Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:17 am

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:17 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 11:15 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Wyjaśnienie

Ponieważ na stronie ATA nieznana nikomu osoba z Wrocławia o nicku „Cegieł” w Swojej ocenie zawodów napisała”
Cegieł napisał(a):
Cyt. I na koniec przykry zgrzyt - tatuś czołowego zawodnika (z Wrocławia - aż przykro) w klasie Spec rzucił się podczas jednego z biegów eliminacyjnych do sędziego głównego obserwującego bieg ze słowami nienadającymi się do publicznego powtórzenia - podziwiam jedynie opanowanie sędziego - a wszystko było widać i słychać z podestu zawodników.
A jak dobrze pamiętamy Tarnów, tenże tatuś "wyprowadzony" został z obiektu sportowego, ponieważ o własnych siłach nie był w stanie.
I jeszcze jedno - najwyższa pora zmienić wykładzinę - jest dziurawa jak sito, a łaty z taśmy przeszkadzają modelom klas Modified i Spec „

Pragnę wyjaśnić.
Zdarzenie w Tarnowie miało miejsce faktycznie.W związku z tym pragnę przeprosić wszystkich ,których Swoim zachowaniem uraziłem.Jest mi przykro i wstyd,choć tz.dolegliwości filipińskie „przytrafiały się nie takim malutkim ludkom jak ja.Jeszcze raz serdecznie przepraszam.
Co do Lubawy to sytuacja jaką przedstawił „Cegieł”wyglądała zupełnie inaczej.
Pan Jan Matukin na moją uwagę co do żle rozstawionego serwisu zareagował w sposób jakiego się nie spodziewałem.Były tam słowa wulgarne określające jaki jest jego stosunek do tej kwestii .Stwierdził,że jest to sprawa zawodników,że ja tradycyjnie cyt.wylewam kubeł czegoś tam...”Dalej dyskusja potoczyła się w kierunku takim,że skoro sędzia główny bierze pieniądze za prowadzenie to jest odpowiedzialny za całokształt imprezy,za wpadki sędziów i nieprawidłowe zachowania zawodników.I tu padło stwierdzenie że zawodnicy nie słuchają.Ja stwierdziłem fakt braku autorytetu.Reakcją Jana Matukina było przypomnienie sytuacji z Tarnowa oraz pomówienie mojej osoby,że jakoby w Warszawie tuż przed powrotem do domu byłem pijany.To zdenerwowało mnie bardzo,dla sprowokowania mnie kilkakrotnie to powtórzył i odszedł.Ja uległem prowokacji i zareagowałem agresywnie,za co przepraszam przypadkowych świadków.
Co do autorytetów to Pan Jan Matukin wielokrotnie dewaluował Swój ,choćby powszechnie znana sytuacja z Rzeszowa czy niedyspozycje głosowe na wielu zawodach ...
Za pomocą „Cegły”(osovba ta specjalnie zalogowała się na forum ATA) chciał aby temat mojej osoby zaistniał medialnie.Poniekąd jestem mu wdzięczny ponieważ dało mi to odwagę przeżycia swoistego katarzis
.Co do osoby Jana Matukina moje zdanie się nie zmienia ,jest osobą nie wnoszącą nic pozytywnego dla środowiska.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 12:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 05, 2004 4:38 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
Witam

Może osoba która pisała na forum ATA przedstawi się nam ....
Z tego co przeczytałem zawodnik startował w klasie spec i był z Wrocławia jesli nie był to Filip to kto.... Jestem ciekawy kto opisał te zawody ponieważ krytyka która spadła na te zawody jest ciekawa
jesli nie był to zawodnik to zapewne ojciec zawodnika ponieważ tekst:

Jeśli sędzia główny ogłasza przerwę techniczną 5 minut dla sędziów, to jest to przerwa dla sędziów i tyle - nie należy jej komentować, że "chyba" mają problemy ze sprzętem," każdy ma prawo coś komentować tak jak ja teraz .[/list]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 1:22 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Aureliusz Ciechalski napisał(a):
Witam

Może osoba która pisała na forum ATA przedstawi się nam ....


Osoba ,która pisała pod Nickiem Cegieł,na pewno nie jest z Wrocławia. Trzech zawodników startujących w HMP z Wrocławia nie wstydzi się Swoich nazwisk.

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 7:26 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Jest to na pewno osoba z kręgu dawnego WSI, która czeka na weryfikację. Dlatego występuje pod kryptonimem operacyjnym. Jest szansa, że kiedyś zostanie zdemaskowana przez IPN.

To co napisałem miało być smieszne. A cała reszta jest tragiczna. Czy tak dużo trzeba odwagi aby wyrażać głośno swoje opinie. Czy .... ?
Tych pytań mozna mnożyć. Tylko po co.
Czy nie prościej zauważyć że może być to osoba czasowo przebywająca we Wrocławiu, nie będąca na HMP w Lubawie. A zabierająca ( po raz kolejny ) głos według wskazówek innych osób.
Tadeusz Żelazo

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 8:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Mam nadzieję ,że moja wypowiedż znajdzie zrozumienie wśród modelarzy,a przedewszystkim ukruci szantaż wobec właściciela tej strony jak i zakończy akcje typu jak ta z pod kryptonimu "Cegieł"...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 17, 2008 10:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 9:24 pm
Posty: 436
Lokalizacja: walbrzych
Dla mnie Lesław ten cegiel jest normalna PaŁA ,ktora wywleka takie rzeczy
na forum .kazdemu z nas zdarzły sie rozne wpadki i niedyspozycje
mozna ksiazki pisac w tym temacie ,dlatego 99% ciebie rozumie.l
Nie moge wiecej nic napisac ,ale sie zagotowałem :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:17 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL