Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 25, 2006 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 9:02 am
Posty: 624
Lokalizacja: Płock,
Przepraszam ale skąd wiecie że przepisy ulegną zmianie i kto to zmienił.???? Jeśli nadal wiodącą organizacją Mistrzostw Polski pozostaje LOK to ja mam jedno rozwiązanie.

LOK do wora a wór do jeziora!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 25, 2006 9:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 18, 2004 9:28 pm
Posty: 482
Lokalizacja: Knurów Fura ""ASSO TC5R""
Witam chciałem również przedstawić swoje propozycje :
1) co do top stocka jestem za żeby wprowadzono silnik srebrny z pudła jak było kiedyś . Najmłodsi którzy wchodzą dopiero w kręgi Rc nie umieją opanować modelu z taką mocą a klasa powinna być dla najmłodszych.
2) klasa 540 bez zmian bo w sumie nie ma co zmieniać. niektórzy chcą wprowadzić przepis żeby nie można było startować lepszymi modelami czemu ? model nie gwarantuje wygranej .
3) Klasa standart to chyba dobry pomysł jeżeli chodzi o mocniejsze silniki jednakże 27T również powinny być dopuszczone przynajmniej na sezon halowy żeby można bylo je zużyć do końca:)
4) open jak open bedzie jeszcze ciekawiej :)

_________________
ASSO- Nosram TEAM POLAND


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Pn cze 22, 2026 2:45 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL