Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: N lut 22, 2015 7:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Witajcie
Zastanawia mnie ostatnio jeden fakt.. Dlaczego nikt nie buduje pakietów lipo diy?
Przecież pojedyncze cele są dostępne i wychodzi taniej niż gotowy pakiet, wiem, że ni-mh były czasem robione w domu jest poradnik na rc-auto).

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 22, 2015 7:38 pm 
Offline

Dołączył(a): N sie 26, 2012 9:16 pm
Posty: 465
Jak dla mnie to wychodzi drożej chyba ze masz jakieś dobre żródło?

_________________
Reely Carbon Fighter BL 1:10
inne: Ansmann Carson Jamara Kyosho Reely TeamC Traxxas Tamiya


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 22, 2015 8:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 12:44 pm
Posty: 248
Lokalizacja: Wieruszów
Rzeczywiście, moje pomyłka, źle policzyłem...
Wracając jednak do pytania, istnieją przypadki takich pakietów, da się to zrobić ?

_________________
Moja maszyna:
Losi 22/ezrun 9t/turnigy 60a/modelcraft gt3/redox 2s
Wyprzedaż:
http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=73327


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 23, 2015 11:19 am 
Offline

Dołączył(a): N sie 26, 2012 9:16 pm
Posty: 465
Oczywiście że da się, trzeba dobrać cele tej samej pojemności i wydajności, dolutować kable i zrobić obudowę z termokurczki lub hardcase jak ktoś potrafi

_________________
Reely Carbon Fighter BL 1:10
inne: Ansmann Carson Jamara Kyosho Reely TeamC Traxxas Tamiya


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Pn cze 22, 2026 4:19 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL