Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:43 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:43 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor
PostNapisane: Pn cze 29, 2009 9:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 11:22 am
Posty: 345
Lokalizacja: Mikołów (Śląskie)
Witam
http://www.youtube.com/watch?v=BrAkLH9P ... re=related
Na tym filmiku jest baja 5b w brushless, może mi ktoś powiedzieć jaki jest sens przerabiania petrola na elektryka ??:)

Pozdrawiam

_________________
Baja 5b + mx-3X

Picasa : http://picasaweb.google.pl/NoVaKRC

Pozdrawiam Bartek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn cze 29, 2009 9:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 18, 2007 8:51 pm
Posty: 409
Lokalizacja: Gdynia
Są 4:
1. z miłości do brushless
2. z nudów
3. z miłości do ciszy i spokoju
4. POWEEEEER!!!!!!

_________________
Zabawa zaczyna się dopiero od 22.2V

https://picasaweb.google.com/ZIP18PL/OF ... 1274863186


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 1:39 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 08, 2008 10:46 am
Posty: 302
Lokalizacja: krakow
mam jeszcze 3
sensowny
- zdjęcie wagi z modelu jest dość spore
abstrakcyjne
- z nadmiaru czasu i pieniędzy
- dla ekologii

_________________
MUGGY (Hybrid monster truggy) EVO IV


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 7:50 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
A tą ekologią to nie trafiłeś, akumulatory trzeba ładować prądem a prąd z nieekologicznej elektrowni, do tego akumulatory po zużyciu zwykle lądują na wysypisku śmieci co również jest nieekologiczne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 10:32 am 
Offline

Dołączył(a): N mar 13, 2005 5:12 pm
Posty: 2177
Lokalizacja: Piaseczno
Chyba, że prąd jest ekologiczny i gość nie wywala akumulatorów do zwykłego kosza.

_________________
Schumacher Cat K2 || Schumacher Coguar KC || Asso RC12R5.2 || Baja 5BSS || Maveric Atom


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 12:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Nie ma prądu ekologicznego bo niby skąd? Wiatr? A wiatraki to z czego są zrobione? Ze stali wyprodukowanej w nieekologicznej hucie. Nawet torby tzw. ekologiczne są bardzo nieekologiczne tzn. proces ich produkcji jest nieekologiczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 1:35 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
Idąc tym tropem, to wszystko jest nieekologiczne :lol: Tylko byle się czepiać?

A po co przerabiać? Chociażby dla satysfakcji, że ma się coś wyjątkowego. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 2:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 10:11 am
Posty: 2778
Lokalizacja: Pabianice
Chodziło mi o to, żeby nie nadużywać modnego ostatnio terminu "ekologia".


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 2:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
model podczas jazdy nie wydziela do środowiska żadnych szkodliwych substancji, tak więc jest ekologiczny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Wt cze 30, 2009 5:09 pm 
Offline

Dołączył(a): N wrz 30, 2007 12:23 pm
Posty: 1626
Lokalizacja: Kołaczkowo
Przemek Morawski napisał(a):
Chodziło mi o to, żeby nie nadużywać modnego ostatnio terminu "ekologia".


To też fakt. ;)

Jeszcze jeden powód dla konwersji - nie trzeba kupować paliwka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lip 01, 2009 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 26, 2005 6:56 pm
Posty: 3859
Lokalizacja: Warszawa
Przemek Morawski napisał(a):
Nie ma prądu ekologicznego bo niby skąd? Wiatr? A wiatraki to z czego są zrobione? Ze stali wyprodukowanej w nieekologicznej hucie. Nawet torby tzw. ekologiczne są bardzo nieekologiczne tzn. proces ich produkcji jest nieekologiczny.


sadzisz ekologiczne ziemniaki, pędzisz je na spirtus (opaląc węglem drzewnym) spirytus napędza turbinę parową która wytwarza prąd. :)

A turbinę zbudowałem z recyclingu :)

i prąd mam ekologiczny.

Zrób to samo z nitro :)

_________________
Pozdrawiam Serdecznie,

Robert


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 5:43 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL