Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:21 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:21 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lut 09, 2015 2:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Własnie znalazłem najlepszą reklamę samochodu jaką widziałem.
https://www.youtube.com/watch?v=BOZywMw ... J2K-OsI1Mw
filmik pod tym jest jeszcze o samym modelu a w komentarzach jest link do sklepu z modelem, niestety nie napisali zbyt wiele o parametrach.
Co o tym myślicie ? :D



edit.
znalazłem trochę informacji o tym.
http://www.teamassociated.com/cars_and_ ... Lexus/RTR/

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 17, 2015 4:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:59 am
Posty: 78
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Fajny ciekawe ile kosztuje?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt lut 17, 2015 5:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
to zależy który, ten mały czy duży :D ?

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 19, 2015 8:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 24, 2014 11:59 am
Posty: 78
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Duży to się domyślam około 120 tys przejechał bym sie tym ,,dużym,, po lotnisku , a mały ile kosztuje polskich złotych :D ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 22, 2015 7:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Lexus to nie tania marka, pewnie cena za dużego zakręci się gdzieś między 200.000-400.000 zł, w końcu to luksusowa wersja toyoty.
A małego w PL do kupienia nie widziałem, za granicą około 300$. Mogliby sprzedawać chociaż karoserię w Polsce, bo wygląda super.

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:21 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL