Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:18 am

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:18 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 8:08 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 12:13 pm
Posty: 937
Lokalizacja: Szczecin
Amen

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2009 12:01 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Lech Pepliński napisał(a):
A jak LOK w W-wie potrafi przygotować imrezę , niech służy przykład zawodów buggi w Michałowicach , pod bezpośrednim
nadzorem Menegera
Zbigniewa Ciećwierza (o ile się nie mylę , ale chyba nie )

I już po Świętach .

W Michałowicach nie potrafili obsługiwac wowczas nowego AMBrc ,bo zawody ogolnie były nienajgorsze
Zbynek doginał cały czas przy torze nawet podczas deszczu Ja patrzyłem przez okno i .......... ,ale .......

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: So kwi 18, 2009 10:15 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 15, 2004 11:29 pm
Posty: 524
Lokalizacja: Warszawa
Wiesiu chodzi o zeszloroczne Mistrzostwa Polski które pierwotnie miały odbyć sie w Michalowicach pózniej w Piasecznie a w koncu odbyly sie z Dywitach (Organizacja w MIchalowicach mial zająć sie LOK)
Co do imprezy w 2006 roku podzielam Twoja opinie ogolnie fajnie gdyby nie AMB

_________________
Brat


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N kwi 19, 2009 7:37 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Zeby powtórnie robic zawody na terenie tego kompleksu hotelowego ,to mogł wymyslec człowiek
niespełna rozumu.Wiadomo było ,ze Własciciel hotelu jest troche ten teges moze dlatego na poczatku
sie zrozumieli ze Zbynkiem no bo jak sie dwoch takich spotka to i sie czasami dogadaja ,ale chwilowo
tylko.Dlaczego pisze o tym,poniewaz Ja bardzo duzo rozmawiałem z włascicielem obiektu i juz podczas
pierwszych zawodow mowił mi ,ze to sa pierwsze i ostatnie tego typu zawody aut rc.Nawet w kłodzku
na zawodach elektrykow mowiłem Zbynkowi ,zeby Michałowice sobie odpuscił swiadkiem jest Leslaw
Zaremba .Ja mieszkajac 500 km dalej przewidziałem ,co z tego bedzie juz po ukazaniu sie pierwszego
kalendarza zawodow.

_________________
Puste butelki i głupcy robią dużo hałasu
Car Wszechrosji PIOTR I


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz kwi 23, 2009 4:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
W dniu dzisiejszym w godzinach między 15,a 17 nastąpiły zmiany w strukturach Komisji Modelarstwa Kołowego.Do godziny 15 na stronie ZGLOK Jacek Ochociński figurował jeszcze jako trener koordynator.O godzinie 17 po Jacku pozostało puste miejsce ,a zapis Trener Koordynator przypisano Łukaszowi Kowalczykowi.Gratulujemy powołania.Jacka pozbawiono również członkostwa w zarządzie.
Zastanawiające jest tylko to co wpłynęło w dniu dzisiejszym na taką zmianę...?
Ps.dla pewności strona z poprzednim zapisem została skopiowana,tak więc stanowisko trenera do dnia dzisiejszego jest tam widoczne i niezaprzeczalne.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 24, 2009 6:40 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
J.Matukin na słusznym Forum napisał(a):
Kwestię zagajoną w pierwszym poście wyczerpał kol. Bernady.
Za błędne informacje na innych stronach internetowych odpowiadają wyłącznie ich administratorzy.
Zbędne posty usunąłem, temat zamykam


Czy ten człowiek dalej myśli,że z ludzi można robić idiotów.Kiedyś dopisywało się w nocy aneksy do przepisów,a dzisiaj w żywe oczy wmawia się,że z Jackiem Ochocińskin jako trenerem to nieprawda.Dobrze,że kopie strony są w posiadaniu mediów i Ministerstwa...No chyba,że J.Matukin uważa,że na stronie ZGLOK piszą bzdury,a ich Administrator jest ....Czyżby zaczęła się walka szczurów?
Panie Matukin o zmianach należy poinformować,a nie udawać wariata i powoływać się na nieprawdziwe słowa T.Bernadego.J.Ochociński został zdegradowany dopiero wczoraj.Tak liczna Kadra powinna być oficjalnie o tym poinformowana..

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt kwi 24, 2009 9:16 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Zaremba Lesław napisał(a):
J.Matukin na słusznym Forum napisał(a):
Kwestię zagajoną w pierwszym poście wyczerpał kol. Bernady.
Za błędne informacje na innych stronach internetowych odpowiadają wyłącznie ich administratorzy.
Zbędne posty usunąłem, temat zamykam


Czy ten człowiek dalej myśli,że z ludzi można robić idiotów....


Do czytających to forum "gości". Przestańcie się ośmieszać. Jeszcze nie pojęliście, że macie do czynienia z inteligentnymi, chcącymi normalności modelarzami? Co to , jakieś gierki? Dla mnie wyjście jest jedno; żądamy przeprosin a jest za co przepraszać. Bo to dopiero początek...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 19, 2009 11:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Witam,

Pojawiła się okazja do odświeżenia tematu. Właśnie wróciłem z Warszawy ze spotkania w gmachu przy ul. Chocimskiej. W spotkaniu uczestniczyła moja skromna osoba, Prezes LOK'u, Pan Grzegorz Jarząbek i Pan Włodzimierz Melion.... oraz kamery TVN24 :) :) :). Nie będę się zatem rozpisywał o samej rozmowie, która trwała 2 godziny ale jedno napisać muszę.

Otóż jednym z istotnych deklaracji, wypowiedzianych w obecności kamer była deklaracja zorganizowania spotkania przedstawicieli środowisk i klubów modeli kołowych. W odróżnieniu jednak od spotkania, które szanowny Pan Komandor zaplanował na dzień 23.05.09 w siedzibie PZM'otu, zapraszając głównie swoich dobrych znajomych, spotkanie to ma odbyć się po pierwsze po konsultacjach dot. odpowiedniego terminu, a w spotkaniu będą mogli wziąć udział wszyscy, a nie zaproszone grono znajomych "królika", po to aby odbyła się dyskusja i mogły zostać przedstawione zdania wszystkich zainteresowanych działaniem stron.

Info dla Szanownego Komandora - wysłanie zaproszeń w dn. 18.05.09 o godz. 22.00 na spotkanie, które ma odbyć się w Warszawie w dn. 23.05.09, czyli dokładnie wtedy, kiedy na Dolnym Śląsku odbywają się zawody modeli kołowych w Kłodzku to może sprytny zabieg marketingowy (że jednak wysłano) ale zbyt czytelny aby mógł być zroumiany jako akt dobrej woli. Odpowiedź dla Pana Komandora w imieniu Klubów z Dolnego Śląska będzie w dniu jutrzejszym opublikowana na rcauto.

Dzisiaj już padam, więc kończę :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 20, 2009 8:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2007 5:27 pm
Posty: 1338
Lokalizacja: Raszyn, koło Wawy ;-)
Cześć!

Adam no i już jutro się skończyło, a ciekawym :-)

;-)

Pozdrawiam!

m.

_________________
Tylko krowa nie zmienia zdania!
Kalendarz zawodów różnych: http://abram.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 20, 2009 8:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Michał Abramowicz napisał(a):
Cześć!

Adam no i już jutro się skończyło, a ciekawym :-)


Wprawdzie się jeszcze nie skończyło - jeszcze jakieś dwie godz. ale faktycznie, pisząc, że opublikujemy nasze stanowisko dzisiaj byłem zbyt optymistyczny co do kwestii dysponowania własnym czasem i czasem innych. Sprawy związane z organizacją zawodów w Kłodzku też zajmują trochę czasu i tego czasu zabrakła właśnie na skończenie naszego "stanowiska". Będzie ono opublikowane po uzgodnieniu w naszym gronie i mam nadzieję, że będzie to możliwe jutro..., i do jutra możesz się niecierpliwić :) :) :)

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 6:42 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Dorzucę łyżkę dziegciu do tej beczki... dziegciu :)


Ja z kolei odbyłem dzisiaj rozmowę telefoniczną z płk. Jarząbkiem:

1. Za co najmniej nietaktowne zostało potraktowane wysłanie przez zawodników jadących na ME do Aigen rachunków za jedzenie. Ministerstwo wyraźnie dało pieniądze 1900 na przejazd, 50 na ubezpieczenie i 3150 na nocleg.
2. Wynajem campera to wielki kłopot- ani to przejazd ani nocleg
3. Stanowisko było takie, że jeść i tak każdy musi więc rachunki za jedzenie nie będą brane pod uwagę (spać też każdy musi ale za hotele będą)
4. Oczekiwane wyniki- Lok złożył do Ministerstwa konspekt, w którym założył, że nasi zawodnicy będą w pierwszej dziesiątce. A na moje pytanie czemu nie założyli realnych miejsc zgodnych i adekwatnych do obecnej sytuacji odpowiedź brzmiała- - "tylko w ten sposób udało się dostać kasę". Oczywiście pretensje są wielkie.
5. np. jak to jest, że pogoda nam przeszkadzała?

Generalnie wyszło na to, że ani camper, ani jedzenie, ani wymiana waluty nie podlega rozliczeniu, a na moje pytanie dlaczego się P. płk dziwi, przecież wytyczne nie były z nikim ustalane a rozpiskę dostałem dwa dni przed wyjazdem, nie dostałem, żadnej konkretnej odpowiedzi.

Amen


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt maja 26, 2009 6:39 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
No teraz Michał docenisz,że koledzy wybili Ci z głowy podpisywanie Weksla na te pieniądze.Teraz byś biegał w jeszcze krótszych majtkach niż w Kłodzku... :lol: :lol: :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:18 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL