Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:13 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:13 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 2:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Ja będę klęczał dwie godziny na grochu . :D :) :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 3:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 18, 2007 7:21 am
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Witam Rysiu.O propozycjach w jakim kierunku Związek podejmie działanie można bylo przeczytać na stronie KMK przed posiedzeniem CKM LOK.
Pan Jacek Żurek posiada licencje LOK i jest na wykazie zawodników modelarstwa kołowego i podlega prawą i obowiązką obowiązującym w Związku.Nie moją rolą jest wymierzać karę.
Ja do OSM nic nie mam i nie mam zmiaru krytkować Waszego działania.Mogę tylko pdkreslić bardzo dobra współpracę z Panem Nikko.O spotkaniu Dyrektora w Tarnowie najlepiej mogą opowiedzieć jego uczestnicy m.inymi ze strony OSM udział brał Pan Prezes OSM Nikko.
Wiem że w planie było spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń które zajmują się organizacją imprez w modelarstwie kołowym oraz z przedstawicielem PZMot oraz władzami KMK LOK w założeniu było sprawdzenie przygotowania do Halowych Mistrzostw Polski. Widocznie wypadło wszystko dobrze i dyrektor nie musiał być do końca imprezy,a że go nie zaprosiliście do swoich boksów to widocznie kierownik zawodów o tym nie pomyślał.Zawsze to Ja towarzyszyłem dyrektorowi w takich bezpośrednich spotkaniach.Mamy cały rok na dyskusję.Z poważaniem Zbigniew


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 3:34 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Zbyszek, zakopujesz się coraz głebiej.

A kim do jasnej anielki jest Pan Dyrektor że trzeba go zapraszać do boksów zawodników? Co to za persona?
To już czterech liter nie mógł sam ruszyć?
Może błąd Organizatorzy zrobili że nie wysłali lektyki i nie poprosili z rok wczesniej o wizytę wśród Zawodników?
I znów kolejne tajne spotkanka o których wiedzą nieliczni.

A kierunek rozwoju ze strony KMK - chyba nie masz na myśli tych gniotów w pdf-ie?

O czym świadczy olanie zawodników przez Dyrektora?
Tylko o jednym i wiesz o czym. Poprostu Dyrektor ma to wszystko w czterech literach i czeka do emeryturki.

To jest właśnie podejście LOK-u i jego wierchuszki.

Zbyszek, piszesz takie brednie że chyba - tak jak mówiła moja nauczycielka matematyki w technikum - " Panie Ciećwierz, Pan się chyba sam nie słyszysz"

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 4:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
W Pabianicach, Prezydent Miasta Pabianic sam chodził po boksach i rozmawiał z zawodnikami, pytał o to skąd są, jak minęła podróż itp. itd. Na zawodach mikro pojawił sie nawet aby dokonać zamknięcia zawodów mimo że za pół godziny musiał być na rozpoczęciu studniówki. No ale jak to ktoś napisał "nasz prezydent chodzi bez krawata bo to taki zwykły miasta tata".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 4:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 29, 2008 10:42 am
Posty: 196
Lokalizacja: Warszawa
Panie i Panowie
I Ty Zbyszku
Dziękuję za odpowiedź . Wynika z niej jasno że się czepiam i nie mam racji, ponieważ nie potrafię docenić poświęcenia i otwartości
dyrekcji, która gnała służbowy samochód 600km na spodkanie . Możę w Warszawie jest wszystkim zadaleko albo atmosfera zatruta.
Zbyszku wypisuję się z tego tematu i przepraszam wszystkich Ty masz rację!!!
A ja święty spokój.
Pozdrawiam
Rysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 4:20 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
Marku,
Moja wychowawczyni mówiła w takich przypadkach "Boże stworzyłeś i zapłakałeś"

Panie Zbigniewie,
imię Niko pisze się przez jedno "k"
Nikko to nazwa producenta zabawek

jeżeli mowa o Panu Niko to wcale się nie dziwie, że dobrze wspominacie współprace
jaki inny działacz wyłożyłby kasę, zainwestował swój czas w organizacje zawodów dla LOK ?
zrobiliśmy dla Was kilkadziesiąt imprez w ostatnich latach
niestety jeżeli mowa o OSM to mamy w swoich szeregach tego dobrego (aniołka) Niko i tego złego (diabełka) czyli mnie
decyzje strategiczne dla OSM są jednak podejmowane wspólnie na zebraniach
jeżeli chcecie kogoś zdyskwalifikować to tak jak Ryszard napisał trzeba cały OSM
ktoś mnie wybrał do władz OSM i dał mi na corocznym zebraniu upoważnienie do dyskusji na forach internetowych
mój głos w dyskusjach jest głosem OSM, a nie Jacka Żurka


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 4:32 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Ja uważam, że to dobrze, że LOK'owski funkcyjny, płk. magister nie chodził po boksach i nie zaczepiał młodzieży. Sam staram się moim dzieciom ograniczać do minimum wszelkie kontakty bezpośrednie z osobnikami reprezentującymi wątpliwy rys moralno-etyczny. Zasadnicza różnica między Prezydentem Pabianic, a dowolnym funkcjonariuszem LOK'u jest taka, że ten pierwszy pochodzi z demokratycznego wyboru, tj. zasłużył sobie na szacunek ludzi, którzy go wybrali na pełnione stanowisko i on musi się przed wyborcami wykazać aby w następnych wyborach oni go znowu wybrali. Funkcjonariusz LOK'u jest natomiast pracownikiem swojej firmy, jego byt nie zależy od środowiska, w którym chce się obracać i stąd ma to środowisko... tam, gdzie je ma...:)

Jak na razie jedynym uzasadnieniem LOK'owskich funkcjonariuszy dla swojej działalności było karmienie środowiska obietnicami finansowymi i utrzymywanie, że LOK ma monopol na kontakty z Ministerstwem Sportu. Monopol ten właśnie się skończył, a jakie to będzie miało dla LOK'u konsekwencje napiszę w przyszłym tygodniu... :)

Panowie z LOK'u ! Zastanówcie się jeszcze, bo został Wam jakiś tydzień, czy stołki, których się trzymacie nie okażą się za gorące, żeby jeszcze chcieć na nich siedzieć ! :) :) :) Moglibyśmy życzyć Wam powodzenia w dalszej destrukcji modelarstwa ale skoro sami zaczęliście zajmować się "driftem" to radzę uważać - MOŻE BYĆ ŚLISKO !!! :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Ostatnio edytowano Wt mar 24, 2009 4:39 pm przez Adam Różycki, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 4:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Lech Pepliński napisał(a):
Kol Ciećwierz : Teraz oczekuję na dokument wydany prze Ministerstwo Sportu i Turystyki stwierdzający posiadanie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej oraz nadania uprawnień międzynarodowych

Egzamin z języka obcego był ? :D


Chyba z francuskiego

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 8:24 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 18, 2007 7:21 am
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Witam..............................................................................................Pozdrawiam. Zbigniew


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 8:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Już mu całkiem odbiło . :D Ktoś tam słusznie zauważył , że chyba chodzi o papiery (żółte) :D
0


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt mar 24, 2009 8:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Czasami taki papier to majatek

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 25, 2009 8:41 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
A jaka bezkarność . :D Wszystko wolno . :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr mar 25, 2009 9:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lip 18, 2007 7:21 am
Posty: 121
Lokalizacja: Warszawa
Witam.Koledzy przeginacie .Czy mam Was op............bo bez tego nie rozumiecie co ja doWas piszę. Przeczytajcie powoli to co napisałem w Temacie Szacunek dla modelarzy,oraz w tym poście dotyczącego braku Otwartych Halowych Mistrzostw Polski Modeli kl.buggy.
Które mogą być zorganizowane tylko czekam na propozycję ze strony OSM ja ze swojej strony wyrażam gotowość do współpracy ,jednocześnie jako menadzer deklaruje zdobycie kasy na ww.mistrzostwa 2009r.
Z poważaniem Z.C.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 26, 2009 12:11 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
Zbyszek zdecyduj się proszę albo chcesz mnie (nas) dyskwalifikować albo chcesz współpracować ?

Jeżeli macie dla nas ofertę to proszę o wysłanie jej w formie pisemnej do nas do biura

adres:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy
al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa
Blue City (poziom +1)

jak dostaniemy to w trybie nadzwyczajnym zbierze się zarząd i podejmie decyzje
oczywiście Wasza oferta zostanie poddana do publicznej wiadomości aby nikt nam nie zarzucił ukrywania informacji

dobranoc
Jacek


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz mar 26, 2009 7:30 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
No chyba tego Cie Zbyszek właśnie uczyli na kursie....No chyba,że nie byłeś na tej lekcji.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:13 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL