Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:48 am

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:48 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 10:02 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Linka podać nie mogę,bo jest to grupa dyskusyjna na Google,gdzie każdy musi się logować.Od dawna nalegam,żeby efekt "pracy"tej grupy upublicznić...
Ps.To jednak ja poruszyłem działaczy.Już jest orzeł i link na stronie EFRA.Mam potwierdzenie,że mój post zainteresował działaczy z LOK sprawą wizerunku Polski w Europie.Szkoda,że tak późno.Przecież posiedzenie EFRA było w listopadzie,a jest,przynajmniej u Nas już luty...
Czy Komandor to ma jakieś obowiązki?

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 10:14 am 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
p.Lesławie nie o to pytałem postaram się to rozpisać na szczegóły

pan napisał
"Zastanawia mnie czy to mój post o LOK na łonie EFRA wywołał te nagłe ożywienie wśród działaczy?"

więc pytałem o post na stronie EFRA
patrz: mój post o LOK na łonie EFRA na łonie czyli na stronie,forum EFRY jak rozumiem

chyba juz prosciej się nie da

więć da mi go pan

krzysztof

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 10:40 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
skrzypiec patryk napisał(a):
p.Lesławie nie o to pytałem postaram się to rozpisać na szczegóły

pan napisał
"Zastanawia mnie czy to mój post o LOK na łonie EFRA wywołał te nagłe ożywienie wśród działaczy?"

więc pytałem o post na stronie EFRA
patrz: mój post o LOK na łonie EFRA na łonie czyli na stronie,forum EFRY jak rozumiem

chyba juz prosciej się nie da

więć da mi go pan

krzysztof

Nie chcę byś złośliwy ale czytanie ze zrozumieniem...Gdyby Pan śledził cały wątek to znałby Pan treść mojego posta (strona 7 tego tematu).Mój post o LOK na (łono można zamienić na tło lub bardziej prosto na stronie EFRA) temat wizerunku Polski na stronie EFRA (przyjąłem ars poetika jako łono).Generalnie łono nie służy do pisania,raczej może stanowić tło....i w takim kontekście zostało użyte.
Nie mi śmiertelnikowi pisać donosy do EFRA,chociaż tacy byli.
Cieszę się jednak,że efekt mojej pisaniny jest widoczny i poparty dzisiejszym telefonem ze Stolicy.Prawda okazała się brutalna,nikt nie zajął się sprawami z EFRA na ten rok.Ja ich obudziłem....
P.s.Tak nalega Pan na jakiegoś linka,to proszę napisać co by Pan chciał tam zobaczyć ,wyciągając jedno zdanie z całego kontekstu.Może coś zaradzę...
Tłumaczę sobie,że być może brak interpunkcji spowodował niezrozumienie...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Ostatnio edytowano Pt lut 19, 2010 10:43 am przez Zaremba Lesław, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 10:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Zaremba Lesław napisał(a):
Linka podać nie mogę,bo jest to grupa dyskusyjna na Google,gdzie każdy musi się logować.



To podaj nazwę tej grupy, chyba że to tajemnica.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 10:44 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Modelarze

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 11:13 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Zaremba Lesław napisał(a):
Modelarze


To jakoś doszukać nie moge, jak już wiesz o tej grupie to urla skądś dostałeś.

pl.rec.modelarstwo ?

Ja akurat mam konto na gógielu więc mogę się zalogowac i poczytać.

Można też przeglądać grupy bez logowania, chyba, że to ukryta czy jakoś, dla wybrańców ;)

Pozatym szkoda, że w tym ciele nie jesteś członkiem, twój krajan mimo, że był powołany jakoś
też się nie wykazuje :( tyle krzyku a efekt jak zawsze ;)

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 11:20 am 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
oj p.Lesławie znowu domysły półsłówka po co to
kto napisał donos do EFRY
kto do pana wykonał telefon z centrali(warszawa)
jasniej proszę

a swoją drogą pochlebstwo sobie nie popłaca:
po co pisać: ja ich obudziłem nie lepiej by brzmiało: to ja pobrałem dokumenty z LOK i pozałatwiałem braci modelarskiej sprawy EFRY i teraz mogą smigać na ME i dorównywać pozostałym a swoją drogą zastanawia mnie czy na to byłoby pana stać

krzysztof

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 11:32 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Michał Abramowicz napisał(a):
...Można też przeglądać grupy bez logowania, chyba, że to ukryta czy jakoś, dla wybrańców ;)

Pozatym szkoda, że w tym ciele nie jesteś członkiem, twój krajan mimo, że był powołany jakoś
też się nie wykazuje :( tyle krzyku a efekt jak zawsze ;)


Witaj Michał,

Grupa jest zamknięta i dla "wybrańców" - takie było przynajmniej poczatkowe zamierzenie. Składane były jednak wielokrotnie deklaracje przez założyciela tej grupy, że w momencie przegłosowania Regulaminu, nad którym pracowała Grupa będzie istniała możliwość rozszerzenia jej członków. Założycielem grupy jest P.Niedźwiecki - napisz PM'a, a może dostaniesz dostęp idowiesz się kilku ciekawostek, np.:

- jak w zamkniętej grupie dyskusyjnej robi się akcje typu "Rywin przychodzi do Michnika" i nagle w ostatniej chwili w Regulaminie pojawiają się zapisy, nad którymi wcześniej w ogóle nie dyskutowano,
- jak grupka "starych wyjadaczy" wraz z "nowymi zbawcami modelarstwa" wrzuca propozycję całkiem nowego Regulaminu, którego wartość merytoryczna jest na poziomie przepisów białoruskich,
- jak można, zasłaniając się "ewolucją w przeprowadzaniu zmian" doprowadzać do hibernacji istniejącego lokowsko-osm'owego układu, a hibernacja to nie "ewolucja" tylko zastój, co oznacza wprost cofanie się w rozwoju.

Pisz do P.Niedźwieckiego, zresztą niech wszyscy zainteresowani piszą, może w końcu ktoś otrzeźwieje i komuś będzi się chciało coś zrobić, a nie tylko patrzeć jak Leszek Zaremba na RCAUTO pomaga LOK'owi wybudzić się z zimowego snu i doprowadza, że Polska na stronie europejskiej Federacji w ogóle zaistniała. Wprawdzie podanie tam linka do strony LOK to kolejny wyraz żenady ale przynajmniej koledzy z zagranicy mogą pooglądać stronę Polskiego Związku - a tam ułani na koniach, obraz Matejki i Prezes Jarząbek - już mnie pytali o co chodzi z tymi żołnierzami - czy Polacy szykują się na jakąś wojnę, czy też chcą wprowadzić nową klasę "IC-8 TANK" :).

Ale piosenka "naszego" Związku zrobiła na nich piorunujące wrażenie - HYMN POLSKIEGO ZWIĄZKU MODELARSTWA KOŁOWEGO, warto zgłosić na Europejski Przegląd Piosenek Federacji RC - są szanse :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 12:03 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
skrzypiec patryk napisał(a):
oj p.Lesławie znowu domysły półsłówka po co to
kto napisał donos do EFRY
kto do pana wykonał telefon z centrali(warszawa)
jasniej proszę

a swoją drogą pochlebstwo sobie nie popłaca:
po co pisać: ja ich obudziłem nie lepiej by brzmiało: to ja pobrałem dokumenty z LOK i pozałatwiałem braci modelarskiej sprawy EFRY i teraz mogą smigać na ME i dorównywać pozostałym a swoją drogą zastanawia mnie czy na to byłoby pana stać

krzysztof


Trochę Pan nie zrozumiał - ale tylko trochę :)

Leszek napisał na forum RCAUTO, że na stronie EFRY polska prezentacja wygląda jak gruzińska - czyli nie ma jej !!! Po tym poście w szeregach żołnierskich zapanowała panika, że nie podjęli żadnych działań, a tych nie moga podjąc bo są poważne problemy komunikacyjne (czyt. językowe). Działania podjęli... ale otym już pisałem w poprzednim poście :)

A propos "...wziąłem dokumenty z LOK i załatwiłem...", to kto tu bierze pieniądze ? Leszek czy lokowscy funkcyjni ? Czy zbierając za licencje to LOK ma jakieś obowiązki czy też wg zasady "płaćmy i płaczmy" załatwmy sobie wszystko sami ? - gratuluję pomysłu !!!

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 12:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 29, 2008 12:52 pm
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Adam Różycki napisał(a):
Grupa jest zamknięta i dla "wybrańców" - takie było przynajmniej poczatkowe zamierzenie. Składane były jednak wielokrotnie deklaracje przez założyciela tej grupy, że w momencie przegłosowania Regulaminu, nad którym pracowała Grupa będzie istniała możliwość rozszerzenia jej członków. Założycielem grupy jest P.Niedźwiecki - napisz PM'a, a może dostaniesz dostęp idowiesz się kilku ciekawostek, np.:

- jak w zamkniętej grupie dyskusyjnej robi się akcje typu "Rywin przychodzi do Michnika" i nagle w ostatniej chwili w Regulaminie pojawiają się zapisy, nad którymi wcześniej w ogóle nie dyskutowano,
- jak grupka "starych wyjadaczy" wraz z "nowymi zbawcami modelarstwa" wrzuca propozycję całkiem nowego Regulaminu, którego wartość merytoryczna jest na poziomie przepisów białoruskich,
- jak można, zasłaniając się "ewolucją w przeprowadzaniu zmian" doprowadzać do hibernacji istniejącego lokowsko-osm'owego układu, a hibernacja to nie "ewolucja" tylko zastój, co oznacza wprost cofanie się w rozwoju.


Tak tylko gwoli wyjaśnienia powyższej "propagandy"

1. Opis grupy : "Zamknięta grupa dyskusyjna, utworzona na czas przygotowania dokumentów organizacyjnych środowiska modelarskiego przed jesiennym posiedzeniem Centralnej Komisji Modelarskie LOK. Do grupy tej należ osoby wybrane przez uprawnione kluby i środowiska modelarskie"
2. Grupa jest zamknięta a nie tajna. Każdy z członków tej grupy ma obowiązek informować środowisko lub środowiska które reprezentuje o pracach tam prowadzonych.
3. Wbrew różnym opiniom fakt, że założyłem tę grupę nie powoduje, że mam tam jakieś szczególne względy.
4. Jeżeli któryś z członków tej grupy ma ochotę upublicznić prezentowaną tam dyskusję to wystarczy się zapytać pozostałych biorących udział w dyskusji i całą dyskusję opublikować. Ja osobiście nie mam nic przeciwko aby cała dyskusja stała się jawna. Myślę nawet, że to bardzo dobry pomysł i w tej chwili zgłaszam na forum grupy wniosek o upublicznienie - oczywiście jest to pomysł Adama ;)

Piotr Niedźwiecki


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 12:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
skrzypiec patryk napisał(a):
oj p.Lesławie znowu domysły półsłówka po co to
kto napisał donos do EFRY

Panie Krzysztofie ,jestem Panu niezmiernie wdzięczny,że zabrał Pan głos w tym temacie.Pańskie posty uświadomiły jak często,"siermiężny "czytelnik moich postów nie potrafi dostrzec i odczytać drobnych niuansów zawartych w podtekstach.Postaram się uprościć język,może nie będę go sprowadzał do poziomu komunikacji pomiędzy biznesem i ministerstwem(słownictwo) ,ale postaram się dać więcej "kawy na ławę"
W kwestii donosu-elementarna nieznajomość forum...
Skrzypiec Patryk a raczej Pan Krzysztof napisał(a):
kto do pana wykonał telefon z centrali(warszawa)
jasniej proszę

Czy to ma znaczenie dla Pana ? Ton "jaśniej proszę" nie jest najkorzystniej przyjęty...W tej konwencji mógłbym Panu odpowiedzieć,a zadzwoń se Pan do LOK.Jednakże,gdyby to pańskie "śledztwo" posunęło naprzód to proszę pytać na PM mnie ,albo Andrzeja Trellę,to się Pan dowie ...
Proszę zadać pytanie bez tezy "kto wydzwaniał po publikacji Zaremby posta..."
Skrzypiec napisał(a):
a swoją drogą pochlebstwo sobie nie popłaca:
po co pisać: ja ich obudziłem nie lepiej by brzmiało: to ja pobrałem dokumenty z LOK i pozałatwiałem braci modelarskiej sprawy EFRY i teraz mogą śmigać na ME i dorównywać pozostałym a swoją drogą zastanawia mnie czy na to byłoby pana stać

krzysztof

Panie Krzysztofie ja siedzę w temacie i przynajmniej widzę nieprawidłowości,Pan siedzi na laurach,o może znowu za poetycko...Pan siedzi na du....i czeka mówiąc na brązowe papu....
Dlaczego ja mam pobierać dokumenty skoro nie jestem do tego upoważniony.Są ludzie którzy te kwity mają i mogą pobrać,mało tego pobierają jeszcze bilety Narodowego...i to oni mają obowiązki (nawet te żeby napisać mamy Was w życi)
Gdybyśmy z hasłem "władza w ręce rad" ruszyli po kwity,trzeba by zacząć "stawiać szafoty".Pierwszym byłby chyba Komandor,bo nic nie zrobił ,a już łapie się kurczowo za nowe....
No chyba ,że przyśle Pan Krzyśka Jarzynę ze Szczecina...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 12:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 25, 2007 7:26 am
Posty: 428
Lokalizacja: szczecin
powiem szczeże nie spodziewałem się innej odpowiedzi jak ta powyżej p.Lesławie ale miło że pan dopisał kolejne 5 postów do życiorysu

pozdrawiam i kończę bo i tak nic z tej dyskusji nie wynika no chyba że dla Pana

krzysztof

_________________
RC Team Szczecin; MC Schwedt e.V


Ostatnio edytowano Pt lut 19, 2010 2:13 pm przez Krzysztof Skrzypiec, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 1:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Adam Różycki napisał(a):
...Wprawdzie podanie tam linka do strony LOK to kolejny wyraz żenady ale przynajmniej koledzy z zagranicy mogą pooglądać stronę Polskiego Związku - a tam ułani na koniach, obraz Matejki i Prezes Jarząbek - już mnie pytali o co chodzi z tymi żołnierzami - czy Polacy szykują się na jakąś wojnę, czy też chcą wprowadzić nową klasę "IC-8 TANK" :).

Ale piosenka "naszego" Związku zrobiła na nich piorunujące wrażenie - HYMN POLSKIEGO ZWIĄZKU MODELARSTWA KOŁOWEGO, warto zgłosić na Europejski Przegląd Piosenek Federacji RC - są szanse :)


INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI !!! :) :) :)

Po przeczytaniu mojego posta sprzed 20min. lokowscy funkcyjni szybko zmienili linka do swojej strony na stornie EFRA.ws. Teraz wskazuje nie na stronę główną, a na dokumenty CKM'u. Uwaga towarzysze - jakby ktoś z EFRY wpadł na pomysł ich przetłumaczenia, a google tłumacz to umożliwia, to znowu będzie śmiesznie :), a tak na marginesie - wstydzicie się swojego "żołnierskiego pochodzenia" albo batalistycznej twórczości Matejki czy też Prezes Jarząbek nie za dobrze wyszedł na zdjęciach ??? (usuńcie jeszcze ułanów z nagłówka, chyba że konie są zdalnie sterowane :) )

:) :) :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 2:00 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Oj uśmaiłem się a potem popłakałem nad głupotą wystepujących (wypowiadających się) na jesiennym posiedzeniu osób.
Oto cytat

" Najgorzej wypadli modelarze samochodowi. W Mistrzostwach Europy w klasie E-10 startował tylko jeden reprezentant Polski i zajął dopiero 99 miejsce (planowane było najwyżej 50), natomiast w Mistrzostwach Świata Samochodów z Napędem Spalinowym rywalizowało dwóch naszych zawodników, którzy zajęli odległe 97 i 141 miejsce (planowane 50 i 80). Te wyniki zaszczytu nie przyniosły i na takie wyjazdy szkoda pieniędzy. Dużo lepiej spisali się polscy kadrowicze rywalizujący modelami pływającymi. W klasach NS i FSR oczekiwania były większe, ale zajęte miejsca ujmy nie przyniosły. Wspaniale, natomiast, wypadła sztandarowa konkurencja Polaków - klasy F5-E, F5-10 i F5-M. Tu było dużo medali, są więc dobre prognozy na dofinansowanie startujących w nich zawodników w 2010 r. Na zakończenie swojego wystąpienia pan Wiśniewski podziękował trenerom za trud włożony w przygotowanie kadrowiczów do startów, a najlepszym zawodnikom za osiągnięte wyniki. Tym, którzy z różnych powodów zajęli odległe miejsca, radził mobilizację do lepszej rywalizacji najpierw w zawodach krajowych, a Zarządowi Związku Sportowego LOK opracowania regulaminu ostrzejszej kwalifikacji powoływania zawodników do Kadry Narodowej."

Brawo,brawo,brawo.

Proponuje wysyłanie kadry na jakieś takie zawody gdzie bedzie 20 startujących z czego 19 to będą zawodnicy z Polski :) Sukces murowany. Minimum 2 i 3 miejsce w zasięgu.

Żenada.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 19, 2010 3:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
LOK w dalszym ciagu prowadzi GOSPODARKE PLANOWA mimo ,ze doprowadziła Kraj do ruiny .Jak mozna planowac zajecie jakiegos
miejsca przez zawodnika nie dajac Mu mozliwosci rozwoju itp.Cyferki w dalszym ciagu najwazniejsze plan trzeba wyrobic.
Niech zatrudnia sobie jakiegos rzecznika prasowego bo jak cos palna to flaki przewraca kompletny brak kompetencji .
Moim zdaniem to ciało kierownicze jest do .......

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:48 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL