłopaki dają z siebie wszystko, mam nadzieje i trzymam kciuki ze starczy im sił na kolejne lata...

Cieszę się :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Ostatnio edytowano Pt lis 02, 2012 2:09 pm przez Adam Różycki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Pt lis 02, 2012 7:22 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Dobrze,że ciotka zrezygnowała bo to by była (wg Michała Karpińskiego) patologia i niektóre przeglądarki mogły by nie otwierać tej strony.Zwłaszcza Mac-i. :D :D

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: Re: Federacja
PostNapisane: Pt lis 02, 2012 10:49 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 25, 2003 11:13 pm
Posty: 949
Lokalizacja: Murowana Goślina - Wielkopolska
Oj Lesław nie denerwuj sie szkoda zdrowia, to czy miałem rację będziesz mówił po latach działalności.

_________________
HWD


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest Cz kwi 18, 2024 6:05 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL