Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 4:16 am

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 4:16 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 2:07 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2004 4:38 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
Czy wszyscy zainteresowani dowiedzieli się o możliwości wyjazdu na taką imprezę ??
Chyba nie,bo pewien znany Sekretarz L.O . Chyba ma takie sprawy głęboko gdzieś .Woli od czasu do czasu przyjechać na zawody zebrać startowe czy też opłaty licencje . A reszta .... To już nie jego biznes. I znika jak sławny Criss Angel


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 2:36 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
A gdzie ta lista?Przy którym trzepaku?Bo ja żadnej informacji nie dostałem.A jak mam wpłacić to muszę mieć podstawę na piśmie z informacją za co mam zapłacić.A no i powołanie.No chyba ,że sprawa dotyczy tylko tych,którzy będą jechali,bo Ci co byli to już musztarda po obiedzie z ręką LOK w słoiku.Żadnego dokumentu.Filip nawet nie miał czym się okazać w szkole za nieobecność...Ja 105 Euro trzymam w słoiku zakopanym w ogródku od zeszłego roku,chciałem płacić,są świadkowie.Teraz ogródek zasypany śniegiem i musimy czekać do wiosny.Metodą LOK-owskiej strategii.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 5:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2004 4:38 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
Taka informacja jest oczywiście na głowniej stronie tej organizacji .

P.S Aaaa zapomniałem wspomnieć iż prosze o odpowiedz Pana kóry został wywołany do tablicy. Bo unikanie odpowiedzi nie jest rozwiaązaniem . Ale rozwiązaniem może być ujawnienie niektórych spraw finansowych hmmm no nie wiem na przykład związanymi z wyjazdami zagranicznymi w roku 2008/9.


P.S 2 . A rankingu nadal nie ma ???


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 6:21 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Najciekawsze jest to,że LOK dostał jednak na ten rok 162.000 zł na sport kwalifilowany na przygotowanie kadry.
Filip był niby w kadrze.Głośno krzyczy się ,że trzeba szybko wpłacać pieniądze na licencje.
W takim razie ,jeśli Filipowi powiedziano,że już nigdzie nie pojedzie,w jaki sposób chociaż liznie ten "torcik"przeznaczony dla kadry.
Znowu Ci nobliwi cwaniacy wyrwą co się da? Reszte rozejdzie się zaplecami...
Koszt wyjazdu Filipa wyniósł 400 Eur.+ 105Eur należne.
Czy te pieniądze z Ministerstwa obejmują jego wyjazd ?
Link do kasy:
http://bip.msit.gov.pl/portal/bip/27/31 ... ofert.html

należy otworzyć:część 3-lista podmiotów z dnia 29.01.2009

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 7:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 24, 2004 11:13 am
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
Aureliusz Ciechalski napisał(a):
Czy wszyscy zainteresowani dowiedzieli się o możliwości wyjazdu na taką imprezę ??


Należałoby tu w tym momencie zacytować Adama Różyckiego - "zawodnik uzyska miejsce w rankingu kwalifikujące go do udziału w ME"
Odpowiedź brzmi - tak, wszyscy, których miejsca w rankingu 2008 uznaliśmy z Łukaszem Kowalczykiem za kwalifikujące do wyjazdu na ME zostali o tych zawodach poinformowani. Mieli do tego w bardzo krótkim czasie określić swoje zdanie na ten temat. Niektórzy znich zrobili to z dwumiesięcznym opóźnieniem, ale ponieważ nie ma precyzyjnie zapisanej informacji o tym, jak wygląda nabór do kadry, zostało jednocześnie stworzone takie "stanowisko", osoby pełniące tę rolę podejmują na bieżąco decyzje i dokonują korekt w liście kadrowiczów. Aktualna lista jest na stronie http://www.efra.pla

Jeśli chodzi o pieniądze - dzisiaj Sekretarz CKM (Pan Melion - bo osoba pełniąca tę funkcję drogi Aurelu zmieniła się w grudniu), zadzwonił do mnie z "decyzją" o płaceniu przez LOK składki do EFRA za klasy - razem 1050 EURO, oraz o niepłaceniu reszty składek - startowego i opłat za licencje (48x75 i 30 x30 EURO) do momentu wpłynięcia wpłat od zawodników. Dlatego też moje telefony i maile z prośbą o uregulowanie wpłat na ME. O tym, że LOK dostał jednak pieniądze z Ministerstwa dowiedziałem się teraz. Myślę, że tak jak ze startowym za poprzednie lata - pieniądze dostaniemy z powrotem, ale jest to wyłącznie MOJA opinia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 1:32 am 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Jacek Ochociński napisał(a):

Jeśli chodzi o pieniądze - dzisiaj Sekretarz CKM (Pan Melion - bo osoba pełniąca tę funkcję drogi Aurelu zmieniła się w grudniu), zadzwonił do mnie z "decyzją" o płaceniu przez LOK składki do EFRA za klasy - razem 1050 EURO, oraz o niepłaceniu reszty składek - startowego i opłat za licencje (48x75 i 30 x30 EURO) do momentu wpłynięcia wpłat od zawodników. Dlatego też moje telefony i maile z prośbą o uregulowanie wpłat na ME. O tym, że LOK dostał jednak pieniądze z Ministerstwa dowiedziałem się teraz. Myślę, że tak jak ze startowym za poprzednie lata - pieniądze dostaniemy z powrotem, ale jest to wyłącznie MOJA opinia.


Jacku, rozmawialiśmy o tej kwestii przez telefon, choć wtedy nie wiedziałeś, że LOK wziął 160k PLN na przygotowania kadry...

Jeśli je wziął, to dlaczego nie może z nich pokryć kosztów wyjazdu zawodnika wraz z opłaceniem startowego i opłat za licencje? Nawet przy szalejącym kursie Euro, licząc po 5 pln, jak na moje oko zostanie w kasie jeszcze 140k pln!!! Skoro i tak nic nie zrobili dla czegokolwiek związanego z modelarstwem, to może zamiast zawłaszczyć tę, jak i każdą inną kasę będziesz miał jakikolwiek wpływ na decyzje o płaceniu.

No chyba, że kasa już została wydana nim została przyznana. Z pustego i Salomon nie naleje...

Po co bez sensu płacić, żeby za chwilę dostać z powrotem z puli? Na jakiej podstawie płacić? Czy ktokolwiek z kadry dostał jakiekolwiek pismo, wytyczne, regulamin? Płacenie własnych pieniędzy bez żadnej podstawy prawnej to nic innego jak próba wyłudzenia- takie jest polskie prawo. Powołanie na piśmie, wytyczne, określenie terminów, zasady płacenia- wtedy wszystko jest ok.

Tylko nadal zostaje problem gdzie się podziało pozostałe 140k z kasy?

Moje zdanie jest takie, że jest wolna amerykanka, nie ma żadnych zasad i każdy powinien działać wedle uznania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 7:44 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
1.Dnia 17.02.2009 w biuletynie Ministerstwa Sportu opublikowano fakt otrzymania pieniędzy przez LOK na koszty przygotowania zawodników kadry Polski na zawody międzynarodowe w dyscyplinach nieolimpijskich.
2.Zawodnicy reprezentowali Polskę na Halowych Mistrzostwach Europy.Lista zawodników na :www.euroindoorrace.eu/results.htm
3.W związku z powyższym proszę o jaknajszybsze przekazanie należnej kwoty,przyznanej przez Ministerstwo na Filipa.
4.Wpłaty należy dokonać na konto:Filip Zaremba 1020300045114000000027940
5.Sprawa pilna.W razie pytań i niejasności : leslawzaremba@xl.wp.pl

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 9:41 am 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Żeby było łatwiej mogę podpowiedzieć, że na 2009 r Polskę będzie reprezentować łącznie 57 zawodników we wszystkich klasach. LOK powinien mieć 160000, czyli każdy z zawodników powinien dostać po 2807, 01 PLN - co zapewne i tak nie pokrywa wszystkich jego kosztów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 10:03 am 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
Zaremba Lesław napisał(a):
Najciekawsze jest to,że LOK dostał jednak na ten rok 162.000 zł na sport kwalifilowany na przygotowanie kadry.

Link do kasy:
http://bip.msit.gov.pl/portal/bip/27/31 ... ofert.html

należy otworzyć:część 3-lista podmiotów z dnia 29.01.2009


W Poniedziałek 16 lutego 2009 o godzinie 17:44 napisałem na forum, że LOK nie dostanie pieniędzy na sport kwalifikowany.
W związku z opublikowanym komunikatem chciałem przeprosić za swój komentarz, który jak widać był bezpodstawny.

Wielki szacun dla LOK za pozyskanie środków na przygotowanie kadry narodowej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 12:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 12:41 pm
Posty: 309
Lokalizacja: wrocław
Wielki szacun, ze wyrwali. :lol: Ale to nie w ząb nie przekłada się na reprezentantów, kasę wyrwali i .... Będziemy mieć możliwość zapłacić sobie za wszystko sami, na razie zbieram na te 105 euro. Co uzbieram to kurs w górę i lipton :evil:

_________________
tel. 604/28-42-19


Ostatnio edytowano Cz lut 19, 2009 2:01 pm przez barankiewicz grzegorz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 12:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Czy Was pogięło. Jaki szacun ???!!! Rok do roku każda organizacja sportowa, a tym bardziej krajowa otrzymuje środki z Budżetu Państwa na rozwój danej dyscypliny. Tak samo i LOK, od wielu lat z cichym przyzwoleniem osób, które na tym najbardziej korzystają, bo takowe oczywiście są. Jak natomiast wygląda rozwój dyscypliny to widać na każdym kroku. Tym razem te pieniądze w znacznej części też zostaną spożytkowane, ale na co ? Tego nikt nie wie, ponieważ te pieniądze są poza wszelką kontrolą... Nie ma też żadnych jasnych mechanizmów ich przeznaczenia więc będzie jak co roku. Naprawdę WIELKIE GRATULACJE !!! :(

Takie same, jak nie większe pieniądze mogłaby dostać organizacja powstała z inicjatywy samego środowiska, a nie stowarzyszenie byłych żołnierzy i pracowników służb mundurowych, generalnie zainteresowanych pozyskaniem dodatków emerytalnych chociażby na plecach modelarzy, a nie rozwojem czegokoliek. Sam zapis w statucie nie wystarczy aby twierdzić, że się dziala, jeżeli gołym okiem widać, że raczej się tylko bierze. Najpierw zapłaćcie po 105,00 Euro, a potem gratulujcie - ciekawe tylko komu ? :(

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 1:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
Pewnie najwięcej te kase wychodził były Sekretarz . Już to widzę . :D :D Te pieniądze sie należą jak psu buda . Po to płacimy podatki . Chyba , że sie mylę . :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 2:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 12:41 pm
Posty: 309
Lokalizacja: wrocław
Adamie to był żart z tym "szacunem" przynajmniej z mojej strony.

_________________
tel. 604/28-42-19


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 2:17 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 20, 2003 1:07 pm
Posty: 1121
Lokalizacja: Warszawa
szacun za to, że pieniądze jednak się znalazły a ja w swojej wypowiedzi się pomyliłem
moje bezpodstawne wnioski, że LOK nic nie dostanie były błędne
dlatego też przeprosiłem za swoją wypowiedź

za to czym innym jest to czy mi się to podoba czy nie
większość tych pieniędzy i tak nie trafi do sekcji samochodowej więc nie ma się co podniecać
ponieważ sporty wodne mają większe sukcesu to zawodnicy tych klas będą głównymi odbiorcami tego budżetu


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2009 3:58 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 4:13 pm
Posty: 1648
Lokalizacja: gdynia
dobrze chociaż , że nie przystań jachtowa w Juracie . :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 4:16 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL