Witam chciałem również przedstawić swoje propozycje :
1) co do top stocka jestem za żeby wprowadzono silnik srebrny z pudła jak było kiedyś . Najmłodsi którzy wchodzą dopiero w kręgi Rc nie umieją opanować modelu z taką mocą a klasa powinna być dla najmłodszych.
2) klasa 540 bez zmian bo w sumie nie ma co zmieniać. niektórzy chcą wprowadzić przepis żeby nie można było startować lepszymi modelami czemu ? model nie gwarantuje wygranej .
3) Klasa standart to chyba dobry pomysł jeżeli chodzi o mocniejsze silniki jednakże 27T również powinny być dopuszczone przynajmniej na sezon halowy żeby można bylo je zużyć do końca:)
4) open jak open bedzie jeszcze ciekawiej
