Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:10 am

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:10 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: N maja 15, 2005 3:08 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt wrz 24, 2004 8:39 am
Posty: 13
Lokalizacja: Kraków
Witam!
Mam takowy problemik :) Posiadam model carson predator z silnikiem x-race 17sz ,wiem wiem nie jest to ,żaden wypas ,a raczej namiastka prawdzwiego Monstera ,ale przejdźmy do rzeczy . Na tym silniku model jest całkiem żwawy ,lecz wnerwia mnie ciagle rozwalająca się szarpana i to ,że lubi sie rozlegulowywać.... myśle dosyć intensywnie ,czy by może nie pokusić się o jakąś nową mocniejszą jednostkę -najlepiej bez szarpany ]:-> . Jaki by mógł tutaj wejść silniczek i jaki byłby tego koszt ?? model mam zaledwie 3 tygodnie ,ale ta szarpana i to ze rozlegulowuje sie potrafia mnie solidnie wyprowadzać z równowagi... a moze nie warto? moze lepiej sprzedać tego predatora ,który bądź co bądź jest wg. mnie bardzo fajnym modelem ze wzglądu na małe wymiary w stosunku do np. savage ,po małych przeróbkach naprawde ładną budą , i z całkiem niezłym kopem mocy ,już nie mówie o atutach wagi , i w sumie wytrzymałości ... ? w moim mieście miałbym kupca na to spokojnie ,z tego co sie dowiadyalem ,a i cena chyba korzystna ... tylko ze jaki ja model w sumie w idealnym stanie kupie za jakies 1200zł ? (z serwami ) (TYLKO MONSTERY!!!) -sprzedaje napewno mojego elektryka (juz mam 2 kupców ) więc jeszcze jakbym sprzedał predatora miałbym +/-1200zł.... i teraz pytanie -czy opłaca się wymieniać w tym silnik i ogólnie mówiąc zainwestować w predatora , czy może lepiej bedzie go mimo niewatpliwych zalet i po czesci wlozonego serca sprzedac (oczywiscie na chodzie i wyregulowanego ) i kupić coś innego z monsterów ?? tylko ,ze jak wymienić silnik to na jaki ,a jak zmienić model to też na jaki ...

Pozdrawiam!

sudi

_________________
Mad fighter :)
Carson Predator 3.0ccm monster truck:]


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:10 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL