Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N kwi 28, 2024 9:33 pm

Teraz jest N kwi 28, 2024 9:33 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 4:28 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Właśnie pytanie jak w tytule... oraz jakie błędy administracji do tego najczęściej doprowadzają?

Zasadniczo łatwo przeoczyć kiedy i jak ten proces się zaczyna, tak samo jak łatwo roztrwonić zebrany kapitał i wylądować pod stertą długów.

Ale jak do tego dochodzi? Co takiego się nakręca ten proces i dlaczego administracja prawie zawsze orientuje się ostatnia?

A najważniejsze czy raz rozpoczęty jest nieodwracalny?

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 12, 2013 9:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 15, 2010 5:36 pm
Posty: 986
Lokalizacja: Podhale
KiT może pyta ogólnie a nie akurat o to forum

Pierwsze to jak zauważyć to to o czym Marek napisał jeśli by statyki malały to coś nie tak zaczyna się dziać. No i bardzo ważne ile nowych użytkowników przybywa np

Ktoś szuka informacji w google i wpisuje jak wymienić silnik na bezszczotkowy wyskakuje mu np 50000 wyników klika w pierwszy i zawitał na to forum i jest artykuł który go interesuje ale chaotycznie i nie zrozumiale dla niego napisany. Co robi? Wraca do google i klika niżej i trafia na inne forum a tam bajka zdjęcia jak krok po kroku to zrobić wszystko opisane od A-Z ale co to nie koniec niespodzianek bo na dole jest jeszcze filmik nagrany jak to zrobić. W tedy taki potencjalny użytkownik na pewno zdecyduje się na rejestracji na takim forum orz uczestnictwo w nim.

Kolejnym czynnikiem może być kultura na forum czyli administracji do użytkowników oraz miedzy użytkownikami by było miło bo w tedy się chce częściej zaglądać udzielać na forum kultura powinna być jak guma można ją naciągać do granic wytrzymałości :D

Trochę od strony technicznej by strona płynnie działała szybko by błędy były na czas poprawiane by reklamy nie przeszkadzały przy przeglądaniu strony. Była taka sytuacja nie dawno że na dole wyskakiwała reklama co parę sekund w tedy nawet Rafał interweniował w tej sprawie i admin szybko poprawił za to chwalić :)

Jak poprawić jeszcze statystyki
Pozycjonować organicznie na wybrane frazy (kosztowne)
Katalogować (kosztowne)
Kampanie google (bardzo kosztowne)
Marketing szeptany miedzy nami (darmowy)
Powinniśmy linkować do forum tam gdzie można np na własnych stronach blogach czy komunikatorach (darmowe)

No i jeszcze ostatnie pytanie
KiT napisał(a):
A najważniejsze czy raz rozpoczęty jest nieodwracalny?


Każdy proces można odwrócić mowa tu o umierającym forum tylko trzeba dużo pracy włożyć no i by treści na forum były wartościowe :)
I koniec moich wypocin :D KiT bardzo dobry temat :)

_________________
......


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 12, 2013 11:11 am 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Panowie, zrobiłem specjalnie dial informujący o nowościach opisywanych na lamach portalu. Myślałem, że pojawią się jakieś komentarze,dyskusje - CISZA.

Od dawna obiecuję podpięcie galerii użytkownika - niestety brak czasu, chociaż galeria jest na ukończeniu.
Automat w dziale GIEŁDA - w powijakach. Działał będzie następująco: wystawiam ogłoszenie, automat zamyka wątek na 7 dni i po 7 dniach go odblokowuje.

Prawdopodobnie odpalimy w domenie rcauto.pl system darmowych blogów dla użytkowników. W tej chwili system jest testowany.

Całość RC-AUTO jest przygotowywana do przenosin na serwer dedykowany - trwają negocjacje ceny.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 12, 2013 12:05 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Marek Kusiakiewicz napisał(a):
Robercie, nie wiem czy umiera bo nie mam żadnych symptomów, a statystyki mówią tak: 105 postów dziennie i 17 nowych tematów.
1.
W temacie umiejętnego spojrzenia na statystyki. Moim zdaniem należy odjąć od nich posty z giełdy. Ktoś kto sprzedaje ogłasza to w każdym możliwym, tym bardziej darmowym miejscu, jakby giełda był płatna to ilość postów tam faktycznie byłaby benchmarkiem, w obecnej sytuacji nie jest (powyższe nie jest oczywiście wskazaniem do zrobienia płatnej giełdy :) ).
2.
Należy również odjąć ze statystyk posty i wątki z jatkami Lesława. Nic nie wnoszą tworzą animozje silne emocje i nie stanowią ani o sile ani o popularności forum.
Nie chodzi mi o publikacje tych danych ale porównaj sobie Marek, jak to wygląda obecnie,a jak wyglądało rok, czy dwa lata temu.
3.
Właśnie a jak wygląda temat nowych aktywnych użytkowników, bo ja mam wrażenie że jest stagnacja...
Cytuj:
Panowie, zrobiłem specjalnie dial informujący o nowościach opisywanych na lamach portalu. Myślałem, że pojawią się jakieś komentarze,dyskusje - CISZA.

Dział informujący o nowościach, śledzę, korzystam, doceniam. Ale nigdy go nie traktowałem jako dział do komentowania. Może warto podpiąć post z zachętą do wyrażania opinii na topie działu?
Cytuj:
Od dawna obiecuję podpięcie galerii użytkownika - niestety brak czasu, chociaż galeria jest na ukończeniu.
Całość RC-AUTO jest przygotowywana do przenosin na serwer dedykowany - trwają negocjacje ceny.
Rozumiem, że galeria to większy ruch sieciowy więc dwa powyższe punkty są powiązane... moim zdaniem dobry kierunek.

Co do blogów Marek, nie ma co rywalizować z mediami społecznościowymi.... rozważałeś podpięcie się np.: do FB?

morelo napisał(a):
KiT może pyta ogólnie a nie akurat o to forum
Pytanie celowo jest zadane w sposób nieofensywny, ale to co się dzieje na forum mnie zastanawia.
Cytuj:
Ktoś szuka informacji w google i wpisuje jak wymienić silnik na bezszczotkowy wyskakuje mu np 50000 wyników klika w pierwszy i zawitał na to forum i jest artykuł który go interesuje ale chaotycznie i nie zrozumiale dla niego napisany. Co robi? Wraca do google i klika niżej i trafia na inne forum a tam bajka zdjęcia jak krok po kroku to zrobić wszystko opisane od A-Z ale co to nie koniec niespodzianek bo na dole jest jeszcze filmik nagrany jak to zrobić.
No właśnie czy mamy mechanizm promujący know-how forumowy? Ciekawe posty są podpinane? Pierwszy przykład z brzegu wątek ile zębów ma wieloklin serwa danego producenta?

[quote=]Kolejnym czynnikiem może być kultura na forum czyli administracji do użytkowników oraz miedzy użytkownikami by było miło bo w tedy się chce częściej zaglądać udzielać na forum[/quote]Ciekawi mnie zdanie innych jak wyglądamy w tym temacie? Czy są ustawione granice za których przekroczenie jest kara? A może są równi których to spotyka i równiejsi którym wszystko wolno?
Kulturę, nie ma co się oszukiwać wymusza bezstronna moderacja. Moderacja na forach jest działalnością społeczną. Jeśli nie jest to miejsce z którym mili ciekawi ludzie chcą się identyfikować, moderatorów nie będzie. W rezultacie reszta będzie kulała po równi pochyłej.

Ciekawe jakie są obserwację inny forumowiczów....

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Ostatnio edytowano Śr cze 12, 2013 12:07 pm przez KiT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 12, 2013 12:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Temat założony chyba w celach prowokacyjnych... Na przestrzeni lat struktura dziedziny ,którą się zajmujemy zmieniła się. Kiedyś jedynym źródłem wszelkiego dobra w Kraju był Tomek Rajdus i w porywach Grzesiek Rojna. Dzisiaj mamy kilka znaczących dostawców sprzętu .Tak samo zmienia się forum. Wielorakość tematów powinna zaspokoić wszystkie zainteresowania. Niestety jak to jest w życiu czym więcej urzytkowników tym więcej bałaganu.
Z całym szacunkiem dla wiedzy KIT-a uważam,że (oczywiście to przykład) nie powinien wypowiadać się w kwestiach organizacji zawodów.Pamiętam historię drastycznych zmian w przepisach w trakcie sezonu. Właśnie KIT wraz z kolegami z Bydgoszczy i Przemkiem Morawskim przepchnęli ten temat. Nie powiem, po wojnie ze mną . Na tę okoliczność KIT zaszczycił chyba dwie imprezy Proxima CUP. Dzisiaj wszyscy zapomnieli o takich imprezach,a smród z akumulatorami w Hobby (540) pozostał. Li-Fe trudne do zdobycia i drogie a potencjalny dostawca Morawski "zaginął".KIT odsunął się w cień. To pierwszy symptom ,że forum upada? Brak tych którym nie wyszły biznesiki?.
Nie wspomnę o ludziach z byłej ATA (Goś),których też już nie ma. Specjalnie piszę byłej ATA bo ci z dłuższym stażem pamiętają kierunki działań
układu LOK-ATA. "Krucjata" przeciwko temu nie poszła na marne . Dzisiaj ATA obrała drogę "europejską",a my też doceniamy ich wkład osiągnięcia w modelarstwie.Współpraca układa się bardzo pozytywnie. Czy brak tych krzykaczy ukierunkowanych w stronę LOK do drugi symptom upadku forum?
Czy najobszerniejszy kalendarz imprez jest trzecim symptomem?
Czy jedyne miejsce na informatory imprez niezależnych to czwarty symptom?
I tak można by wymieniać jeszcze wiele takich symptomów. Ale koledzy wysnuwają dziwne spostrzeżenie ,że jeśli rośnie to maleje .
Dziwne,że nikt nie wyrazi troski o forum ,które kiedyś miało rcauto zdominować,a wręcz zmiażdżyć. Czy to właśnie nie przez błędne administrowanie wygląda tak jak wygląda.
Podstawowym problemem ,z mojego punktu widzenia jest brak schierarchizowania forum. Łatwość dostępu do pisania przez nowicjuszy na tematy ,na których się nie znają.
I nie dotyczy to często bzdurnych porad,ale i w kwestii "tworzenia modelarstwa" w Polsce.
Nieskromnie mówiąc,uczestniczyłem czynnie w organizacji ponad 100 imprez i to w różnych klasach. Wraz z Filipem uczestniczyłem w kilkudziesięciu zawodach, obserwując i zdobywając jakieś doświadczenie i wiedzę,a także ocenę.
To owocuje dzisiaj dolnośląskim cyklem ,który wraz z kolegami rozwinęliśmy wzbudzając co u niektórych zazdrość.
Kiedy chcemy dyskutować na tematy organizacyjne ,podzielić się doświadczeniem napotykamy na teksty ludzi nie mających o tym pojęcia,a nawet nie startujących w zawodach. I właśnie w tej kwestii powinny być wprowadzone ograniczenia.
Czy powinno dyskutować się w tej kwestii z dyletantami takimi jak "morelo",czy wyjadaczem Karpińskim lub majsterkowiczem KIT-em.
Jeśli ich zabraknie na forum to to nie spędzi nam snu z powiek.Niestety to są koszty pewnych działań.
Dla Nas istotniejsze jest to,że pozyskaliśmy godnego partnera w postaci RC Club Poznań. Chłopaki widząc działania w Ścinawce uznali ,słuszność tego kierunku. Postanowili się "zalegalizować". Podpowiedzieliśmy kilka kwestii odnośnie statutu i udało się. Jest Klub i rządni działania ludzie. Zaczęli od hali organizując Mistrzostwa Wielkopolski . w najbliższą sobotę w Murowanej Goślinie organizują Off-road.
Chętnie przyklaskujemy takim inicjatywą i dlatego na ich zawodach będzie nasze AMB i transpondery.
Jeśli w tym kierunku będzie następował rozwój to rcauto może podupadać z powodu absencji na forum:Gosi,moreli,Karpińskich ,KITów,Morawskich i tym podobnym "uczestnikom" de facto nie wnoszącym nic do modelarstwa.
W historii wielu bohaterów oddało życie dla dobra sprawy.
Ale na pohybel Panowie sceptycy ,forum ma się dobrze...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr cze 12, 2013 12:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 12:09 pm
Posty: 5736
Lokalizacja: Murowana Goślina/Grajewo
Jedni mają wiedzę odnośnie organizacji zawodów, a inni mają wiedzę techniczną dotyczącą budowy/zasady działania urządzeń wykorzystywanych w modelarstwie. Jedni i drudzy powinni istnieć na forum i wypowiadać się/udzielać rad w swoje dziedzinie pozostałym użytkownikom.
Modelarze są różni, jedni lubią budować od podstaw, inni się ścigać i rywalizować, a jeszcze inni czerpać radość z zabawy "pod domem".
Również jestem "za" ograniczeniami dla nowicjuszy, ponieważ w większości zadają pytania, które już padły na forum wielokrotnie lub doradzają w kwestiach dla nich obcych.
Zasadą każdego forum jest dyskusja na różne tematy.

_________________
OCM KAOS DT19-T BL
Mugen Seiki MBX5T BL
Trx Summit BL
Marui Big Bear
Tamiya:
-GT-01 BL
-TXT-1
Kyosho:
-959 BL
-The Boss
-Rally Sports
-Gallop MkII


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 13, 2013 9:45 am 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 8:27 am
Posty: 29
KiT napisał(a):
Właśnie pytanie jak w tytule... oraz jakie błędy administracji do tego najczęściej doprowadzają?

moim skromnym zdaniem brakuje:
1.
- moderacji zakładanych tematów: tytuły tematów często nie niosą informacji o tym czego dotyczy post
- przepychanki i inne wybiegi osobiste usuwane są bardzo rzadko
- błędy ortograficzne i pseudopolskie wypowiedzi (nawet merytoryczne ale z błędami) prawie nigdy nie są poprawiane - ciężko się to czyta, oczy bolą
2. wyszukiwarka
- forum jest niewątpliwie bogatą bazą wiedzy, co z tego jeśli ciężko tą bazę przeszukać? wyszukiwarka ignoruje np. zwroty "1:10", "1:8" itp. przez niechlujstwo wymienione w pkt. 1 często w wynikach nie pojawiają się cenne informacje, które po prostu są źle opisane. być może winą jest przestarzała technologia forum, nie wiem, nie znam się na tym. mogę jedynie powiedzieć, że odsyłanie kogokolwiek do wyszukiwarki, bo taka dyskusja już była, w tej sytuacji jest często bezcelowe.
3. oznaczanie użytkowników
-prosty mechanizm: ktoś zrobił coś zrobił dla mnie coś dobrego +, ktoś klepie, żeby klepać -. życie samo zweryfikuje piszących

dodatkowo, myślę, że część osób powinna zastanowić się nad uwagami, które są do nich kierowane od innych użytkowników. jeżeli X osób mówi mi, że nieprzyjemnie pachnę, a ja tego nie czuję, to nie znaczy, że te X osób nie ma racji.

miłych przemyśleń


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 13, 2013 10:07 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
struu napisał(a):
...
dodatkowo, myślę, że część osób powinna zastanowić się nad uwagami, które są do nich kierowane od innych użytkowników. jeżeli X osób mówi mi, że nieprzyjemnie pachnę, a ja tego nie czuję, to nie znaczy, że te X osób nie ma racji.
miłych przemyśleń

Nie do końca to prawda,bo np.mamy kilka partii politycznych i ich przywódców.Jeden drugiemu "śmierdzi",ale i każdy ma wielbicieli tego smrodu...
Smród to subiektywne odczucie. Brygada spędzająca 80% życia w chlewie czy przy szambach będzie uważała ,że ktoś w garniturze i "zlany" markowymi perfumami właśnie "śmierdzi".
W myśl przysłowia :jeden lubi pomarańcze...

_________________
O organizatorach PMMS RC IPN nie ma nic do powiedzenia...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz cze 13, 2013 12:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2006 7:48 am
Posty: 906
Lokalizacja: Kraków
Witam

Uważam że ta dyskusja staje się powoli niesmaczna, niestosowana i odbiega od głównego tematu. Niestety jest to problem wielu forów nie tylko modelarskich. Wybaczcie koledzy ale co mnie interesują wasze przepychanki na forum lub na PM? Fora służą do wymiany informacji a nie do uprawiania prywatnych wojen i trolowania.
Jak pojawiłem się na tym forum było to praktyczne jedyne źródło informacji o modelach. Był inny klimat i atmosfera. Teraz to niestety się zmieniło. Mniej postów (o tym później) i klimat się zmienił.
Wiem że Marek wkłada tyle pracy ile może w forum ale uważam że trzeba zatrudnić innych dodatkowych adminów do pomocy i uściślić pewne zasady. A przede wszystkim trzymać się ich i je stosować.
Popatrzcie na ten post. 80% wypowiedzi nic nie wnosi do dyskusji poza tym że już wiem kto kogo nie lubi i takie tam inne bzdety które do niczego się nie przydają. Takie posty powinny być usuwane a osoby jeżeli się nie poprawią banowane. Nawet jeżeli ich wiedza na dany temat jest duża.

Druga sprawa to ilość postów na forum. Może się mylę bo statystyki pewno nie ale wydaje mi się że dużo mniej ludzi pisze teraz na RCauto.
Zauważmy że od czasu powstania naszego forum powstało wiele innych podobnych. Powstało wiele stron gdzie są sprecyzowane informacje które są dostępne u nas na forum.

Następną sprawą są czynniki zewnętrzne. Kryzys czy uwarunkowania pogodowe. Zobaczcie sami ile jeździło się kiedyś bo była pogoda. Od około trzech lat cały czas pada co nie sprzyja naszemu hobby. Automatycznie się to przekłada na ilość spotkań i modelarzy (głównie nowych). A kryzys to kryzys. Każdy wie ile kosztują nasze zabawki i ich utrzymanie. Każdy wie ile kiedyś wydawał a ile teraz. Także nowych modelarzy jest mniej bo i kasy jest mniej.

Nie chce aby ktoś nieopatrznie zrozumiał ze to forum umiera bo tak nie jest. Chciałem tylko na podstawie pewnych obserwacji tego jak i innych for naświetlić pewne problemy. I zachęcam do rzeczowej dyskusji. Takiej która wniesie coś a nie będzie tylko przepychanką.

Ps. Jeżeli ktoś zamierza tutaj coś pisać omie i o mojej inteligenci to niech sobie odpuści. Odpowiadam tylko w temacie tego wątku. Taką mam zasadę i było by fajnie gdyby reszta też taką miała.

_________________
Pozdrawiam XAX
SavageX, Kyosho TF5, Axial Scorpion

Człowiek się głupi rodzi i głupi umiera.
Jedni tylko trochę bardziej inni mniej.


Ostatnio edytowano Pt cze 14, 2013 12:36 am przez XAX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 11:03 am 
Offline

Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:22 pm
Posty: 591
Lokalizacja: Zawadzkie
Według mnie wystarczy by zwiekszyc reakcje moderatorów. Pozwole sobie personalnie: wszyscy moderatorzy powinni działać tak jak np. Tomasz Kilian. Szybko, sprawnie bezuczuciowo robic porządek. Sam sie o tym przekonałem jak po kilku minutach od napisania wątku w dziale sprzedam moje wypociny zostały usuniete, a w skrzynce PW otrzymałem informacje dlaczego mój wątek został usunięty. Dzięki temu panuje dyscyplina.
Co do hierarchizacji to postrzał w stopę. Tak jak teraz jest to wystarczy. Resztę powinna rozwiązywać moderacja plus administracja.
PS. Dzieciaków jarających sie byle jakimi modelami też juz jewt cora mniej. A w koncu od czegos trzeba zacząć.

_________________
e10 Speed Passion SP1
e10 4wd Xray XB4


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 12:22 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Chwalic, jakos czesto zapominamy... Od siebie dodam, ze tez milo interwencje Tomka wspominam, a dotyczyla mnie, a nie mojej sprawy.

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 5:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn paź 10, 2005 7:03 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Tarnów
Muszę sie zgodzić z poprzednikami. Każdy moderator powinien Brać przykład z Tomka. (Tomku moge po imieniu prawda?)

Znam sie z nim poza forum, tak samo konkretny człowiek jak i moderator. Sam szybciutko dostałem grzecznego Priva jak przypadkowo podbilem ze wcześnie aukcje. Usunol, mimo tego ze sie lubimy dostałem żółta kartkę i sprawa perfekcyjnie załatwiona.

Jak widać można grzecznie i kulturalnie.


Podoba mi sie pomysł połączenia z Facebookiem. W czasach gdzie portale społecznościowe rzadza to było by dużo ułatwienie. No i dobra baza zdjęć.

_________________
Tarnowski Klub Modelarstwa Samochodowego

Mammoth Racing Concepts - www.mammothrc.pl

lukasz7-92@tlen.pl
kom 607534977


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 6:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 2:26 pm
Posty: 1045
Lokalizacja: Białystok
Ja jestem przeciwny połączenia z Facebookiem.
Facebook to zło :twisted:

_________________
Off-Road: Traxxas E-Revo|QuicRun 150A/Leopard 4282|Savox SC-1256TG|CVD Axles|RPM Arms|Pro-Line Trencher
SPRZEDAM Tamiya TA-05 Drift


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 8:44 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2006 7:48 am
Posty: 906
Lokalizacja: Kraków
Hmm...
Ten pomysł połączenia z Facebookiem to całkiem fajny jest :)
Tylko co tam byłoby publikowane? Niusy?
Z drugiej strony FB jest teraz tak popularny że szkoda było by przegapić takie medium przyciągające ludzi.
Tak jak już pisałem. Admini są potrzebni. Spokojni i konkretni.

_________________
Pozdrawiam XAX
SavageX, Kyosho TF5, Axial Scorpion

Człowiek się głupi rodzi i głupi umiera.
Jedni tylko trochę bardziej inni mniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt cze 14, 2013 10:13 pm 
Offline
Administrator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 6:58 pm
Posty: 4190
Lokalizacja: Bożków
Team został posprzątany i tak będzie z każdym tematem na forum - konkrety na konkretny temat.

_________________
Pozdrawiam

Marek Kusiakiewicz, RC-AUTO


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Teraz jest N kwi 28, 2024 9:33 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL