Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:29 pm

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor
 Tytuł: strada tc rwd
PostNapisane: Pn gru 27, 2010 8:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
witam wywaliłem ze strady przednie dogbony i wał jak to wpłynie na właściwości jezdne nie mam jak stwierdzić bo serwo w reklamacji i czy to lepsze do jazdy touring z góry dzięki.

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 1:07 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 02, 2010 10:06 pm
Posty: 771
Zależy ale znacznie się pogorszą wg mnie , Będzie Ci zażucać tyłem przy duzej mocy i gorzej się prowadzić . Jeżeli do zabawy to fajnie , bo można się pobawic ale szybko pojechac nie , i ten model nie jest wywaznoy pod napęd na tył :wink:

_________________
SPRZEDAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/zawodniczy-model-team ... 76477.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 3:01 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
tak ja go wyważyłem ale i tak to nie to samo

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 10:47 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
Zobacz jak wygladaja modele rwd
dla zobrazowania problemu
http://i107.photobucket.com/albums/m283 ... RC10R5.jpg
I teraz pytanie czy jestes w stanie uzyskac taki rozklad mas? Generalnie modeli 4x4 nie przerabia sie na rwd.

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 1:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
ja dalem 250g na tyl i nawet tak nie zuca a chamowanie to padlo z 3 razy dluzej ale drifty Leca

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 1:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
ja dalem 250g na tyl i nawet tak nie zuca a chamowanie to padlo z 3 razy dluzej ale drifty Leca

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 1:17 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 04, 2007 10:36 pm
Posty: 1211
Lokalizacja: Bydgoszcz
Widzisz i teraz masz ciezki model strzelam w jakies 1800g, z kiepskim rozkladem mas i z kiepskimi oponami. Baw sie dobrze ale ie tedy droga...

_________________
TL XXX-S G+ Genius100+Dr Speed 3.5T


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 1:41 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
ja go taksobie zrobilem ale 4wd jest lepiej na speed

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz gru 30, 2010 1:51 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 8:42 pm
Posty: 148
luke napisał(a):
... teraz masz ciezki model strzelam w jakies 1800g,...

no dodaj jeszcze 150

_________________
Kyosho Fazer - Było ale się skończyło

-Nosram 5000 Power ManiaX 436g
-LRP 3000 Power Pack -308g
SPRZEDAM
http://allegro.pl/akumulator-24v-2-siln ... 03217.html
skuter benzer syracusse 50ccm-1400zl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 12:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL