Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:31 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:31 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 5:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 12:41 pm
Posty: 309
Lokalizacja: wrocław
cyt. Pan Zbyszek Ci kaskę w Ministerstwie załatwi...,
A ja będę miał możliwość szarpnąć pożyczkę w prowidencie, aby spłacic wyjazd, a całe dofinansowanie skonczy się na tych 105 euro, które i tak będzie wypomniane.
Raczej dzięki, chyba zdecyduje się na starty zagranicą za własne pieniądze.

_________________
tel. 604/28-42-19


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 5:53 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Marcin Sroka napisał(a):
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Nie podoba się Wam prawda że za darmo Ministerstwo nie chcę organizować wycieczek zagranicznych będziecie to mogli usłyszeć na spotkaniu w Warszawie w grudniu .Ja mam taki notes i w nim zapisuje osoby które przekraczają zasady dobrego zachowania tak więc informuję że nie jesteście na księzycu tylko w Polsce i czasami ktoś z władnych tego świata może zadać pytanie czy Ci ludzie naprawdę nie mają nic lepszego do roboty w sporcie tylko pyskują.Ja nie muszę pisać na tym Forum więc jak już jestem to szanujmy się nawzajem bo ludzie patrza.


M.E. = darmowa wycieczka ?????

O co tu chodzi do cholery bo ja już nic nie rozumiem...

A tak odnośnie notesiku to już jest niemodne Panie Zbigniewie wyszło z obiegu w 89 roku


Marcin tu masz szczegółową relację :http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=36682&postdays=0&postorder=asc&start=0
Poprzednie ekipy działały bardziej w ukryciu,może mieli więcej kasy...

Ps.Co do notesika to jest sposób,który ja wykorzystałem;trzeba zapracować na teczkę (papiery na mnie przygotowane przez P.Matukina i wręczone dyr.Melionowi w Lublinie już obejmowały niezłą teczkę),a dziś pewnie mam Swoją półkę...a ona jest trudniejsza w użyciu :lol:

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 6:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 09, 2007 2:09 pm
Posty: 457
Piotr Łękarski napisał(a):
Panie Zbigniewie ... ja już dawno na Pana miejscu bym to rzucił.....


... i uLOKował na Madagskarze? Tam można bez konsekwencji "robić co do LOK'u należy" i nie być na to chamstwo narażonym ! :) ... ach, się człowiek rozmarzył...

_________________
Pozdrawiam
Adam Różycki

KYOSHOblog


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 11:02 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 09, 2006 3:11 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Łódź- Łódź 37 lat
Moi koledzy (inteligentni),

Myślę, że dyskusja z zaaferowanym wejściem do pokoju 103, umiejącym zrobić skan, organizującym wycieczki, krótko mówiąc wszechstronnym przedstawicielem lok- P. Zbigniewem, nie ma po prostu sensu. Przypomina to kopanie się z koniem. My, jako modelarze żądamy konkretów, dostajemy stek bzdur napisany z błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi, próbujemy być zastraszani, poniżani.

To nie ma sensu. Pana, P. Zbigniewie C. proszę o wstrzemięźliwość twórczą, jeśli dalej ma Pan pisać takie farmazony, wyssane z palca teorie , nie podparte żadną zapisaną gdziekolwiek argumentacją. W kadrze nie jestem i nie byłem, pewnie długo nie będę, ale wkład finansowy i fizyczny jaki włożyłem w to "śmieszne", Pana zdaniem hobby jest na tyle duży, że nie chcę być obojętnym wobec tematów z tym związanych. Tym bardziej, ze do niedawna myślałem, że bycie zawodnikiem to swego rodzaju nobilitacja modelarska...

Następnym razem gdy będzie Pan chciał coś napisać proszę się dokładnie zastanowić. Myli Pan Wrocław z Jelczem, luźne gadki o kadrze z faktycznym , czyt,. udokumentowanym powołaniem, nie jest Pan w stanie rzeczowo odpowiedzieć na zadawane pytania... Proszę pomyśleć o wakacjach- dłuższych.

Znam osoby, których powołanie do kadry spalinek dotyczy. Nie było żadnego dokumentu, pisemnej formy, niczego co by reglamentowało warunki uczestnictwa i reprezentowania kraju. Pretensje dot. zwrotu 105 euro są o tyle bezpodstawne, co śmieszne. Jak Pan chce możemy zaraz zacząć wyliczać i rozliczać się dokładnie, tylko obawiam się,że może braknąć Panu wystarczających dokumentów. Jak choćby SUPER UDANE Mistrzostwa łódek. Czemu nie napisze Pan nic na ten temat?

Zwracać nikt nikomu nic nie będzie, ale jeśli się dało (czterech liter) i sprawa wyszła na jaw, prawdziwy mężczyzna by się przyznał i nigdy tego błędu nie popełnił drugi raz, a nie ślizgał się na przepisach powstałych w latach Pańskiej młodości i próbował niezdarnie ukryć pojawiające się z wiekiem zmarszczki.

Nie ma sensu żeby Pan odpisywał- niewiele osób jest w stanie przeczytać 117 słów pisane ciurkiem bez ładu i składu, chyba, że w końcu, jako przedstawiciel LOK napisze Pan prawdę i zacznie tym samym z "carte blanche" nowy rozdział.

NA RAZIE TO POLECAM JAKIEś REALITY SHOW ALBO "MAM TALENT". Stańczyk też zaczął przypadkowo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 30, 2008 11:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 9:48 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Zaremba Lesław napisał(a):
Marcin Sroka napisał(a):
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Nie podoba się Wam prawda że za darmo Ministerstwo nie chcę organizować wycieczek zagranicznych będziecie to mogli usłyszeć na spotkaniu w Warszawie w grudniu .Ja mam taki notes i w nim zapisuje osoby które przekraczają zasady dobrego zachowania tak więc informuję że nie jesteście na księzycu tylko w Polsce i czasami ktoś z władnych tego świata może zadać pytanie czy Ci ludzie naprawdę nie mają nic lepszego do roboty w sporcie tylko pyskują.Ja nie muszę pisać na tym Forum więc jak już jestem to szanujmy się nawzajem bo ludzie patrza.


M.E. = darmowa wycieczka ?????

O co tu chodzi do cholery bo ja już nic nie rozumiem...

A tak odnośnie notesiku to już jest niemodne Panie Zbigniewie wyszło z obiegu w 89 roku


Marcin tu masz szczegółową relację :http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=36682&postdays=0&postorder=asc&start=0
Poprzednie ekipy działały bardziej w ukryciu,może mieli więcej kasy...

Ps.Co do notesika to jest sposób,który ja wykorzystałem;trzeba zapracować na teczkę (papiery na mnie przygotowane przez P.Matukina i wręczone dyr.Melionowi w Lublinie już obejmowały niezłą teczkę),a dziś pewnie mam Swoją półkę...a ona jest trudniejsza w użyciu :lol:


No nie do końca sie z Tobą zgadzam Leszku ja akurat znalazłbym sposób na użycie twojej półki :)
Wiesz jak jest jak nie kijem go to p..........ą

_________________
Marcin Sroka
Klub Sportowy RC-JELCZ
www.modelrc.pl
tel 791 339 669


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 31, 2008 1:45 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2003 7:25 pm
Posty: 810
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Zbigniew Ciećwierz napisał(a):
Ja mam taki notes i w nim zapisuje osoby które przekraczają zasady dobrego zachowania.



"smotrisz w knigu widzisz figu"

Kubek też pan ma, z którego był pan łaskaw pić kawę? Tą z reklamy Ryśka?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:31 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL